Skocz do zawartości
Gość kabura

Splinter Cell (seria)

Polecane posty

Jak pamiętam polonizacje SC:CT i SC:DA głosy były świetnie podłożone, nic mi nie przeszkadzało, było klimatycznie i wcale nie brakowało mi głosu M.Ironsida, ktory pamiętam z pierwszych dwóch części... W niekturych grach sie nie aktorzy się nie starają, ale tu było naprawde ok... Jestem zwolennikiem polonizacji, robionych rzetelnie i z głową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam polonizacje SC:CT i SC:DA głosy były świetnie podłożone, nic mi nie przeszkadzało, było klimatycznie i wcale nie brakowało mi głosu M.Ironsida, ktory pamiętam z pierwszych dwóch części... W niekturych grach sie nie aktorzy się nie starają, ale tu było naprawde ok... Jestem zwolennikiem polonizacji, robionych rzetelnie i z głową.

Ja też jestem zwolenniki polonizacji Ale w SC:C gry kupię grę po polsku to nie będę mógł ściągać żadnych DLC(płatnych i darmowych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja SC:CT była bardzo dobra, ale żaden polski aktor nie zastąpi Ironside'a jednak Baka chyba ze wszystkich najlepiej się do tego nadawał. No i jest jeszcze jedno co mi się w tej polonizacji nie podobało, a mianowicie głosy koreańczyków wyrwane rodem z kreskówek. Mam nadzieje że Conviction na PC dostaniemy z napisami, a nie komicznym dubbingiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przejściu Chaos Theory, wziąłem się za Double Agent i początkowo rozczarowanie, a teraz gra mi się przyjemnie i nie raz się uśmiechnąłem z fajnych opcji, poczekam jeszcze trochę i ocenię grę za całokształt, możliwe, że za jakiś czas kupię sobie X360 i przy okazji Conviction.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale Chaos Theory da radę ukończyć w 6 godzin. Jakoś nikt w ogóle tego nigdy nie wspomniał. Poza tym warto jeszcze dodać, że w poprzednich SC sporo czasu siedzieliśmy w miejscu i dumaliśmy jak załatwić dwóch kolesi.

Powiem tak - Chaos Theory może i jest krótkie, ale ile z tego czasu to load po błędzie? A ile myślenie jak gdzieś dojść? Patrząc tak, to i Blood Money przejść można w dwie godzinki(nieraz po misji pisało mi na czasie przejścia 0:15, podczas gdy męczyłem się z nią koło dwóch godzin! - to samo z Chaos Theory.).

A ja mam SC:CT po angieeeelksuuuu, huuuuraaaa! Od pewnego czasu jestem zatwardziały zwolennikiem lokalizacji kinowych lub ich braku. Całe szczęście KŚGry ma jakąś tajną umowę z Ubisoftem i gry Ubi pojawiają się w numerach Spec. w pełnej angielskiej wersji. Mimo iż nie jestem rewelacyjny w angielskim, to z całą pewnością stwierdzam, że Ironside'a nikt nie zastąpi(nie wspominając, że głosu Baki po prostu nie lubię)!

No i moim zdaniem dobrze, że SC poszedł w inną stronę. Po co robić kolejny raz to samo, tylko z lepszym silnikiem graficznym? Chaos Theory i dziś zresztą wygląda ładnie i jest bardzo grywalne.

Może i nie powinienem się odzywać, bo grałem tylko w Chaos Theory, ale gdyby coś takiego zrobili mi z Thiefem to bym obrzucił nie tylko błotem.

Skok w bok wink_prosty.gif

Mam nadzieję. Oj mam. :P

Edytowano przez ChosenOne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moim zdaniem dobrze, że SC poszedł w inną stronę. Po co robić kolejny raz to samo, tylko z lepszym silnikiem graficznym?

