Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2014

Polecane posty

Flatout 2. Kotlet z płytki z Playa, sprzed 5 lat. Tak, wiem - trochę młodszych osób tego nie zna bo seria raczej już zapomniana a wciąż grywalna. Co nie zmienia faktu że to odgrzewany kotlet i to nie robiący w zasadzie żadnego wrażenia. Póki co na CDA nie rezerwuję sobie kasy w tym miesiącu, aczkolwiek jako pierwszy pełniak zapewne będzie coś wielkiego na miarę Risena. Bo nie sądze że taki kotlet plus indyk naruszyły poważnie pełniakowy budżet CDA na ten miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na jakiegoś Batman: Arkham albo Twierdza Krzyżowiec jeśli jeszcze nie było

Oby nie. Ostatnio moje gry tak za 150 zł kupione wcześniej były pełniakami w CDA. Knock knock już mnie zdenerwował. 2 płytki wręcz puste, więc strzelam- rage.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pełniaki jak na razie nie robią zbytniego wrażenia. FO2 mam z wyborczej która była 6 lat temu około, ale jest grą warta uwagi. Cieszy mnie ze będą mody to sobie odświeżę tą produkcję. Mam nadzieje, że pierwszy pelniak będzie na poziomie pełniaków z poprzednich numerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kody to zresztą pewnie były kupione za grosze, bo trzeba jakoś promować boxoffstore. Wieć główny pełniak powinien być mocarny, jak Rage. Ale nie nakręcam się, bo ostatnio tak się nastawialiśmy assasyn na uplay, a wyszedł z tego far cry. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gta napewno nie uraczysz w żadnym magazynie już. Jak i większość innych produkcj Rockstar games.

Poprzednie miesiące były dość dobre to teraz się nie dziwię że taka mizernota w pełniakach ( chociaż chciałem pograć w WoT to będzie okazja by zacząć ;) ). Teraz obstawiam że do świątecznego będzie mizernie z pełniakami i prawie puste płytki ( zapchane galeriami itp ) Obym się pomylił i jutro zrobił WOW a jednak się myliłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no brawo , popisaliscie sie . Nie dosc ze dajecie gry na platforme z ktorej nikt nie korzysta (czytaj nikt w moim otoczeniu) to jeszcze bez instalki ... To po co wypalacie na plytki gry na uplaya/steama , skoro tam przeciez tez mozna pobrac ? Moze juz niedlugo dacie info - Cdaction do pobrania w serwisie boxoffstore ? Mimo wszystko to tylko dodatek ( co nie znaczy ze mnie ostro zdenerwowaliscie ) wasz magazyn bede kupowal , dopoki bedzie w postaci papierowej . Pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg wielokrotnie mówił, że Wieśka nie będzie na płycie.

Mam chociaż nadzieję, że ten kod jest do wykorzystania na "za kilka miesięcy", a nie jak Nihilumbra. Może WSZYSTKIE pełniaki zaczniecie dawać jako kody do pobrania z internetu? Nieraz było mówione, że tak nie będzie.

Właśnie widać. Hejtuję mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolna będzie jedna płyta. Na drugiej będzie klient WoTa.

W sumie nie wiem, po co, jak i tak gra wymaga internetu i można ją sobie pobrać. Lepiej byłoby dać instalki Knocka i FlatOuta na płytę. Ale nie, bo przecież Wargaming. :/ Jak dla mnie jest to ruch bezsensowny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...