Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sleeskee

Let's Live Our Lives... With Style

Let's Live Our Lives... With Style  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. a.k.a. Najbardziej stylowy/true forumowicz

    • Holy.Death
      34
    • POLIPOLIK
      20
    • aras-ocb
      6


Polecane posty

'Życie to teatr', jak to rzekł jakiś oszołom. 'Nie ma prawdziwej twarzy, są tylko maski zakładane na różne okazje' - dodał inny. Na forum tym bardziej - gdy nikt nie patrzy, każdy może stać się kimś, kim zawsze chciał być. I nikt go nie posądzi o kreowanie się, chyba, że będzie to przedstawienie wyjątkowo złej klasy. Głosujcie na tych, którzy spośród najpopularniejszych nominantów są Waszym zdaniem najbardziej trendi/dżezi/si/dżifi/nie-passe. Po prostu trve.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy.Death. Dla mnie to very true osobowość, tyle powiem. A Polip... No, nie powiem, że nie jest oryginalny ze swoim stylem, ale wydaje mi się on z lekka... sztuczny? W każdym bądź razie dla mnie Holy zasłużył na głos w tej kategorii (i nie tylko tej, ale to już temat na inną rozmowę :)).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polip - jego radosny styl wydaje się naturalny i oczywisty dla każdego, kto kiedykolwiek przedawkował serotoninę ;) własny, a do tego optymistyczny styl, w czasach, gdy większość postów wydaje się taka sama, jest czymś wyjątkowym. (Bo chociaż Holy zrezygnował z większości wielokropków, jego posty dalej przypominają mi innego Wielkiego Ponurego ;) ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...