Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2014

Polecane posty

Tak lichutko z pełniakami nie było już bardzo dawno żaden z pełniaków nie przemawia do mnie w jakimkolwiek stopniu, do tego na drugiej płycie klient WoTa... czyli gry, której ze wszech miar nie trawię tak więc żadna płyta z tego numeru nawet nie wyląduje w moim napędzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę słabiej niż zwykle ale jak zawsze jestem zadowolony

3. Knock-Knock Miałem z PC Formatu i polecam każdemu kto nie grał, ja nie cierpię wszelkich horrorów a ta gra mnie wciągnęła na całe godziny

2. Flatout 2 Dawno nie było dobrych wyścigów, a grafika mi nie przeszkadza, więc czemu nie

1. Tropico 4 Czasem dobrze jest rozruszać szare komórki, więc również jestem zadowolony

A co do WoT to dawno chciałem zagrać, ale myśl o czekaniu godzinami na ściągnięcie skutecznie mnie od tej gry odciągała, a te 2 pełniaki nie ważą nie wiadomo ile więc również fajnie. Ogólnie pełniaki fajne.

PS. Jeszcze ani razu nie zdażyło sie żebym był niezadowolony z pełniaków, jakim cudem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po ostatnich świetnych numerach, jest spadek formy CDA :(

Flatout 2 fajna gierka, wyścigi zawsze na propsie, ale żeby było to jeszcze na płycie...

Jeśli chodzi o Tropico 4 to nienawidzę strategii, więc pełniak nie dla mnie.

Pełniaki na minus, mam nadzieje że za miesiąc będzie lepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody do WOT przydadzą się mojemu bratu, więc już na początku przecieków wiedziałem że kupię ( brat zapłaci) nowy numer

Knock-knock- nie zagram, bo nie przepadam za takimi grami

FlatOut 2- dawno nie grałem w wyścigi. Jednak FlatOut nie przekonuje mnie aby zagrać w tę pozycję

Tropico 4- nie moje klimaty.

Pełniaki nie przypadły mi do gustu, ale i tak zakupię nowy numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem redakcja chciała się przekonać ile ludzi kupuje CDA nie dla pełniaków.

Albo ile graczy WoTa kupi ten numer tylko dla kodów.

Moja decyzja o kupnie zawsze zależy od tego czy znajdę chociaż jeden powód aby kupić CDA - w tym miesiącu na 90% nie kupuję.

Chyba, że trafi się jakaś fajna recenzja w co wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dobra, fajna, ale pozostałe mnie nie interesują (zwłaszcza przy ich realnym braku na płycie) więc na Tropico 4 poczekam w promocji elektronicznej za dychę. Jak to mawiał czasem Smuggler "głosujcie portfelem" - więc głosuję przeciw, chowając portfel do kieszeni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...