Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Tutaj dwa dzisiejsze mecze, w poprzednim poście były jutrzejsze:

28 czerwca

18:00. Brazylia - Chile 1 - 2

Chile potrafi zaskoczyć i zrobi to tym razem. Gospodarze odpadną z turnieju.

22:00. Kolumbia - Urugwaj 2 - 2

Będzie ciekawy mecz, ponieważ Urugwaj bez Suareza to tak jak ko bez ogona. Wprawdzie Kolumbia nie ma Radamela Falcao, ale oni potrafią się z tym pogodzić a Urugwaj nie co udowodnił mecz z Kostaryką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 czerwca

18:00. Brazylia - Chile 2:1

Brazylia ma lepszy skład, i gra przed własną publicznością. Chile to dobra drużyna, jednak tym spotkaniem zakończą udział w tych mistrzostwach.

22:00. Kolumbia - Urugwaj 1:0

Bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie. Kolumbia zaskakuje pozytywnie w tych mistrzostwach, Urugwaj to bardzo dobra drużyna, lecz stracił Suareza i to może mieć wpływ na ich grę. Zaryzykuje i postawię na Kolumbię która jest w szczytowej formie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 czerwca

18:00. Brazylia - Chile 1-0

Co prawda będę kibicował Chile ale obawiam się, że Brazylia wymęczy wygraną bo jednak mają Neymara, który na tych MŚ naprawdę daje radę.

22:00. Kolumbia - Urugwaj 2-1

Kolumbia na tych MŚ gra bardzo dobrze a Urugwaj bez Suareza jest dużo słabszą drużyną co pokazali w meczu z Kostaryką.

29 czerwca

18:00. Holandia - Meksyk 2-1

Szkoda, że te zespoły trafiają na siebie w tej fazie bo oba grają fajną piłkę i chciałbym ich widzieć w dalszej fazie. Myślę, że doświadczenie Robbena i van Persiego dadzą o sobie znać i dlatego to Holandia awansuje.

22:00. Kostaryka - Grecja 0-1

Chciałbym aby to Kostaryka awansowała ale coś czuję, że Grecy zagrają swój standardowy futbol i wymęczą wygraną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chile 2:1

Brazylia będzie chciała pokazać, że jako gospodarz jest głównym faworytem imprezy, podczas gdy Chile podejdzie do meczu z przeświadczeniem, że może pokonać faworyta imprezy, bo pokonali Hiszpanów. Po równej walce, to Brazylia wyjdzie obronną ręką i awansuje dalej.

Kolumbia - Urugwaj 2:0

Kolumbia z meczu na mecz radzi sobie co raz lepiej, stając przed szansą osiągnięcia najlepszego wyniku w historii. Urugwaj stracił swoją gwiazdę, a medialna afera o Suareza tylko pogorszyła morale zespołu. Kolumbia jest faworytem tego meczu i wygra ten mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00. Brazylia 1-0 Chile

Mimo mojej sympatii do Chilijczyków wydaje mi się, że to za słaba ekipa by zagrozić nawet bardzo nędznie grającej Brazylii.

22:00. Kolumbia 1-0 Urugwaj

Urugwaj potrafi się nieźle bronić, ale teraz zabraknie im zębów w ataku :)

18:00. Holandia 1-0 Meksyk

Meksyk nieźle się broni, ale Holandia ma duży potencjał z przodu i myślę, że minimalnie wygra.

22:00. Kostaryka 1-0 Grecja

IMO Grecja miała dużego farta, że wyszła z grupy i umiejętności nawet nie Kostarykę im braknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chile 2-0

Bardzo chętnie obejrzałbym porażkę gospodarzy turnieju, bo ich styl gry jakoś mnie nigdy nie przekonał do siebie. Chile zagrało bardzo przyzwoicie w fazie grupowej, jednak sędziowie i kibice poniosą Canarinhos do zwycięstwa.