Fajnie że poszli w inną stronę i gameplay jest bardziej dynamiczy i efektowny ale po kiego czorta nazwali tą grę Splinter Cell? Jak chcieli zrobić coś nie podobnego do całej serii to mogli tego nie nazywać SC, gdyby zmienic nazwę i imiona kilku bohaterów nikt by nawet nie domyslił się że ta gra ma coś wspólnego z SC... ale marka jest rozpoznawalna i wielu ludzi przez sam tytuł kupi tą marną grę ...

Edytowano przez Dzangyl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra marka to dobra sprzedaż i nie ma absolutnie nic złego w tym że chcą zarobić. Grę nazwali SC nie bez powodu, bo jednak ma wiele wspólnego z poprzednimi tytułami, co prawda wiele zostało zmienione. Niektóre na lepsze, a inne na gorsze. Nie widzę powodu żeby nie móc nazwać gry Splinter Cell gdyż kontynuuje ona historie opowiedzianą przez poprzednie części, z osądem, czy gra jest dobra, czy nie wstrzymam się do momentu aż sam zagram, ponieważ jedne recenzje oceniają grę nisko, a inne bardzo wysoko, a nie możemy się wzorować tylko na jednej. Mimo iż lubiłem wszystkie poprzednie SC nie jestem jakimś ortodoksyjnym wyznawcą chowania się w cieniu, jeśli o mnie chodzi to czas na małą rewolucje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo premiera SC: C na PC. Wie ktoś może jak ma się sprawa z optymalizacją? Bo zastanawiam się, czy zamówić grę przed premierą (fajne gratisy są), czy poczekać na premierę i poczytać opinię innych (gadżetów brak). Mój lapek demonem prędkości nie jest, jednak póki co grami sobie radził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja o polonizacji jest. Ja grałem w SC:DA w niemieckiej wersji językowej ( na ps2 ), i głosy brzmiały co najmniej śmiesznie z tym niemieckim akcentem, no ale gierka spoko więc gram dalej. Jakoś ten akcent przeboleję :tongue:

Edytowano przez pikaz512
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy w SC:CT IMO były świetnie podłożone. Grało się naprawdę przyjemnie i odnosiło się wrażenie, że gra została zrobiona przez polskie studio :).

Ja właśnie dostałem wiadomość, że moja kolekcjonerka Conviction już została wysłana. Co prawda obawiam się tego odejścia od skradanek na rzecz akcji ale mam nadzieję, że Ubi to dobrze wyszło i nadal będzie można robić wszystko po cichu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już przyszedł - kolekcjonerka więc Ci nie powiem czy każdy ma kod na spasa.

Jak na razie zacząłem 1 misję i już Conviction zdołał się wykrzaczyć ale jedno jest pewne: to już nie ta sama gra.

Najlepsze zdanie jakie przychodzi mi na myśl by określić tak dużą zmianę to: umarł król niech żyje... paź.

Ale na razie nie brałbym tego zbyt poważnie bo dopiero 1 misję przechodzę ale to co widzę już mi się nie podoba.

UWAGA!!!

Jeśli ktokolwiek zastanawia się czy warto kupić Conviction oto jest odpowiedź:

I) Jeśli nie znasz poprzednich części serii i szukasz jakiegoś nowego shootera z elementami skradanki to od biedy możesz kupić

II) Jeśli grałeś w którąkolwiek poprzednią część serii (pomijając Double Agent) i szukasz dobrej skradanki W ŻADNYM WYPADKU NIE KUPUJ CONVICTION! Będziesz żałować każdej złotówki wydanej na tą $(*&^*&^#*$&^ imitację skradanki. Kupiłem sobie Kolekcjonerke (idiota) i teraz pluję sobie w brodę. 140zł w piach.

Edytowano przez xswistaqx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mogę odpowiedzieć - NIE WARTO. Jeśli dobrze pójdzie to będziesz zawiedziony a jeśli gorzej to będziesz żałował każdej złotówki, którą na to coś wydałeś. Co prawda dopiero zacząłem grać ale po formie gry i jej strukturze widzę, że to porażka. Porażka bo takie [beep] wypuścili pod nazwą Splinter Cell (hańba!). Sądzę, że trabant ma więcej wspólnego z ferrari niż Conviction z wcześniejszymi SC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...