Skocz do zawartości

Splinter Cell (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Zagrywając się w poprzednie odsłony serii Splinter Cell, mam do nadchodzącej części naprawdę spore oczekiwania... Mam tylko nadzieję, że Conviction nie będzie gorszy od poprzednich części :tongue: jeśli będzie lepszy, to z całą pewnością zagram :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam sobie dyscografie Amona Tobina - to on stworzył klimatyczny soundtrack do SC:Chaos Theory- i widzę, że gość macza palce w najnowszej odsłonie serii SP:Conviction...

http://www.amontobin.com/discography?quicktabs_1=3

Trzymam kciuki i głębok wieżę, że to on zajmuje się całą stroną muzyczną tej produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w ostatnią (z wydanych) część Splinter Cella.

Cóż, Sam to już nie Sam.

Grało mi się przyjemnie, ale w przeciwieństwie do poprzednich części (Zwłaszcza z genialnym Chaos Theory) grało mi się tylko przyjemnie.

To już nie ten sam klimat, to już nie to samo co kiedyś. Skończyło się. A szkoda. Niemniej Double Agent do dobra gra.

Nie bez rewelacji, można pograć, nawet jeśli nie jest się wielkim fanem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I co ci ta wiedza da? 5-6, czy 7-8 - jaka to różnica? I jakie to ma przede wszystkim znacznie? Przecież i tak każdy prechodzi gry nieco innaczej w indywidualnej mierze czasowej. Np dla AvP podwali 5-6 godzin.. ja poświećiłem na kampanie 22 h szukając wszystkich bonusów, grając na najtrudniejszym poziomie trudności i delektując się grą - podobnie z Wiedzminem - inni mają po 50-70 godzin na koncie, ja już ponad 150 i jakoś nie czuje się gorszy, tylko poprostu lubie sobie powoli przechodzić gry - rozkładając je na czynniki pierwsze i delektując się tym co twórcy zaprezentowali.

Pozatym pomyśl na chłopski rozum - ile może zająć ukończenie kampani gry akcji w dzisiejszych czasach made by Ubisoft? Nie więcej niż 10 godzin...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ci ta wiedza da? 5-6, czy 7-8 - jaka to różnica? I jakie to ma przede wszystkim znacznie? Przecież i tak każdy prechodzi gry nieco innaczej w indywidualnej mierze czasowej. Np dla AvP podwali 5-6 godzin.. ja poświećiłem na kampanie 22 h szukając wszystkich bonusów, grając na najtrudniejszym poziomie trudności i delektując się grą - podobnie z Wiedzminem - inni mają po 50-70 godzin na koncie, ja już ponad 150 i jakoś nie czuje się gorszy, tylko poprostu lubie sobie powoli przechodzić gry - rozkładając je na czynniki pierwsze i delektując się tym co twórcy zaprezentowali.

Pozatym pomyśl na chłopski rozum - ile może zająć ukończenie kampani gry akcji w dzisiejszych czasach made by Ubisoft? Nie więcej niż 10 godzin...

Pomiędzy 5-6 a 7-8 róznicy nie ma, ale między 7-8, a 15-16 już tak. I nie traktuj mnie jak dziecko które nie rozumie, że gry się przechodzi różnie, w zależności od stylu i poziomu "wgryzania się" w nią. Pytałem o GŁÓWNY WATEK, co powinno być dość oczywiste.

Ubi nie robi takich krótkich gier, AC 2 zajmuje właśnie 15h przy w miarę spokojnym przechodzeniu samego głównego wątku. To już rozumiem, ale gra na 7h to kpina, więc chcę wiedzieć. W AC 2 było 13 chapterów, skoro Splinter Cell ma być rzekomo na 7h, to misji będzie góra 6-7, co jest porażką i robieniem w nie powiem co klientów. A ponieważ nie lubię być "robiony w...." to pytam, coby zawczasu nie kupić takiej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli wyjdzie na PS3 to raczej w późniejszym terminie. Dla mnie SC skończyło się na Chaos Theory. Nie spodziewam się po tej grze rewelacji, bo większy nacisk położono na strzelanie i efektowne akcje niż na samo skradanie/ukrywanie się w cieniu. Owszem co-op może być dobry, gra nieźle się sprzeda, ale to bardziej spin off niż stary dobry SC.

Edytowano przez Wosq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś streścić fabułę Double Agent ? Bo nie grałem, ściągać nie zamierzam oraz kupować "tyz ni". Bo nie wiem czy połapię się w Convictionie. A wiecie co ? Zamawiam Pre-Ordera. Nawet jeśli to nie będzie ten sam Sam Fisher którego uwielbiam to i tak coś czuję że to będzie bardzo dobra gra.

Mam pytanie odnośnie Splinter Cell Double Agent, które misje są fajniejsze od terrorystów, czy od Lamberta ?

To zależy. Misje zleca Ci NSA oraz JBA. Sam musisz zdecydować, u których chcesz mieć większe poparcie :)

On się pytał które są fajniejsze a u kogo chce poparcie. Wydaje mi się że od Lamberta będą ciekawsze. W końcu to organizacja która chce wszystko potajemnie mieć. Ale nadal potrzeba mi streścić fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Double Agent zabijają dla Sama córkę i on podejmuje się niebezpiecznych zadań dążąc do tego aby dowiedzieć sie kto jest sprawcą "wypadku". Bo niby przypadkiem została potrącona śmiertelnie. A to było ukartowane.

;)

W Convincion kontynuujemy ten cel. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...