Kolumbia - Urugwaj 1-1

Większość fachowców po usunięciu z drużyny Urugwaju Luisa Suareza postawiło na nich krzyżyk. Ja jednak myślę, że ta absencja może nawet pomóc Urusom uwierzyć w to, że bez niego też da się grać na fajnym poziomie. Jeżeli tylko duet Forlan-Cavani przypomni sobie swoją formę z turnieju w RPA, to jestem w stanie postawić na ich zwycięstwo w dogrywce lub karnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 czerwca

18:00. Brazylia 3:1 Chile

Brazylia może nie zachwycać swoją grą na tych mistrzostwach, ale to wciaz bardzo mocny przeciwnik i przekona sie o tym chile przegrywajac

22:00. Kolumbia 2:1 Urugwaj

Urugwaj bez Suareza niczym sie nie wyroznia i raczej nie wygra z bardzo dobrze grajaca Kolumbia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chile 1:0

Brazylia i Chile będą grać na pewno zachowawczo w pierwszej połowie spotkania. W drugiej liczę już na zabójczy atak Brazylii która znajdzie swoją szansę i ją wykorzysta. Chile raczej już nic nie pokaże w fazie pucharowej i odpadnie. Brazylijczyków będą wspierały trybuny w walce z Chilijczykami i na pewno pomogą.

Kolumbia - Urugwaj 1:1

Kolumbia bardzo dobrze zagrała swoje mecze grupowe, ale byłaby za słaba jeśli wystąpiłby Suarez, który ciągnął siłę ofensywną Urugwaju. Szanse na zwycięstwo Urugwaju bez Luisa Suareza oceniam na 50 %, czyli po równo dla obydwu drużyn.

Holandia - Meksyk 2:1

Kostaryka - Grecja 1:0

Uzasadnienia ww. meczy podam później w korekcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chile 2:1

Chile gra bardzo dobrze, niestety, Brazylia zmotywowana dopingiem kibiców wygra spotkanie. Głównie dzięki swoim indywidualnością.

Kolumbia - Urugwaj 0:3

Kolumbia dała z siebie wszystko w fazie grupowej. Jednak to, co pokazała, nie daje mi wiary w to, że mogą okazać się lepsi od Urugwaju. Wręcz przeciwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o jednym meczu zapomniałem, to od razu wrzucę kilka kolejnych naprzód.

Kolumbia 2-0 Urugwaj - Kolumbijczycy pokazali znacznie więcej na tym turnieju, niż można by po nich oczekiwać. Urugwaj miał dwa słabsze mecze, gra dalej bez Suareza. Jednak to Kolumbijczycy do tej pory pokazali, że stanowią monolit i to na nich stawiam.

Holandia 2-1 Meksyk - Myślę, że to może być najtrudniejszy mecz dla Holendrów na tym mundialu. Jednak ich zawodnicy są znacznie bardziej doświadczeni od graczy Meksyku, szczególnie w meczach o stawkę. Oranje wygrają po zaciętym boju.

Kostaryka 1-0 Grecja - Walka dwóch kopciuszków. Oba zespoły są bardzo zdyscyplinowane pod względem taktycznym. Zdecydować mogą umiejętności poszczególnych zawodników i tzw. team spirit, a pod tym względem trochę wyżej oceniam Kostarykan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia - Meksyk 2:1

Meksyk to zespół ambitny, ale to Holandia jest lepsza i to ona wygra ten mecz, potwierdzając że jest faworytem mundialu.

Kostaryka - Grecja 1:0

Kostaryka to największa niespodzianka mistrzostw. Gra bardzo dobry futbol, który miło się ogląda. Grecja traci mało bramek i styl jej gry nie należy do najładniejszych, ale jest skuteczna. Pomimo tego Kostaryka wygra udawadniając, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 czerwca

18:00. Holandia 3:1 Meksyk

Holandia pewnie wyszła z grupy wygrywając wszystkie mecze i jest bez watpienia faworytem i Meksykanie nie beda ich wstanie zatrzymasz

22:00. Kostaryka 1;0 Grecja

Kostryka zadziwila wszystkich wychodzac z grupy. Grecja wyszla natomiast ze sporymi problemami i mnóstwem szczescia. Kostaryka grala swietnie z kontry, ale grecja lubi sie bronic i tych kontr Kostaryka miec nie bedzie ale ostatecznie mysle ze sprawia niespodzianke i pojda do 1/4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 czerwca

18:00. Holandia - Meksyk 1:1

Meksyk jest bardzo niebezpieczną drużyną i groźna dla każdego. Liczę ze awansuje Holandia której sposób grania mi się podoba, jednakże mecz będzie bardzo ciężki i wyrównany, więc stawiam że będzie dogrywka po której mam nadzieję że awansuje Holandia.

