Skocz do zawartości
Gość kabura

Splinter Cell (seria)

Polecane posty

Bardzo się na nią napaliłem - tyle że mam ciężki orzech do zgryzienia. Co kupić Metal Gear Czy właśnie SC? Czy jest demko Metal Gear2?Bo ja nie widziałem nigdzie - pewnie nie ma bo za dużo zajmuje sama gra. Szkoda. W każdym razie na pewno jedną z nich kupię już niedługo;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Migel ja na Twoim miejscu wziąbym SP! Dlaczego? A chociażby dlatego, że gra ma naprawdę dobry klimat... a co najważniejsze trzyma nas w napięciu przez cały okres gry. No i co z tego, że jej fabuła jest liniowa? Gra i tak jest warta świeczki (tzn. pieniędzy ;)) Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem SC bardzo dobra gra.

Niestety tym razem, jak juz kolega kilka postow wyzej wspomnial, Cd-Project nie popisal sie z lokalizacja, fatalna czcionka, kilka filmow nie przetlumaczonych :?

Co do samej gry to jest ona swietna, bardzo dobra gierka, az mi sie w niektorych momentach thieft przypomnial :roll:

Fabuła też jest ofcourse bardzo ciekawa :)

Niestety jak dla mnie gra owiele za krotka :(

SC przeszedlem w 5-6 dni siedzac z 6 godzin dziennie :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem w demko i się baaaardzo podjarałem. Teraz już nie żałuje wydanych pieniędzy na nową kartę grafiki - widzę do czego się przydaje. Splinter Cell póki co wygrywa. Ktoś jeszcze napisze cośik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość | fido bezczelny |

Grałem w demo. Doskonałe! Piękna grafika, specyficzny klimacik, a na dodatek rozgrywka nie polega tu na bezmyślnej eksterminacji tysięcy wrogów. Trzeba planować każdy ruch, zachowywać się ostrożnie, cicho.

BTW: wiecie, co odpowiedział mi Smuggler, gdy powiadomiłem go o błędzie w opisach dem na CD (było tam napisane, że sterujemy w Splinter Cell oddziałem)? Że oddział może być jednoosobowy, często nawet mówi się o jednoosobowej armii.

Ten to zawsze musi się jakoś wykręcić. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madej_rsg

SC to świetna gra naprawdę grałem w nią u kumpla który ma lepszy sprzęt odemnie i ciupaliśmy w nią doś długi czas nocny:P jest w co pograć świetnie się prezentuje grafa dobrze opracowana fakt faktem że czasem jest trudna ale jaka to by była gra bez trudności szczerze polecam ją każdemu (kto ma odpowiedni sprzęt:P hahaha) POZDROWIENIA 4 All :lol: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kilvov

w zapowiedzi SC w którymśtam numerze CDA było napisane ,że gierka nawet na poziomie normal jest bardzo trudna . nie zgadzam się z tym ani z tobą madej_rsg - gierka wcale nie jest trudna a na poziomie normal jest wręcz łatwa :?

a może jestem po prostu taki dobry gracz? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ugly Bob

Co do poziomu trudnosci to uwazam ze tak gra na normal jest za prosta. Przeszedlem ja w moze tydzien bez jakis specjalnych problemow. Tylko jedna rzecz mnie koszmarnie dziwi: mianowicie czy widzieliscie kiedys tak strasznie czarne cienie, w ktorych nie zauwazylibyscie faceta w odleglosci 2 metrow... (nie wspominajac juz o tych 3 zielonych punktach swiecacych na noktowizorze...). Druga sprawa: Wydaje mi sie ze ogolnie w wielu miejscach jest zdecydowanie za ciemno (np. baza CIA). Wiem ze te dwie rzeczy zostaly specjalnie zrobione na potrzeby gry bo bez tego nie mialaby sensu na ale jakos mnie to denerwowalo...

Co do sprzetu to ja na moim Athlonie 1Ghz, 256 MB DRR, GeForce 2 MX 400 64 MB (troche podkreconym) gralem na wysokich detalach w 800x600 (juz nie pamietam ale chyba szczegolowosc cieni ustawialem na srednaia) i gra chodzila bez zadnych problemow (moze w lokacjach z deszczem troche szarpalo ale ich za duzo nie jest). Wiem ze na GF3 ladniej to wyglada ale ja nie moglem narzekac bo wygladalo i tak oszalamiajaco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kilvov

zgadzam się z UGLY BOBem ,ale nie do końca. w niektórych miejscach takich jak piwnica bez okien , grota itpitd po zamknięciu wejścia lub gdy jest noc to w tych miejscach panuje ciemność jak w przysłowiowej dupie murzyna i nie dowiesz się o obecności drugiego człowieka nawet z odległości 30cm ( chyba ,że go wyczujesz albo usłyszysz :) ) :!: więc i przeciwnicy mają prawo cię nie dostrzec

a ten świecący noktowizor......widziałeś kiedyś żeby noktowizor świecił ??bo ja nie.

natomiast nie przecze ,że cienie są nadużywane - w rzeczywistości nawet w dużym pomieszczeniu przy jednej centralnie umieszczonej żarówce kąty są oświetlone a tymczasem w SC jest w nich całkowicie ciemno :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick

Piekna graficznie ale, swietny kilmat ale... nie bez wad. po pierwsze za krotka... po drugie po pierwszym przejsciu wiesz juz wszystko... nie ma bonusow kiedy przechodzisz gre za 2 czy 3 razem... nie ma zadnego systemu ocen (tak ja w Hitmanie i MGS)... i ostatnia- najwieksza wada... KTO! DAL! QUICK! SAVE! W! TAKIEJ! GRZE! Przeciez to przeraxliwie skraca zywot tej bardzo dobrej gry... moglo byc doskonale a jest "tylko" bardzo dobze... dla mnie MGS2 jest lepszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...