Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

Wow, nie sądziłem, że jestem w stanie wygrać główną nagrodę. biggrin_prosty.gif

Dobra, a teraz przyznaję się. Kupiłem tego bundla wcześniej, nie wiedząc, że Bielik zorganizuje konkurs. Wziąłem udział tylko dlatego, gdyż chciałem przekonać się, czy jestem w stanie coś wygrać. No i proszę, jednak się dało.

Także tego, chętnie odstąpię komuś nagrodę. Może niech Bielik porozdaje gratisy poszczególnym osobom, wedle uznania. wink_prosty.gif

Jeżeli się tak nie da, bo nie jestem pewien czy Bielik może to zrobić, jako że wysłał mi giftlinka i chyba nie ma dostępu dotych gier (choć mogę się mylić) ja mogę porozdawać te gry. Niech Bielik napisze komu by je dał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem podziękować i powiedzieć, że wbrew wszelkim oczekiwaniom Bjoszok chodzi u mnie normalnie i wygląda zacnie, nie musiałem spędzać miesiąca na mieszaniu w plikach konfiguracyjnych, wystarczyło zmniejszyć detale i rozdziałkę.

y4lJLGI.jpg

KgtFa1d.jpg

Bonusik rozpędowy

nGYh0rW.jpg

OJ1aySR.jpg

ShBcIoO.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Wow, nie sądziłem, że jestem w stanie wygrać główną nagrodę. biggrin_prosty.gif

Dobra, a teraz przyznaję się. Kupiłem tego bundla wcześniej, nie wiedząc, że Bielik zorganizuje konkurs. Wziąłem udział tylko dlatego, gdyż chciałem przekonać się, czy jestem w stanie coś wygrać. No i proszę, jednak się dało.

Także tego, chętnie odstąpię komuś nagrodę. Może niech Bielik porozdaje gratisy poszczególnym osobom, wedle uznania. wink_prosty.gif

Jeżeli się tak nie da, bo nie jestem pewien czy Bielik może to zrobić, jako że wysłał mi giftlinka i chyba nie ma dostępu dotych gier (choć mogę się mylić) ja mogę porozdawać te gry. Niech Bielik napisze komu by je dał.

Ja chętnie przyjmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świetle zaskakujących zwrotów akcji i niespodziewanych problemów zostałem zmuszony rozważyć przyznanie pierwszej nagrody za Cycki Normalne po raz drugi (jakbym już z pierwszym wyborem nie miał dosyć problemu :D). Zerknąłem więc do folderu z pracami i rzec muszę, że jedyne prawdziwe cycki, które trafiły w me gusta (poza tymi od FergiXa) zapostował Nerv0.

Mowa tu o tych obrazkach:

yVxEC6J.jpg

u0eyRQS.jpg

Z8Gl80k.jpg

prMRmvZ.jpg

Zrozumiałe więc jest, że to on dostaje w nagrodę całą paczkę (a co zrobi z Mafią II, to już jego decyzja). Gratulacje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu się dzieje jest jakieś chore, no ale ok. Zważywszy na to, że Mafią i The Darkness II zostałem już obdarowany wcześniej, a żadne X-Comy mnie nie interesują, to zasadniczo wychodzi na to, że konkurs trwa nadal. :P Jeśli jesteście zainteresowani to cycki w dłoń i do roboty! :D Oto lista tytułów do rozdania:

The Darkness II

Mafia II

The Bureau: XCOM Declassified

X-COM: Apocalypse

X-COM: Enforcer

X-COM: Interceptor

X-COM: Terror from the Deep

X-COM: UFO Defense

Czas? Powiedzmy, że do jutra do godziny 21. Cycki mangowe najmilej widziane. Wspomnijcie też przy okazji na czym by wam zależało najbardziej, bo nie chciałbym wcisnąć komuś czegoś co mu w sumie do szczęścia nie jest potrzebne. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja gram o The Darkness II > Mafia II > The Bureau. Strategiczne X-COMy mnie nie interesują.

Metallica (ale taka inna):

35754469.jpg

1405599441467.jpg

28627465_big_p0.jpg

38353382.jpg

38921936.jpg

wHoro:

8890195.jpg

22918965.jpg

1619275.png

1082561.jpg

32786254.jpg

Mika:

29936724.jpg

35605868.jpg

28441746.jpg

31348967.jpg

37001726.jpg

Asuka Ninomiya:

40395978.jpg

40576810.jpg

1405406869074.jpg

41382051.png

43650216.png

A w następnym zrzucie - efekt mojego dzisiejszego poszukiwania artów z Fate/.