22:00. Kostaryka - Grecja 1:1

Kostaryka jest rewelacją tych mistrzostw, i już nikt dla niej nie jest groźny. Obie ekipy nie maja wybitnych graczy, lecz mają serce do walki i poukładaną grę. Postawie na kolejny remis, bo nie jestem w stanie określić faworyta tego bardzo wyrównanego spotkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia - Meksyk 0-1

Może i jestem wariatem obstawiając zwycięstwo drużyny z Ameryki, ale czasem trzeba mocno zaryzykować. Przypuszczam, że w pierwszej połowie bramki nie padną. To skłoni faworyzowanych Oranje do coraz mocniejszych ataków. Ale Meksyk ma kapitalnego bramkarza i potrafi kontrować jak mało która ekipa na tych mistrzostwach. Pod koniec meczu jedna z takich kontr zakończy się trafieniem El Tri.

Kostaryka - Grecja 1-1

Sercem będę za Kostaryką, jednak ekipa z Europy gra futbol, który bardzo nie pasuje większości drużyn. Liczę na to, że Kostaryka strzeli w pierwszej połowie bramkę i może da radę dotrzymać korzystny wynik. A jeżeli dojdzie do dogrywki, wszystko będzie możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja - Nigeria 2:0

Francja nie powinna mieć kłopotu z awansem.Nigeria szczęśliwie awansowała dalej, a Francja to na razie jeden z faworytów do mistrzostwa

Argentyna - Szwajcaria 2:1

Szwajcaria w ostatnim meczu pokazała się z dobrej strony. Argentyna nie będzie miała łatwo, ale Messi powinien zrobic różnicę

Belgia - USA 1:1

Liczę na Belgów. Jednak na razie grają średnio. Może tu być dogrywka, a później wszystko może się zdarzyć

Niemcy - Aligeria 2:1

Wszyscy oczekują pewnej wygranej Niemców, ale moim zdaniem tak nie będzie. Algieria jest zespołem nieprzewidywalnym i nie ma nic do stracenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29. czerwca, niedziela, godzina 18:00. Holandia 1:1 Meksyk

Jestem rozdarty. Zawsze kibicuję Holandii, ale Meksyk gra na tych mistrzostwach bardzo ciekawą piłkę - nie traci goli, a jednocześnie potrafi je strzelać. Myślę, że Marquez i spółka jednak ugną się pod naporem pomarańczowej ofensywy, ale nastąpi to dopiero w dogrywce, gdy Meksykanie będą już zmęczeni, a wtedy np. Depay wejdzie z ławki i rozstrzygnie spotkanie.

29. czerwca, niedziela, godzina 22:00. Kostaryka 1:1 Grecja

Najtrudniejszy mecz do wytypowania. Kostaryka to największe zaskoczenie mundialu, a wyjścia z grupy Greków też się nie spodziewałem. W dalszej fazie na pewno bardziej wolałbym ekipę z Ameryki Środkowej, która jest prawdziwą drużyną, bo przecież jej piłkarze grają w znacznie słabszych klubach niż zawodnicy angielscy czy włoscy. Grecy mieli szczęście z karnym w ostatniej akcji meczu, teraz im tego zabraknie. Ale mecz rozstrzygnie się po czasie dłuższym, niż 90 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia - Meksyk 3:2

Bardzo dobry mecz nas czeka. Obydwie ekipy grają bardzo fajną piłkę i szkoda, że jedna z nich odpadnie. Mimo wszystko stawiam na Oranje, bo to oni bardziej mnie przekonują.

Kostaryka - Grecja 1:0

Prawdopodobnie najgorsza para 1/8. Wygra Kostaryka po słabym meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wczoraj i żałowałem, bo miałem dobre typy :D.

Dziś:

Holandia - Meksyk 3:1 Meksykanie grają super fajnie, ale jednak Holendrzy są mocniejsi.

