Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

Obiecana dostawa.

2HU hijack lel:

i5lxaF1y2M55k.jpg

40266653.jpg

43459183.jpg

44177662.jpg

ikHcIt0U8jaVp.jpg

iv8t0tYIppupV.jpg

Feito:

Potencjalne spoilery ze ścieżki Heaven's Feel.

31940032.png

To samo co wyżej.

cn6v4.jpg

23925238.jpg

Kaleido Ruby best Rin

archer_and_kaleido_ruby_rin_tohsaka__by_gisux-d51wl0f.jpg

Would you Date a Clock?

39454181.jpg

39486960.jpg

39620216.jpg

40144514.jpg

41608179.jpg

44423995.png

41644187.jpg

43568042.jpg

44125202.jpg

Mam jeszcze w zanadrzu trochę artów z Persona 3, ale limit obrazków by nie wyrobił więc zostawiam je na kolejną wrzutę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło trochę czasu i powinienem być już w stanie wrzucać dalej, więc obiecana P3:

6340606.jpg

7201031.jpg

7593640.jpg

8870592.jpg

6998126.jpg

17528542.jpg

10288113.jpg

28435145.jpg

36083272.jpg

39404864.jpg

40292627.jpg

40619569.jpg

40756916.jpg

44210832.jpg

BTW - nagroda ani trochę mnie nie interesuje, a obrazki wrzucam dla samej idei, więc o ile nie chcecie dać Konugowi łatwego zwycięstwa to zacznijcie sami się starać.

Yeeeeeeeeah.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga
BTW - nagroda ani trochę mnie nie interesuje, a obrazki wrzucam dla samej idei, więc o ile nie chcecie dać Konugowi łatwego zwycięstwa to zacznijcie sami się starać.

Jak łatwego? Starałem się, ja nie mam folderu z cyckami z którego mogę sobie powrzucać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się więc wrzucam. Nie do końca czarna magia, ale podchodzę do tematu nieco inaczej, wciąż okołoerpegowo, trzeba skompletować jakąś drużynę, która zmierzy się z przeciwnościami losu.

68uvDgj.jpg

Buu5dry.jpg

OKYdXe7.jpg

RYYC5Hz.jpg

66dQDUp.jpg

eWZq9Qe.jpg

UZYdcmD.jpg

ydxE1Xm.jpg

gi4OkCb.jpg

5cwLvu3.jpg

DrAN1DJ.jpg

skiBjcp.jpg

bT55yF5.jpg

dBCcaXo.jpg

LXO7epp.jpg

j4rpAc1.jpg

Po wykonanym zadaniu można się beztrosko zrelaksować na plaży.

CndwJ6s.jpg

8r3tEDY.jpg

MS9Ifyt.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie części Drugiej (Cthulhu)

Wznosiłem dziś modły do Starożytnego, gdy nagle poczułem dosyć nieprzyjemne wibracje, zazwyczaj kojarzone przez odpowiednio przygotowanych kultystów ze smutkiem. Spytałem się więc jednego z Pradawnych:

- O wielki podwodny, czemuż się smucisz?

On zaś wypalił swe słowa na piersiach dziewczęcia, które aktualnie szkicowałem w bloku rysunkowym. Po przetłumaczeniu:

- Niewielu wielbi moje imię cyckami.

I to by było podsumowanie tej edycji. Uczestników mieliśmy po prawdzie trzech: niezastąpionego Xerbera i ku memu zdziwieniu deffika i Konugę.

Pierwszy uczestnik jak zwykle zachwycił wszystkich ogromną różnorodnością przesłanych prac, dodatkowo przyodziewając maskę cycko-herosa dzięki sentencji "

nagroda ani trochę mnie nie interesuje, a obrazki wrzucam dla samej idei,

Doceniamy. Ze sporej ilości propozycji wybrałem trzy:

cn6v4.jpg

44423995.png

40619569.jpg

Pierwszy obrazek zachwycił mnie projektem zbroi i kwiecistym otoczeniem, drugi ujawnia moją obsesję do rajstop/pończoch i oryginalnej stylistyki, trzeci zaś to naprawdę ciekawy przykład stylu malowania (speedpainting, o ile się nie mylę).

Następnie mamy o dziwo Konugę - dwa obrazki

dark_elf_mage___concept_2_by_arsinoes-d507sd8.jpg

trejoeeee-5.jpg

Pierwszy wzbudził miłe skojarzenia z Icewind Dale'em (kocham ten klimat), drugi zaś jest po prostu przeuroczy!

