Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

No to kończymy.

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo i wrzucenie sporej ilości wartościowego materiału. Miałem naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Byłem nawet na granicy rzucania monetą, tak wysoki był poziom. Jednak ostatecznie zdecydowałem się się przyznać główną nagrodę XERBEROWI. Jego Kula wygrała moje serduszko i ciągle miałem ją z tyłu głowy przy podejmowaniu decyzji.

Tak więc raduj swe serce szkolnymi dziewczynkami piorącymi się po psykach. Zasłużyłeś :3 A dla Sedinusa też coś kiedyś wymyślę. W końcu taka jakość nie może nie zostać doceniona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs Cyckowy - część II (według bielika42)

ztbs63m.jpg?2

Witam w ten piękny wieczór, dziś Gaben obdarował nas nowymi ofertami cotygodniowymi, wśród których znalazłem małą perełkę, do tego za śmieszne grosze. Swoją kopię już mam, a za steam munnies zakupiłem egzemplarz dodatkowy, który tylko czeka na zwycięzce kolejnej edycji naszej zabawy smile_prosty.gif Zaczynamy!

Na sam początek warto przedstawić nagrodę, o którą będą walczyli miłośnicy kobiecych atrybutów. Gra jest Indie, oczywiście (nie, to nie czas na kolejnego Skyrima) i swego czasu cieszyła się nawet sporym rozgłosem. Mowa oczywiście o zabawnym "Cthulhu Saves the World"! But wait - There is more! Owa pocieszna gierka w stylu retro trafi do zwycięzcy w dwupaku, wraz z podobnym "Breath of Death VII" (nigdy o tym nie słyszałem). Każdy, kto lubi styl 8bit, humor polegający na parodiowaniu innych gier i w ogóle uważa, że Starożytny to jeden z najbardziej uroczych tworów literatury grozy powinien się tą paczką zainteresować. My zaś przechodzimy do zasad.

Zasady zaś są niemal identyczne do tych, wymienionych na początku tematu. Z tym, że z powodu wyłącznie jednej nagrody, jestem zmuszony równo oceniać zarówno realne dziewczęta, jak i mangowe pięknotki. Znając moją pasję do malowanych cycków - chyba wiecie, która strona przeważy, lecz nie poddawajcie się Ci, którzy gardzą nierealistycznym biustem! Zawsze mozecie mnie zaskoczyć wink_prosty.gif

A właśnie - dodatkowa zasada. Tym razem dodaję wymóg biustu tematycznego - dziś jest to wszelka czarna magia, nekromancja, metal i ogólnie ponure klimaty, tatuaże itp. (nie, to że Cthulhu, nie znaczy, że toleruję macki... no, może trochę... zależy gdzie tongue_prosty.gif). Przykład obrazka poniżej.

spellbound_iii_wallpaper_by_fantasio-d325zus.jpg

Gotowi? To na co czekacie? Limit czasowy ustawiamy do jutra, gdy tylko wybije 22, dajmy Kondziowi szansę wink_prosty.gif

PS: Prosiłbym jakiegoś uprzejmego moderatora o zmianę tytułu tematu na: "Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty"

Zmieniłem - Y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...