Skocz do zawartości
Gość kabura

Splinter Cell (seria)

Polecane posty

Gość zibi72w

Troszeczkę się wtrącę.Splinter Cell omijałem z daleka,aż tydzień temu w kiosku kupiłem Chaos Theory za 10 zeta.Hmmm,całkiem,całkiem gierka, wyczytałem w necie,że ChT jest najlepsze w serii.Czy to prawda?(opinie,które czytałem nie dotyczyły odsłony -i tu drugie pytanko,warto już kupić,czy poczekać na tanią serię?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie najlepsza czescia jest jedynka, ktora rowniez mozesz kupic bardzo tanio i sprawdzic. W jedynce jest cos tak "innowacyjnego" (w porownaniu do CT) jak chowanie sie w polmroku. W CT levele sa tak zaprojektowane, ze system cieni dziala niemal ze-jedynkowo co mi osoboscie nie odpowiada.

Nowej wersji SC zas nie oplaca sie (moim zdaniem) kupowac i mozna w nia zainwestowac najwyzej jesli trafi do taniej serii. Jest to gra, ktora jest krokiem wstecz przez co nextgenem jest raczej tylko z grafiki.

Edytowano przez Professor00179
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba! Fajna fabuła, wyraziste postacie i świetna oprawa audio-wideo sprawiają że gra się NAPRAWDĘ przyjemnie. Sam gram na realistycznym i nie uważam by było za łatwo:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale w Kolekcji Klasyki znajduje się Trylogia SC. Gdy tylko zobaczyłem to zaraz kupiłem i teraz gram w SC:PT. Kupiłem po chwili tylko dlatego, że przypomniałem sobie chwile z SC:CT i z SC:DA. Ta pierwsza trochę lepsza ale DA też jest dobry. Jakby co to według mnie SC:PT jest znacznie łatwiejsze od SC:CT, może dlatego, że po przejściu SC:CT jestem bardziej doświadczony.

Edytowano przez pikaz512
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przechodziłem CT z rangą 100% na ekspercie oczywiście (tak wiem jestem skromny :tongue:) . Gdy człowiek już raz przejdzie gra nie sprawia niemal żadnego problemu nawet jeśli mamy omijać wszystkich wrogów. Z misji końcowych najtrudniej jest zdecydowanie przejść niezauważonym łaźnie (kto spotkał gości z noktowizorami wie o czym mówię). Kokubo Sosho było natomiast niemiłosiernie banalne jak dla mnie.

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przechodziłem CT z rangą 100% na ekspercie oczywiście (tak wiem jestem skromny :tongue:) . Gdy człowiek już raz przejdzie gra nie sprawia niemal żadnego problemu nawet jeśli mamy omijać wszystkich wrogów. Z misji końcowych najtrudniej jest zdecydowanie przejść niezauważonym łaźnie (kto spotkał gości z noktowizorami wie o czym mówię). Kokubo Sosho było natomiast niemiłosiernie banalne jak dla mnie.

Kilka lat temu również udało mi się ten wyczyn osiagnać - ukończyć gre na 100% i szczerze powiedziawszy ta łaźnia mi najbardziej przypadła do gustu, własnie za ten poziom trudności, który naprawdę wymagał kombinowania (z granatam dymnymi), by móc w ogole przejść ten fragment. Ach, gdzie podziały się te czasy, gdzie większość gier właśnie taka była :) Dzisiaj gry są do oglądania, nie do grania - a poziom wyzwania intelektualnego stawiają na poziomie pierwszej klasy podstawówki - co SCC potwierdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - :laugh: LOL xD. Mark & Execute to nie tryb gry a możliwość oznaczenia kilku wrogów i szybkiej ich eliminacji.

masz kompilację pokazującą jak to wygląda. Po prostu załatwiasz kogoś wręcz, zaznaczasz przeciwników za pomocą Q i po czym wciskasz E i Fisher sam ich bezbłędnie i szybko eliminuje.

