Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

A co mi tam...

KONKURS CYCKOWY - POPRAWINY

Spośród czwórki laureatów (nerv0, Sedinus, Xerber i Kath) jedna osoba otrzyma Stimowy kod na VANGUARD PRINCESS, bijatykę ze słodkimi dziewczynkami o równie słodkich kształtach. Warunek? Żaden - jeżeli ktoś z was jest zainteresowany, niech mnie zachęci do oddania kodu. Metoda dowolna, ale najwięcej punktów otrzyma ta osoba, która zaprezentuje dobrą grafikę związaną z jakąś bijatyką. Asuka z Tekkena, Mai z KoF, Chun-Li ze SF, Noel z BB - don't care. Oczywiście inne dobre grafiki również mogą być. Jako że nie lurkuję tematu cyckowego, nie będę narzekać na powtórki. Widziałem gdzieś w tym temacie Noel, ale to nie była najlepsza praca jaka istnieje.

Jeżeli żaden laureat nie wyrazi zainteresowania, wtedy grę bierze pierwszy lepszy.

To co, bawimy się dalej? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana zasad (moja piaskownica i moje kredki, jak coś się nie podoba to wiesz co masz zrobić, Konuga :--D). Laureaci mają PIERWSZEŃSTWO, a gdy żaden się nie zgłosi wtedy wybiorę spośród pozostałych kandydatów. Tak więc Artorias zostaje zakwalifikowany ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sed

Te rączki na czwartym arcie mówią jedno - potrzeba więcej LillyXAsuka. Kto dostarczy?

Wcześniej z SFW był problem, teraz to jak szukanie poszukiwanie złota, bo niemal każdy zawiera, eee, przyrząd do cięcia papieru

cp6TDcd.jpg

uln96sd.jpg

2mgSP9l.jpg

YrMdwqL.jpg

R5YoA95.jpg

o2Da2hN.jpg

224LSl8.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy człowiek zostawia za sobą tak ważny temat i idzie do pracy na 12 godzin - zgroza i płacz.

Niezły odzew na tą małą spontaniczną akcję - to muszę przyznać, za co wszystkim dziękuję raz jeszcze :)

(PW do zwycięzców już poszło)

Zaś co do samej zabawy to może i niegłupim pomysłem byłoby stworzenie jakiejś konkurencji dla Fredu Cezara? Wiecie, chętni darczyńcy piszą co mają do oddania i przekazują grę osobie, która wrzuci cycki, które najbardziej im się spodobają. Ew możliwe nagrody mogłyby wędrować do bielika, a ten co pewien czas urządzałby taki właśnie konkurs jak ten dzisiejszy/wczorajszy. No mnie się on cholernie podobał.

Pomysł w teorii nie wydaje się być najgorszy, aczkolwiek z czasem raczej byłoby więcej z tego złego niż dobrego. Po pierwsze nie mogę odpowiadać za czyjeś i gry i rozdawać je wedle swojego gustu - czułbym się dosyć niezręcznie i bardzo niepewnie. Poza tym doskonale wiemy, że kilka osób radzi sobie z postowaniem cycków lepiej niż inni i temat skończyłby się tak, jak nieodżałowane Foto-konkursy weekendowe od CD-Action - kilka osób wiodłoby prym, a reszta szybko straciłaby zapał. No i możliwość "dałeś jemu, bo jego lubisz bardziej" i inne tego typu bzdety. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest brak rozwiązania - róbcie co chcecie ze swoimi kluczami, za kopiowanie mojego tematu obrażać się nie będę, więc droga wolna :P (Zresztą Klekot już działa)

Ej, ładnie to tak kończyć, zanim się na dobre zacznie? Właśnie straciliście okazję na zobaczenie najlepszych cycków we wszechświecie.

Gdybym powiększył limit czasu do jednego dnia, to za diabły bym się nie wyrobił z obejrzeniem wszystkich nadesłanych cycków ;_;

(aczkolwiek pochwal się gustem, kto Ci broni :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, konkurencja ostra. Z początku Sed prowadził dzięki dobrym artom z Tekkena, jednak Xerb po naprawie dysku wrócił w brawurowym stylu i podbił moje serce rysunkiem Kuli.

f146befd893dfc793d381f240155a024.jpg

Tak mi się nieziemsko spodobała ta grafika, że aż przez chwilę zastanawiałem się nad ogłoszeniem zwycięzcy już w tym momencie. Z drugiej jednak strony Sed w sumie zdobywa nagrodę za całokształt, gdyż jego wrzuty są ogólnie ładniejsze (sorry Xerb, lubię Noel, ale właśnie dlatego bardzo dużo wymagam od prac z nią :3). Choices, choices. Dam sobie jeszcze z godzinkę-dwie i może zaczekam na Kathai. A nuż widelec ma jakieś sexi arty z Kyem czy Stevem Foxem :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...