Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

Rozwiązanie konkursu

Jak się szybko okazało - odzew był iście ogromny, przez co wybór okazał się nadzwyczaj trudny. Spędziłem nad zdjęciami wiele godzin, analizując niemal każdy szczegół, badając kąt padania światła, jakość cieni, dobór kolorów i ogólną jakość wykonania - dzięki za sporą dawkę przyjemności na poniedziałek wink_prosty.gif

Teraz żałuję, że nie kupiłem co najmniej trzech Skyrimów :C

Zaczynamy od kategorii ANIME

Prace podlinkowało wielu użytkowników, aczkolwiek wyraźnie dominowała dwójka wielbicieli - Nerv0 i Xerber. Sedinus dzielnie dotrzymywał im kroku, choć ostatecznie ani on, ani Nerv0 nie zdołali przebić zalewu cudownych prac z kolekcji Xerbera. Ogromne zróżnicowanie tematyczne, kolorystyczne i stylistyczne - to wszystko mogliśmy zobaczyć u Xerba. Do finału trafiły trzy obrazki - wszystkie od tego samego użytkownika:

44311660.png

1395008492029.jpg

44376058.jpg

Na najlepszą pracę wybrałem numer 3!

Dlaczego? Powodów miałem wiele - od doskonale ciepłej, wręcz jaśniejącej radością kolorystyki, bo delikatny smaczek erotyczny i zachwycającą rolę włosów w całej kompozycji. Ten obrazek otrzymuje nagrodę w postaci steam gifa "Mitsurugi Kamui Hikae".

Chciałbym rzec, że Xerber zasługuje również na drugą grę, choćby za wymieniony w spoilerze obrazek z numerem 2, lecz wolałbym nagrodzić więcej ludzi, więc muszą wystarczyć wielkie brawa i zapewnienie - w dostarczaniu rysowanych doznań estetycznych z Japonii jesteś absolutnie najlepszy biggrin_prosty.gif

Kto w takim razie otrzymuje Croixleur Sigma?

Wybór padł na jeden z obrazków wprost z ostatniego zrzutu Sedinusa

q0gblh6.jpg

Za kapitalnie nierealistyczny biust, czule obłożony świetnie nakreśloną koszulą. Delikatnie rysujące się pod tkaniną kształty sutków, prosta lecz idealnie chłodna kolorystyka i dopełniający całości niepewny wyraz twarzy modelki gwarantują przesyłaczowi darmową grę. Brawa!

Dobrze, pora na nagrodę w sumie główną, bo przez wszystkich upragnioną. The Elder Scrolls v: Skyrim

Kategoria dotyczyła zdjęć prawdziwych modelek i muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak wielkiej... różnorodności biggrin_prosty.gif

Do finału dostały się następujące fotki:

leanna_decker_underwear_010.jpg

20120209163955.jpg

BRHS6ri.jpg

uYPEo6M.jpg

10390451_782145498497280_3687894154063075628_n.jpg

Nadsyłający to: DarthMetalus, Fergix, Glovis i Nerv0

Wybór był koszmarnie trudny - niemal z takim samym obłędem w oczach podziwiam ponętne blondynki, kształtne brunetki w pończochach i ładnie zbudowane nastolatki w rozciągniętych podkoszulkach, lecz to właśnie zdjęcie nadesłane przez Nerva - ostatnie - wzbudziło we mnie ogniste wspomnienia ryczących tytanów metalu z lat 80-tych. Z tak piękną dziewczyną można by było słuchać "Brocas Helm - Cry of the Banshee" i wspólnie z nią odpływać w metalowy świat. Nie jestem wielkim fanem tatuaży - to przyznać muszę - lecz z takim ciałem i tak dobrze dobraną bielizną można zdobyć wszystko - tak więc nagroda trafia do Nerva. Wybaczcie cała reszto miłośników podziwiania kobiecego ciała - z chęcią bym was nagrodził, ale nie mam już czym.