Aha, na PC nie da się grać na podzielonym ekranie (:().

Edytowano przez xswistaqx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowej wersji SC zas nie oplaca sie (moim zdaniem) kupowac i mozna w nia zainwestowac najwyzej jesli trafi do taniej serii. Jest to gra, ktora jest krokiem wstecz przez co nextgenem jest raczej tylko z grafiki.

To jest zwykły "Tomb Raider" do którego zamiast Lury wsadzono Sama Fishera. Gra dla totalnych idiotów, dla któych nawet wywołanie "briefingu" aby przeczytać cele misji jest zbyt wielka trudnością ("objective'y" pisane na murach, etc).

Pierwotna koncepcja Conviction - niestety w 100% porzucona - o wiele bardziej mi przemawiała do wyobraźni noz obecne dziadostwo.

Niestety, "każualizacja" i "konsolizacja" dopadły nawet tak zacną serię jak SC. Szlag by to....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo się zastanawiałem nad tą grą. Oglądałem screeny, gameplay'e, czytałem wiele recenzji (niezbyt przychylnych) i cały czas sie zastanawiam czy jednak mimo wszystko (jeżeli nie grałem w żadną inna część i nie jestem zagorzałym fanem serii) Splinter Cell Conviction jest warte zakupu?

Większość recenzji jakie miałem okazje przestudiować było negatywnie nastawione. Tryp Co-op za słaby i nudny, czy na przykład multi często wywala, a także słabe przeniesienie gey na blaszaki. Gra (w tych recenzjach) była oceniana jako przeciętniak, także nadal nie wiem czy jednak warto ją mieć na własność:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra sprawdza się dobrze jako shooter, jako skradanka średnio, ale może tobie się spodoba jak mi np. Double Agent. Gra jest zrobiona prawidłowo, ale posiada trochę bugów, lecz jest to przyzwoita produkcja. Moja rada, poczekaj do reedycji.

Ok dzięki :P Skoro tak mówisz :D A może warto zagrać w jakąś wcześniejszą część serii? Bo ostatnio mnie naszło na jakieś szpiegowskie skradanki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z pikaz521, ja wprawdzie grałem tylko w pierwszą część Splinter Cell ale uważam, że to są świetne gierki. W planach mam zakup trylogii bo Chaos Teory wymiata (miałem kupić w KSG ale chcę po polsku) a i Pandory Tommarow nie mam obie gierki mi się podobają bo grałem w dema więc nie wiem dla czego jeszcze ich nie mam :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem wyskakuje mi taki błąd "Do uruchomienia gry wymagane jest połączenie internetowe. Nie udało się połączyć z głównymi serwerami Ubisoft. Proszę upewnić się, że połączenie jest aktywne i spróbować ponownie."

Mam oryginał.

Edytowano przez kuba350
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) serwery Ubisoftu mogą być tymczasowo wyłaczone / uszkodzone / archiwizowane - przeczekaj.

b) masz problem z własnym połaczeniem, może być za wolne, może coś go zapychać - sprawdź to.

c) być może jeden z twoich antywirusów blokuje połaczenie z serwerami Ubisoft

d) być może zapora windowsa blokuje połaczenie - sprawdź wyjątki w w zaporze i dodaj ew. jeden

e) może masz niewłaściwego cracka ;)

ps: to jest temat do dyskusji - nie udzielania pomocy, odpowiedni znajduje sie w osobnym dziale - poszukaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: zamierzam kupić Splinter Cell trylogię (choć pierwszą część mam to i tak wychodzi mi taniej kupić trylogię niż Pandore Tommorow i teorię chaosu osobno) ale w sklepie zobaczyłem napis:

Wersja językowa- kinowa (polskie napisy)

Ma ktoś może ten egzemplarz z trylogią, bo ja bym chciał Teorię chaosu z Polskim dubbingiem a nie tylko kinową wersją. Czy więc w tej trylogii jest Pełna polska wersja językowa Teorii Chaosu czy tylko kinowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...