Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2014

Polecane posty

Płyta z Tropico 4 zupełnie nie działa. Napęd się wierci i krztusi, a jest dość nowy (TSSTcorp CDDVDW SH-222BB). Druga płyta działa bez zarzutu.

Skoro jedyne, co na tej płycie jest (i co nie działa) to jakiś launcher CD-Action, w którym trzeba wpisać klucz, aby gra była legalna, to nie można by tego samego launchera ściągnąć z internetu? Reklamacja płyty pewnie potrwa przynajmniej dwa tygodnie, a klucz słyszałem też jest ograniczony czasowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile zajmuje ten Flatout? Bo nie wiem czy mi transferu starczy.

A pełniaki naprawdę spoko, Flatout od dawna mi się marzył tylko nie miałem okazji kupić, a i Knock-Knock'a sprawdzę, bo nieco o nim słyszałem.

Co do wadliwych napędów, mi też nieraz płytki się tną i to jak na złość te z tymi "lepszymi" grami, no ale ja mam tylko marny napęd laptopowy. Czasami odpalałem płytę na innym kompie, gdzie działała, potem zrzucałem pliki z interesującą mnie grą na dysk przenośny i z niego instalowałem na moim laptopie. Jeśli tak nie wolno, to sorry, ale ja naprawdę robiłem to tylko dla własnego użytku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest cala gra,

Rozumiem, choć jedna dobra wiadomość.

a plyty wymieniamy szybko...

No tak, ale jest jeszcze poczta, a mam nagle 5,50 zł dopłacać za priorytet i potem czekać bo wasza płyta nie działa? Żeby mi ktoś chociaż tę kasę zwrócił... to jest mocno rozczarowujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest cala gra,

Rozumiem, choć jedna dobra wiadomość.

a plyty wymieniamy szybko...

No tak, ale jest jeszcze poczta, a mam nagle 5,50 zł dopłacać za priorytet i potem czekać bo wasza płyta nie działa? Żeby mi ktoś chociaż tę kasę zwrócił... to jest mocno rozczarowujące.

No sorry ale jak np. cos ci sie popsuje i jedziesz dac to do naprawy gwarancyjnej to kosztu przejazdu tramwajem tez ci nie oddadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie jestem graczem wot-a i wpisałem kod już dla istniejacego kotna i nie dostałem Czołgu premium, ale dostał pozostałe dodatki czyli ma kont premium na 3 dni i jedno wolne miejsce garażu. Może mi ktoś odpowie na mój problem, co dalej z tym fantem i jak otrzymać ten czołg. I wspomnę że nie otrzymałem też złota za czołg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tak drocząc się: ) Koszt przejazdu tramwajem nie, ale wysyłka do serwisu zawsze jest za darmo.

Oj, nie zawsze, nie zawsze...

(poważnie: ) Jest jakaś instrukcja co do tego jak reklamować? Gdzie wysłać, jak opisać? I ten kod do Tropica jak długo jest ważny?

Zawartosc Cover DVD tam wszystko jest opisane. A w skrocie - wyslij do nas na adres redakcji z dopiskiem reklamacja, w srodku plytka i opis problemu (nie wystarczy "nie dziala" ale konkretnie jak nie dziala :)) i swoj adres. O waznosc kodu do Tropico nie musisz sie martwic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś instrukcja co do tego jak reklamować? Gdzie wysłać, jak opisać? I ten kod do Tropica jak długo jest ważny?

www.cdaction.pl/reklamacje a kod powinien być ważny od dzisiaj do końca świata. :) Ograniczenia czasowe mają kody do Flatout 2 i Knock knock oraz do World of Tanks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś instrukcja co do tego jak reklamować? Gdzie wysłać, jak opisać? I ten kod do Tropica jak długo jest ważny?

www.cdaction.pl/reklamacje a kod powinien być ważny od dzisiaj do końca świata. smile_prosty.gif Ograniczenia czasowe mają kody do Flatout 2 i Knock knock oraz do World of Tanks.

Dziękuję za informacje cool_prosty.gif

Ostatnio informowałem, że płyta z Tropico 4 mi nie działa, za to ta druga - działa. Próbowałem różnych rzeczy we własnym zakresie oraz z tego forum, a także ze strony cdaction.pl, i tylko niektóre dane udało mi się odzyskać z płyty. Laptop siostry również tej płyty nie czytał.

Co ciekawe, płyta się uruchomiła bez większych problemów na sędziwym laptopie Siemens Amilo Pro z napędem CD/DVD-ROM, który uważaliśmy za uszkodzony, a na mojej dwuletniej i zadbanej stacjonarce, gdzie napęd mi odpala bez problemu dwunastoletnie płyty z rysą na rysie (serio, ostatnio sprzątanie robiłem!) - nie. Zgrałem tam obraz płyty do .iso i przesyłam go przez LAN. Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, ale jest to co najmniej zaskakujące.

Podaję informacje techniczne, może to coś komuś kiedyś powie:

Nie działało na: napęd TSSTcorp CDDVDW SH-222BB ATA Device w stacjonarce;

Działa na: laptop Fujitsu Siemens Amilo Pro V3515, napęd nigdy nie był wymieniany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję informacje techniczne, może to coś komuś kiedyś powie:

Nie działało na: napęd TSSTcorp CDDVDW SH-222BB ATA Device w stacjonarce;

Tradycyjnie proponuje zacząć od update`u firmware. Nie gwarantuje to co prawda, że nagle problem z płytami zniknie, niemniej jednak jest duża szansa, że będzie lepiej. http://www.solvusoft.com/pl/update/sterowniki/nagrywarka-dvd/tsstcorp/cddvdw/sh-222bb/model-numbers/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj magazyn... Wszystko okej, przeczytałem i chciałem się wziąć się za drugą część czasopisma, czyli gry wyciągam gry z tego "Pudełka" i oglądam dokładnie płyty. Płyta z WoT-em jest porysowana, druga jest mniej porysowana ale nadal jest, wkładam tropico do napędu... I płyta nie odpala, wkładam drugą płytę odpala spokojnie, także płyta która jest mniej porysowana nie odpala, a ta która jest porysowana odpala! Sprawdziłem na 2 innych napędach to samo. Także z tego miejsca zadaję pytanie, czy jest jakiś sposób aby aktywować tropico 4 przez internet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...