Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2014

Polecane posty

Knock był już w PC Format, ale gierka mnie ominęła. Widziałem gameplay na YT i wygląda bardzo interesująco. Zastanowię się nad kupnem, bo muszę poczekać na dalsze przecieki. Trochę przesadzone to jest z tymi kodami do World Of Thanks (dla mnie najbardziej przereklamowana gierka ostatnich lat, ale co kto lubi)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie niezle, ale ja nie gram w WoTa a Knock Knock jakos mnie nie ciagnie, ale moze pobiore. CDA w zeszlym miesiacu dalo bardzo mocny zestaw i teraz bedzie ciezko przebic Risena i Drivera. Choc w tym roku dali juz wiele naprawde ciekawych gier wiec licze ze jakis jeden interesujacy tytul dla mnie sie trafi. Jesli nie, to placzu nie bedzie bo Risena ciagle nie ukonczylem :)

Czekam na reszte gier a zwlaszcza na zawartosc. Interesuje mnie czy recenzja Wasteland 2 bedzie w tym numerze. W koncu gra juz od ilus tygodni jest skonczona a date przesuneli tylko zeby rozeslac ficzyne fanty tym, co sypneli na Kickstarterze, wiec moze redakcja dostala swoj egzemplarz szybciej i juz jest recenzja tejze gry? Fajnie by bylo =P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się cieszył, jakby do CD-Action dali Fifę 14 i Need for Speed Carbon. wtedy tyle by zarobili na tym miesięczniku, że normalnie stać by ich było na kupno firmy Electronic Arts oczko2.GIF

Ty tak na serio? Bo po pierwsze licencje by ich kosztowały majątek, a po 2. z tego co wiem EA nie sprzedaje swoich gier do czasopism. Gdyby CDA było tak bogate to ja poproszę kluczyki do Ferrari(razem z samym Ferrari oczywiście) wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie (starego capa) bardzo te kody do WOT przekonują. Jak to Hallack wspomniał 3 dni premium (wartość 650 gold =20 zł ) a CDA kosztuje 16 zł a oferuje ciekawą publicystykę, recenzje oraz pełne wersje .

Jeszcze jedno, mam w rękach poprzedni nr CD ACTION w którym również były kody do WOT . Pisze w nim:

"Na każdym koncie można wykorzystać maksymalnie jeden zestaw kodów - nawet jeśli kupisz wiecej numerów CD ACTION, kolejne nie będą działały. Jeśli skorzystałeś z bonusowych kluczy, które dodaliśmy parę miesięcy temu, nie przejmuj się - nowy kod bonusowy będzie działał na twoim koncie. Kody są ważne do końca roku. "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Smuggler zapowiedział że w tym numerze będzie coś konkretnego o DA:I, to już wiedziałam że CDA może być pewne moich 16zł. A teraz Knock-knock który jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziło.......

Natomiast moje kody do WoT czeka taki sam los jak każde inne, czyli wracając z pracy podaruje je dzieciakom z pobliskiej podstawówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...