@EDIT - welp. Jednak jeszcze nie mogę wrzucać kolejnych obrazków.

Weź niech ktoś coś napisze, bo mi się całkiem dobra wrzuta zmarnuje ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Posłuchałem się rady Bielika i postawiłem na jakość, a nie ilość.

SexyAnimeGirls-794.jpg

sexy-anime-girl.jpg

Anime-886845.jpg

remember_me_by_lostsalem-d5r4hu5.png

ibsB47fm4OYPEX.jpg

anime-girl,-cross,-miniskirt,-sexy-belly-180832.jpg

Co ja robię ze swoim życiem ;_;

Oh, zapomniałbym.

1. The Darkness 2

2. The Bureau: XCOM Declassified

3. Mafia 2

4. Każdy X-com poza Apocalypse

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak pusto? Ja tu wracam po ciężkim dniu pracy z myślą, że temat będzie wypełniony świetnym materiałem, a tu figa ;__; Tylko Konug coś wrzucił, ale nic nie trafiło w moje fetysze.

Are you people even trying?

Chyba że wszyscy czekali na mnie i kolejny zrzut z Feito...

I ship Seybah x Iri

23128468.jpg

22731715.jpg

28628494_big_p1.jpg

27061631.jpg

29319272_big_p7.jpg

Po co wybierać skoro można mieć je wszystkie?

26039468.jpg

1269941.jpg

31452844.jpg

25676564.jpg

22922358.png

OOOOOO HOHOHOHOHOHOHO!

43216024.jpg

37764565.jpg

41243537.png

38448978.png

37004722.jpg

Maleservice, czyli sto i jeden* powodów dlaczego Archer jest GAR:

41306767.jpg

37255736.jpg

Praktycznie rzecz biorąc Gil-kun to też Archer. Deal with it.

22369001.jpg

29708888.jpg

24790554.png

* Tak naprawdę to pięć, ale ćśśś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zabawa dobiegła końca, a ja przybywam obwieścić wyniki. I chyba nikogo nie zaskoczę jeśli powiem, że Xerber i tym razem naprawdę zarządził doborem prac. Nie będę bez sensu przeciągał i prosto z mostu powiem, że The Darkness II i Mafia II lecą do niego. Konuga jednak o dziwo nie pozostał bierny i całkiem nieźle wywiązał się z zadania na postowanie mangowych cycków. Na tyle nieźle, że kilka rzuconych prac pokryło się z tym co sam chomikuję u siebie na dysku. W jego ręce idą więc wszystkie X-Comy. Jego sprawa co zrobi z nadprogramowym duplikatem.

Poniżej przedstawiam zaś zwycięskie wrzuty:

1405599441467.jpg

28627465_big_p0.jpg

Cóż, mogę powiedzieć. Xerber kupił mnie już swoją pierwszą serią. Kompletnie nie znam tej postaci i nie wiem z jakiego pochodzi anime, ale jej design jest tak wspaniały, że ciągle nie mogę nacieszyć oczu. W zasadzie mógłbym wstawić tu dowolny z tych pięciu obrazków i każdy podobałby mi się równie bardzo. Dziękuje za uraczenie mnie czymś tak bardzo fajnym. :]

14012903.jpg

Tutaj zaś małe wyróżnienie z Fejta. Naprawdę zorganizowałeś potężny spam z tego uniwersum i wiele prac trzymało zacny poziom. Ale jakoś mało która wywarła na mnie na tyle wielkie wrażenie bym mógł ją ogłosić pracą zwycięską. Powyższa grafika jest bardzo chlubnym wyjątkiem i szalenie mi się podoba, ale... na właśnie trochę braknie na niej konkursowego tematu, czyli cycków. :] Niemniej jednak wiedz Xerber, że strasznie mnie tym artem uszczęśliwiłeś i stał się on niejako dodatkową cegiełką gwarantującą ci upragnione nagrody. :]

anime-girl,-cross,-miniskirt,-sexy-belly-180832.jpg

a2pvgn.jpg

Co zaś się tyczy Konugi... Cóż, nie było zaskoczenia i efektu wow. Obie z podrzuconych prac leżą sobie od dawna u mnie na dysku. I obie bardzo lubię. Pierwsza bo to Black Rock Shooter, którą uwielbiam za kapitalny design. Druga to zaś mój fetysz, czyli neko, więc nie ma nawet o czym mówić.

Przypuszczam jednak, że gdyby w grze zdecydowało się wziąć udział więcej osób, to Konuga zostałby zwyczajnie zmiażdżony. Tym razem się udało, ale w przyszłości liczę na więcej.

Za chwilę podeślę wam wasze klucze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...