Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 380
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Islandia! Teraz Francja, która wcale nie grała jakoś dobrze na tym turnieju. Czyżby najmniejszy kraj na EURO znalazł się w półfinale? No oby. Nie byłbym specjalnie zaskoczony, Islandia nie grała do tej pory gorzej od Anglików czy Francuzów.

Cieszy też zwycięstwo Włochów, którzy taktycznie zaorali Hiszpanów. Del Bosque na emeryturę, a Espana... może się trochę zmieni wraz z nowym trenerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SilentBob napisał:

jaki majątek, jak pod koniec miesiąca zawsze narzekasz, że pusto w lodówce, chodzisz głodny itp.

Zawsze jestem głodny i nie mam nic w lodówce. Jestem najedzony tylko wtedy jak idę do rodziców lub zabieram synka na obiad. Dzisiaj na obiad mam hamburgery z Biedronki.

Elano:
Na Islandię płacili 10 zł. Przegrana Anglii jest sensacją i będę kibicował Islandii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, grz napisał:

Na Islandię płacili 10 zł. Przegrana Anglii jest sensacją i będę kibicował Islandii.

Nie moja wina, że bukmacherzy są ślepi i sugerują się rzekomą wysoką renomą reprezentacji Anglii. Jej przegrana nie jest sensacją, to drużyna, której największym osiągnięciem od 1966 roku jest dwukrotne dojście do półfinałów poważnych imprez. Więcej w tym czasie osiągnęli Czesi, Belgowie czy Duńczycy. Najbardziej przeceniana drużyna ostatnich kilkudziesięciu lat. Na EURO 2016 prezentowała się bardzo średnio, czyli nie lepiej od Islandii. Liczy się forma w tym roku, a nie to, że 2-3 piłkarzy Anglii jest wartych więcej od całej reprezentacji Islandii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grz napisał:

Na Islandię płacili 10 zł.

 

5 godzin temu, Tesu napisał:

Znajomy postawil wczoraj 30 euro na Islandie. Po meczu dostal 260. 

 

5 godzin temu, grz napisał:

Czyli płacili podobnie jak u nas w Polsce. 10 funtów na Islandię minus podatek.

No. Bo 10 funtów = 10 zł.

grz, nie pij więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...