Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

47

To ja, sen - chwytam cię za rzęsę.

Polecane posty

Nie boję się pająków, brałem niejednego na ręce (taki odważny!).

Za dzieciaka pająki gryzły mnie częściej niż komary, tak bardzo lubiłem się (z)nimi bawić. :P Mało które ugryzienie rzeczywiście bolało, zwykle czuć było tylko takie śmieszne łaskotanie. XD

@Magnet

Nic nie wiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem piękny sen.

Boże Narodzenie, szkoła postanowiła zorganizować prezenty i wieczerzę dla całej szkoły na sali gimnastycznej. Każdy dostawał grę planszową, ale nie ja. Ja dostałem koszulkę z LoLa. Każdy chciał się zamienić, ale oczywiście nie chciałem oddać swojego prezentu, co jest w sumie zrozumiałe, bo lepsza koszulka z LoLa, niż Monopoly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kumpel miał żółwia (lądowego), ale mu uciekł. Położył go na trawce i tyle go widział.

Jak w tym starym dowcipie: hyyc, hyyc, i uuuucieeekł.

Śniło mi się, że mnie czyści. Wstaję, patrzę, rzeczywiście.

A tak serio, to ostatnie co uchwyciłem, to że wyjechałem do Stanów i zamieszkałem na takim osiedlu jak z "Różowych lat '70". Było super, śniłbym jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem czemu, ale śniło mi się, że chciałem zmienić pracę i iść na magazyniera do Biedronki, kazałem się zaprowadzić do szefa, który okazał się być szefową, a zarazem moją matką, z którą zostaliśmy rozdzieleni w dzieciństwie (nie, szefowa nijak nie przypominała mojej prawdziwej matki). Stałem się więc dziany, miałem wielką willę i w ogóle full wypas. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam w wieku jakiś 10 lat ,przedziwny sen. Śniło mi się że w jakieś fabryce była taśma produkcyjna na której jechały duże miski wypełnione truskawkami, a obok niej stała pionowo trumna. Nagle z tej trumny wychodzi ludzkich rozmiarów pingwin, zabiera jedną miskę truskawek z taśmy, i z powrotem zamyka się w trumnie.........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałbym na poważnie tych wszystkich analiz, bo mogą to być tricki podobne do tekstów z Tymbarka i horoskopów, które pasują do każdego i d każdej sytuacji. Choć z drugiej strony sny są wytworem podświadomości, więc nawet jeśli o przyszłości nic ci nie powiedzą, mogą być źródłem informacji o samym sobie.

P.S. Od kiedy zaczęła się szkoła, zmieniłem pory kładzenia się spać i wstawania, więc żadnych snów nie pamiętam :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O muj bodże! Sennik powiedział mi, że ktoś mnie chce zwabić w zastawione sidła i, że pewne wydarzenie zniechęci mnie do dalszych działań :O. Muszę uważać, bo przecież to prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sny odzwierciedlają między innymi uczucia, obawy, stany, przemyślenia etc.

>tfw gdy w ciągu jednej nocy potrafi mi się przyśnić kilka razy praktycznie ten sam sen, który za każdym razem kończy się w tym samym momencie, wybudzając mnie.

>następnej nocy to samo

Na szczęście od kilku dni mam spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jestem w tym temacie jakimś ekspertem, ale jeżeli chodzi o sny, które się powtarzają jednej nocy...

Ja mam tak, że zawsze śpię na boku. Na plecach śpię tylko wtedy, gdy boli mnie brzuch i spanie na boku sprawia jeszcze większy ból, w każdym razie rzadko. Kiedy śpię na boku i sen mi się powtarza, to po prostu zmieniam bok i już tego snu nie mam. Może u kogoś też to tak działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny to dobra beka.

Jeden z najbardziej popapranych snów jakie miałem, to jak zarywałem noce na ochronie. Miałem mnóstwo małych blizn na ramionach, z których nagle zaczęły z wściekłym brzękiem wychodzić muchy. Wg. senników oznacza to, że skrywam w sobie mnóstwo tajemnic i niewypowiedzianych pretensji. Czyli jestem emo (zawsze to czułem).

Mam też jakąś dziwną fazę ze snami o zębach, wypadają mi na potęgę, pękają, rozsypują się, wyciągam je jeden po drugim etc. Ostatnio też wyciąganie włosów z gardła a'la Krąg. Żeby było śmieszniej, ostatnio w ogóle horrorów nie oglądam (ostatni jaki widziałem to remake Carrie w kinie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zęby to też bardzo silny symbol Freudowski i ich wypadanie w snach oznacza, że czujemy jakiś niepokój i tak dalej

Now I'm afreud

Myślałem że to mózg usiłuje mi wcisnąć poczucie winy, bo zaniedbywałem paszczę i kłapacze i jak tak dalej pójdzie to przed trzydziestką będę zęby zostawiał na noc w szklance

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kojarzycie scenę z filmowego Władcy Pierścieni "They have a cave troll". Przyśniło mi się coś podobnego, z tym że zamiast tego Boromir rzekł "They have a gay troll"... i w tym momencie przez wrota wpada wielki, kolorowy troll, z trollfacem zamiast głowy. W tle rozbrzmiewa trolololo, a troll sieje zniszczenie swoim przyrodzeniem. W końcu stwór przeszywa Frodo (Froda?) na wylot - niestety mithrilowa koszulka nie pomogła i hobbit pada martwy. Dalej nie pamiętam, ale jak się obudziłem, to postanowiłem wziąć dzisiaj wolne z wrażenia. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...