Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2014

Polecane posty

Lepiej byłoby dać instalki Knocka i FlatOuta na płytę. Ale nie, bo przecież Wargaming. confused_prosty.gif Jak dla mnie jest to ruch bezsensowny.

Boxoffstore sprzedało klucze po tańszemu, by ludzie pobrali grę z ich serwisu. Gdyby instalka była na płycie nikt by strony boxoffstore nawet nie odpalił. Wot jest faktycznie bezsensowny - kto nie ma silnego neta z klienta nie będzie mieć pożytku. A jak ktoś(ja) ma słaby internet to i tak nie skorzysta. Strzelam, że trzeci pełniak to będzie też kod, a CDA powróci do płytek CD(nazwa zobowiązuje!) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego??? Dajecie na płycie klienta do wota i kody do gier... To jak ktos bedzie chcial w tanki pograc to sb je pobierze, bo do i tak trzeba miec dobry internet zeby w nie grac. Ja na przykład i (chyba) kilka innych osób mam wolny internet więc ani nie pobiorę gier z cda, ani nie pogram w wota. Knocka bym sobie chętnie pograł a flatouta już kiedyś gralem. Ogólnie to licze, ze dacie dobrego pelniaka na playcei a nie tylko kod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego??? Dajecie na płycie klienta do wota i kody do gier... To jak ktos bedzie chcial w tanki pograc to sb je pobierze, bo do i tak trzeba miec dobry internet zeby w nie grac. Ja na przykład i (chyba) kilka innych osób mam wolny internet więc ani nie pobiorę gier z cda, ani nie pogram w wota. Knocka bym sobie chętnie pograł a flatouta już kiedyś gralem. Ogólnie to licze, ze dacie dobrego pelniaka na playcei a nie tylko kod.

Jak dają cały client to i ja posiadacz internetu z limitem skaczę z radości bo dali mi możliwość abym pograł w tą grę + jeszcze multum bonusów za które trzeba dość zapłacić, na pewno masz kolegów którzy Ci tego knocka ściągną i sami trochę pograją, a co do grania z takim internetem jak masz w sygnaturce :P. Sam używałem takiego przez 3 lata, grałem nawet w gry online właśnie np. w WoTa , bylebyś nie miał lagów a rozgrywka jest ok, tam nie jest wymagany ping<100 żeby grać i się z tego cieszyć, nawet możesz haczyć lepsze wyniki niż inni gdy nauczysz się co robić :v :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flatout 2 to dla mnie zaskoczenie bo ta gra ma już swoje lata i już będąc pełniakiem w innym czasopiśmie je miała. Dobry, ale wyjęty z najdalszego zamrażalnika i odgrzany kotlet. Kody do WoT dla mnie też beżużyteczne. Do tego większość recenzji wrześniowo-październikowych hitów do tego numeru sie nie załapie, więc..uch..kiepsko. So far.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymam głos, dopóki nie będzie spisu całej zawartości.

a tak btw:

W poprzednim numerze okładka WoWs, recka na pół strony iOSowego WoTa (któremu w ramach recek gier mobilnych, dołożono 1-2 dobre gry, a reszta to jakieś śmieci) a teraz klient WoTa na płycie, który zabiera miejsce pełniakom. I ani jednego posta, ze CDA się sprzedaje? :D

Jeśli CDA będzie istnieć w 2060 roku jako nano-wszczep (czy cokolowiek innego), to pewnie też zobaczymy jako jeden z "pełniaków" klienta do WoTa XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na bombę i mam nadzieję że się nie przeliczę. Oby to też nie było coś co już mam (czyli jakbym miał wybierać, to taki BioShock, Batman Arkham Asylum, The Bureau czy Darksiders odpadają). Kurczę, sam nie wiem czemu, ale w głowie jutrzejszy post z wyje*anym jak zawsze pogrubionym napisem, który brzmi "Spec Ops The Line" :D Oooo, jeśli moja wizja się sprawdzi, to obiecuję że nie przestanę kupować CDA przez następne 10 lat :D :D :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak poprzednicy uważam, że Flatout 2 to trochę przesada. Jak na 2006 rok to gra była fajna, ale teraz jest już raczej przestarzała pod każdym względem (mimo nakładek "odmładzających". Klient WoT na płycie to totalny bezsens, skoro jest do pobrania w necie. Jeśli ostatmi pełniak nie będzie jakąś bombą to to wydanie będzie bardzo słabe jeśli chodzi o zawartość płyt (czego można było się spodziewać po ostatnim super numerze). Ja mimo wszystko obstawiam na Risen 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...