Ostatni uczestnik - deffik - wzbudził moje większe zainteresowanie wyłącznie jednym obrazkiem, które prezentuje typowy styl malowania mangowych cycków:

UZYdcmD.jpg

Jak więc widzicie - pomimo niewielkiej ilości zgłoszonych biustów, wybór był całkiem szeroki. Zapewne Xerber wygrałby trzeci raz z rzędu, lecz tym razem żadna z jego nadesłanych prac nie wywołała u mnie natychmiastowej reakcji "PPM>zapisz grafikę jako...", choć kilka trafiło do magicznego folderu "Natchnienie" (co? Lubię czasem przerysować cudze prace tongue_prosty.gif), aczkolwiek jakości i rozmachu nie można mu odmówić, mam nadzieję, że ta zabawa sprawia Ci przyjemność, a nie "Bosze, znowu muszę cycków szukać confused_prosty.gif" biggrin_prosty.gif

Kto więc wygrał? Długo nie mogłem się sam do siebie przyznać, ale Konuga trafił z drugim obrazkiem w dziesiątkę.

(dla przypomnienia - to ten)

trejoeeee-5.jpg

Świetne oświetlenie, pełne ciało, urzekające rajstopy, jędrne atrybuty (choć mało widoczne sad_prosty.gif ) i zabawna mina dopełniła arcydzieła. Konudze należą się gratulacje za wykopanie takiego diamentu. Brawa dla wszystkich (bo wszyscy wygrali, tyle że cycki do oglądania, nawet Kath to wygrała). Do zobaczenia w kolejnej edycji (nieco większej, mam nadzieję wink_prosty.gif

No i piosenka z podtekstem, od MP, a jakże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>dodatkowo przyodziewając maskę cycko-herosa

Because he's not our hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Boob Knight.

>mam nadzieję, że ta zabawa sprawia Ci przyjemność, a nie "Bosze, znowu muszę cycków szukać"

To pierwsze. Każdy pretekst do rozbudowania folderu jest dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs Cyckowy - Podejście trzecie (Humble 2K Bundle, Seria YS)

PJFBc7f.jpg?1OtdnYsQ.jpg?1

(tak, zdjęcia musza być, sorka)

Trochęczasu minęło od ostatniej edycji, więc postanowiłem nieco odświeżyć temat z okazji wyśmienitego bundla z tytułami 2K oraz niedawnej promocji na uznaną serię YS. Zasady ogólne każdy zna (tym razem bez określonego tematu, wrzucajcie co trzeba ;)) więc przechodzimy do nagród.

Cycki prawdziwe

Humble 2K Budnle w wersji Rozszerzonej (Bioshock, The Bureau: Xcom Classified, the Darkness II, Bioshock 2, Mafia II, Spec Ops: The Line + jeszcze nieujawniona gra) .

Tak jest, te wszystkie gry dla zwycięzcy, a jeśli wybór będzie zbyt trudny, to mogę rozważyć nagrodzenie uczestników poszczególnymi grami ;)

Niestety nie zdecydowałem się na edycję pełną (zawiera dodatkowo Bioshock: Infinite oraz XCom: Enemeny Unknown), bo 20 dolców jest już niebezpiecznie blisko granicy "mogę zobaczyć za to w realu" (ale o tym ciii). Niech starczy (i tak już bogata) wersja rozszerzona

Cycki Anime

Tu do wyboru aż trzy gry (dokładnie - wyboru, pozostałe dwie oszczędzę na kolejne edycje): Ys: The Oath in Felghana, Ys: Origin oraz Ys I i II Chronicles +. Uwaga - jeżeli postujący cycki anime woli 2K Bundle to je dostanie, ale nie może wybrać i gry z serii Ys i 2K bundle, nie bądźmy zachłanni ;)

Cycki Kath*

*hehehe, męskie znaczy

Też coś znajdziemy, co tam, aczkolwiek odmawiam ich oceniania ;)

Żeby jednak KAth nie miała zapewnionej nagrody, to będzie musiała mnie zaskoczyć - może stylem rysunku, albo jakością fotografii, nie mam pojęcia - nie rajcują mnie męskie cycki, więc na przesłanym obrazku musi być coś interesującego (cycki damskie?). To kwestia dziwna i nic nie mogę obiecać :P

Limit czasowy? Całe dzisiaj i całe jutro (czyli nagrody rozdam w środę, gdy będę miał dostęp do kompa, więc raczej wieczorem, niech będzie środa 22:00 dla ścisłości). Wszyscy wiedzą o co chodzi? No to do dzieła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...