Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
33 minuty temu, Kathai_Nanjika napisał:

W gimnazjum nazywano mnie stewardessą, bo nosiłam niebieski polar i niebieskie dżinsy. W sumie, gdyby się nad tym zastanowić, to nie widać związku, ale moja klasa jednak jakoś to powiązała...

Też nie widzę związku, bardziej pasowałby smerf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nerf0 napisał:

@Kathai_Nanjika właśnie odkryła ile w internecie zarabia się na rysowaniu słabych hentajców. Rip Kath. Jak już założysz swojego paterona z yaoi artami to mam nadzieję, że będziesz o mnie pamiętać. :(

Oczywiście, że będę! <3

3 minuty temu, yojc napisał:

Też nie widzę związku, bardziej pasowałby smerf

Widzę, że jednak nie chcesz wpaść na spotkanie do Kato. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JamesVoo napisał:

Nie raz przez różne osoby płci przeciwnej byłem wyciagany na zakupy, więc jakieś pojęcie tam mam :P

A mam ci przypomnieć jak bardzo nie wiesz jak ciężko jest mi kupić sukienkę? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, 2real4game napisał:

Bilety na Band-Maid :) 19.10 w Warszawie w Hydrozagadce.

Zaraz... Co?!
Czemu jeszcze o tym nie wiem?

OK, miałem trochę przystopować z wydatkami do końca sierpnia, ale kto wie kiedy taka sytuacja się powtórzy.

@2real4game dzięki za info i do zobaczenia na miejscu.

Spoiler

kyoko_thumbs_up.gif

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Felessan napisał:

Artystyczna much okladka, a w srodku Feel, Doda i Gang Albanii. Czy co tam teraz popularne.

no tak, a anime to tylko pokemony co XD czy co tam teraz popularne

 

5 minut temu, 47 napisał:

@kiceg nygusie

dostałeś już kostkę ze speedcube? bo ja w piątek zamówiłem, a nadal nie wysłali :/

dostałem przed kilkoma minutami ale nie zamawiałem ze speedcube, w sierpniu chyba mają urlop czy cos XD

i już widzę że muszę pozamieniać w niej kolory albo jakoś dodatkowo oznaczyć ścianki, bo zielony i żółty są obok siebie co jest dla mnie niedopuszczalne bo są zbyt podobne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem przed kilkoma minutami ale nie zamawiałem ze speedcube, w sierpniu chyba mają urlop czy cos XD

i już widzę że muszę pozamieniać w niej kolory albo jakoś dodatkowo oznaczyć ścianki, bo zielony i żółty są obok siebie co jest dla mnie niedopuszczalne bo są zbyt podobne


A jak wrażenia z korzystania? Musisz się przyzwyczaić do tempa przesuwania ścian?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w pewnym markecie wyczaiłem Mrocznego Rycerza za 20 zeta. Poszedłem do pani z info, żeby mi sprawdziła czy aby płytki wyglądają spoko i w ogóle (bo to jakaś edycja dwupłytowa), a tutaj okazało się, że to ma kosztować 10 zeta, tylko ktoś zapomniał metkę zmienić.

bat.jpg

Tak więc dziś wieczorem udowodnię żonie, że to najlepszy film z Batmanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...