No i ostatnia nagroda, o której nie wspominałem. Jest to rzecz silnie kontrowersyjna i wielu z was może poczuć wzburzenie moją decyzją, ale biorąc pod uwagę fakt, że tworząc taki temat i udzielając się w nim prowadzi do stworzenia iluzorycznego wizerunku bandy obślinionych, pryszczatych dziwaków, wydających małpie ryki do kobiet składających się ze zlepka pikseli. to smutne, lecz nieuniknione - i tu pojawia się nasza Bohaterka. Każda mogłaby nas potępić, stwierdzić, że sprowadzamy kobiet do rzeczy i prostackiego pożądania, lecz Ona miała i ma to w nosie, rozumie, iż różni ludzie miewają różne fascynacje, co Jej kompletnie nie przeszkadza.

O kim mowa?

Oczywiście o niezastąpionej Kathai_Nanijce, która w odróżnieniu do innych działaczek LJ nigdy nie wyraziła sprzeciwu wobec istnienia tematu o tytule "Cycki", ba nawet prowadziła zabawną kontrofensywę biggrin_prosty.gif I choć dziś nie zdołała wyrazić opinii o tym niespotykanym zdarzeniu, to i tak postanowiłem Ją nagrodzić za postawę wobec nas - anonimowych wielbicieli kobiecych kształtów w internetach. W nagrodę za choćby częściowe poparcie wręczam w ręce bojowniczki o męski cyc grę "The Stanley Parable", będącą w istocie produkcją o podejmowaniu decyzji. Kath wybrała odpowiednią biggrin_prosty.gif

No i to by było na tyle - może w przyszłości, gdy Gaben znów roześle swych cyfrowych gwałcicieli portfelów zwanych "promocjami" ponownie odświeży się temat? Jedno jest pewne - piękna na LJ nie powinno do tego czasu zabraknąć. Dzięki za wspólną zabawę i gratuluję wszystkim, nie tylko zwycięzcom.

PS: Piosenka (ku przestrodze tongue_prosty.gif)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło.

Zwycięzcom gratuluję, a jako że upload u mnie z komórki żałosny, to jutro jak wejdę na normalne połączenie pewnie wstawię w normalnym temacie to, czego dzisiaj nie zdążyłem - tak ze dwa komplety, w tym jeden niemangowy. tongue_prosty.gif

Musiałem się wyżalić, sorry. ;_;

Plus oczywiście gratulacje dla pomysłodawcy i organizatora konkursu. *oklaski* :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah. WOAH! Czo się dzieje, czemu mój nick się tu pojawia, CZEMU nie zaspamowałam tego tematu męskimi cyckami... CZEMU-

Uhm.

Jejku, dziękuję za takie niespodziewane wyróżnienie! <3

Nie, nie jestem szowinistyczną świnią, jeśli i Kath opublikuje swe obrazki, to i dla niej coś się znajdzie tongue_prosty.gif
Rany borskie, i dopiero teraz to zauważyłam, a lurkowałam ten topic jakiś czas... Pomyśleć, że mogłam nawrzucać tutaj tyyylu facetów!

Pozostaje mi pogratulować pomysłu (i zapału, hehe), bo z tego co widzę ilość cycków na każdej stronie jest porażająca. No i szacun dla zwycięzców, bo z taką konkurencją łatwo nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! MÓJ! BOŻE!

Pierwszy raz w życiu coś wygrałem!!!!!!!!

Zaraz się chyba poryczę ze wzruszenia.

b79e9a7b09fb90d66939e0bd789c2148.jpg

Wiedziałem, że cycki kiedyś w końcu odwzajemnią moją miłość i wreszcie się to stało. DZIĘKUJĘ!!!!!! ;______________________;

Zaś co do samej zabawy to może i niegłupim pomysłem byłoby stworzenie jakiejś konkurencji dla Fredu Cezara? Wiecie, chętni darczyńcy piszą co mają do oddania i przekazują grę osobie, która wrzuci cycki, które najbardziej im się spodobają. Ew możliwe nagrody mogłyby wędrować do bielika, a ten co pewien czas urządzałby taki właśnie konkurs jak ten dzisiejszy/wczorajszy. No mnie się on cholernie podobał.

Gratsy za pomysł bielik. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...