Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2014

Polecane posty

Jeśli chodzi o pełne wersje, ten numer jest beznadziejny. Cztery pełniaki, z czego dwa trzeba sobie pobrać z netu, bo całą płytę zajmuje klient do World of Tanks. FlatOut można było za 10 zł kupić niemal wszędzie (i nie ściągać go z neta), a Knock-knock to badziew. Kupię, ale tylko dlatego, że jest dużo fajnych artykułów do poczytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy CDA trafia pełniakami w moje gusta, ale już w drugim numerze z rzędu jest coś dla mnie. Risen w poprzednim, a teraz Knock-knock. Tropico 4 już dawno wycisnęłam, ale jeśli ktoś nie grał i nie ucieka od tego typu gier, to będzie zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle wszak się zaoszczędzi na 4-packa i paluszki.

W sumie rzadko kupowałem ten magazyn dla pełniaków ale w tym numerze jest duży spadek formy i obstawiam że taka forma się utrzyma aż do numeru świątecznego. Zawsze jak się komuś chce bawić może kupic magazy i kody odsprzedać za jakiś czas ... powinno się zwrócić tylko kto by kupował te kody jak już nie raz były w cd action i jest ryzyko że znowu za jakiś czas będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dość ciekawe artykuły to byłby jeden z gorszych numerów w tym roku.

Pełniaki słabe .. sytuację ratuje tylko FlatOut 2, który dla niektórych jest starą grą za dychę, tak to prawda ale to nadal jedna z najlepszych gier wyścigowych jakie kiedykolwiek wyszły. Oczywiście oprócz tej części polecam serię (omijać łukiem FlatOut 3).

Knock-Knock ? Jedna z durniejszych gier jakie widziałem, są o wiele gorsze produkcje to fakt, lecz ta gra naprawdę nie porywa jest zwyczajnie słaba i szkoda, że musiała znaleźć się w nowym numerze (o dziwo pamiętam, że dostała prawie 10 od CDA no ale cóż, każdy ma swoje zdanie). No i Tropico 4, nie gram w takie gry i nie będę grał, liczyłem na ciekawszy główny pełniak.

Oby za miesiąc było lepiej. Pisma raczej nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym raczej nie zrobimy, bo w Polsce sa 2 tlocznie plyt w sumie i korzystamy z tej lepszej (tzn. na plyty od nich mniej osob narzeka).

To co, CD-A ma przyjechać do ciebie i wymienić ci napęd?

jeśli im mój napęd nie pasuje to tak, bo nie zamierzam co rok wywalać 300zl na napęd bo mi płyty z cd action nie działają...

nam twoj naped pasuje, to tobie nasze plytki nie pasuja, wiec zgodnie z ta logika musisz do nas przyjechac i je wymienic :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG BH16NS40 jeśli niedobry to za sponsorujcie mi lepszy... a w wysyłanie płytek nie będę się bawił, bo co z drugiego wydania musiałbym wysyłać...

Skoro w niemal każdym numerze jest problem z odczytem płytek to znaczy, że to nie płytki są wadliwe tylko napęd. Akurat LG BH16NS40 dobrze sobie radzi z odczytem płytek Blu-Ray, ale ma problem z czytaniem płyt DVD. Rozwiązanie: zacznij od aktualizacji firmware urządzenia, które znajdziesz na tej stronie: http://www.lg.com/pl/wsparcie-produktowe/lg-BH16NS40

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam mały problem. Świeżo kupiony egzemplarz CD-Action, a tu kod do FO2 i Knock-Knock na BoxOffStore został wykorzystany. Da się coś z tym zrobić? Z góry dziękuję za pomoc smile_prosty.gif

EDIT:

Mój błąd. Jakimś cudem dwukrotnie wysłałem kod do weryfikacji i zobaczyłem tylko komunikat o błędzie. Przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś inny też ma problem z kluczem do Tropico 4? Próbowałem już parę razy, lecz wyglądana to, że jest o jeden znak za dużo w pierwszej grupie. (tzn. te znaki przed pierwszym "-") Czy tylko ja tak mam?

Nie miałem żadnego problemu z kluczem do Tropico 4. Pamiętaj, że program podczas wpisywania klucza automatycznie wstawia znak "-". Należy więc wpisywać sam kod bez myślników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś inny też ma problem z kluczem do Tropico 4? Próbowałem już parę razy, lecz wyglądana to, że jest o jeden znak za dużo w pierwszej grupie. (tzn. te znaki przed pierwszym "-") Czy tylko ja tak mam?

Nie miałem żadnego problemu z kluczem do Tropico 4. Pamiętaj, że program podczas wpisywania klucza automatycznie wstawia znak "-". Należy więc wpisywać sam kod bez myślników.

To wiem lecz jak pisałem chyba jest o jeden znak za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...