Kostaryka - Grecja 2:0 Grecy weszli "psim swędem" do tej fazy turnieju i powinni zaraz z niego odpaść, szczególnie że walczą z całkiem ciekawym przeciwnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia - Meksyk 1:2

Holendrzy bardzo ładnie zaczęli mundial, później było już nieco słabiej. Z kolei Meksyk daje z siebie 100% w każdym meczu i życzę im złota w całym turnieju.

Kostaryka - Grecja 2:0

Greków nie znoszę, grają nudną piłkę. Kostaryka za to przebojem przedarła się przez fazę grupową. Jak dla mnie największe zaskoczenie mistrzostw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOREKTA

Holandia - Meksyk 2:1

Holandia prezentuje się świetnie na tych mistrzostwach i nie powinna mieć problemów z pokonaniem Meksyku. Nie można jednak powiedzieć, że Meksyk jest słabą drużyną i na pewno zawalczy.

Kostaryka - Grecja 1:0

Kostaryka gra naprawdę dobrze, a Grecji raczej dopisało szczęście w ostatnim meczu grupowym i trudno stwierdzić co jest jej największą zaletą. Kostaryka wygrywając z Włochami i Urugwajem musiała użyć 100 % swoich możliwości i zachowając ten sam potencjał powinna wygrać z Grecją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 czerwca

18:00. Francja - Nigeria 3-1

Francja to mocny zespol, widac, ze sa w gazie - choc z Ekwadorem nie bylo tego widac, ale to dlatego, ze to dobra druzyna jest. Lepsza niz Nigeria, ktora polegnie.

22:00. Niemcy - Algieria 3-0

Algiera sprawila nie lada sesnacje wychodzac z grupy i jako jedna z dwoch walczy o honor afrykanskich druzyn i podzieli los tej drugiej - odpadnie z turnieju nie nawiazujac walki.

1 lipca

18:00. Argentyna - Szwajcaria 1-1

Obstawiam remis po 90 minutach, Argentyna mnie nie porywa, Szwajcaria tez nie grala jakos super, ale licze, ze uda sie Szwajcarom przetrwac opor i jakos utrzymac ten remis.

22:00. Belgia - USA 3-2

To bedzie fajny mecz, mam tylko nadzieje, ze Belgowie w koncu odpala bo z grupy wyszli z kompletem punktow tylko dlatego, ze nie byla zbyt wymagajaca. USA to silny sespol, stac ich na 1/4 ale sadze, ze w koncu Belgia zagra na miare oczekiwan i po porywajacych spotkaniu wygraja minimalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja - Nigeria 3:1

Wiadomo jak to z ekipami afrykańskimi. Gospodarze są jednymi z faworytów i powinni sobie poradzić.

Niemcy - Algieria 4:1

Serio? Niemcy się przejadą ostro, bo Algieria to jednak za słaba ekipa, żeby podjąć walkę z drużyną Loewa.

Argentyna - Szwajcaria 2:0

Gospodarze nie zachwycają, ale idą do przodu i podobnie będzie jutro.

Belgia - USA 2:1

Belgowie minimalnie, ale przejdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 czerwca

18:00. Francja 3-1 Nigeria

Obstawiam, że Tricolores nie będą mieli problemów z zespołem Nigerii. Ci drudzy nie mają niczego czym mogliby zagrozić, choć trzeba też mieć na uwadze wyniki wcześniejszych spotkań.

22:00. Niemcy 3-1 Algieria

Algieria jest zespołem, który zmusił do wysiłku Argentynę, ale Niemcy są w o wiele lepszej formie niż Albicelestes, więc powinni z łatwością wygrać.

1 lipca

18:00. Argentyna 2-1 Szwajcaria

Argentyna ma wiele problemów z płynną i skuteczną grą. Szwajcaria również specjalnie nie zachwyca. Stawiam na dosyć wyrównane spotkanie, które rozstrzygnie się w samej końcówce.

22:00. Belgia 2-1 USA

To już ostatnia chwila dla Belgów do wskoczenia na swój normalny poziom. USA mogą narzucić trudne warunki gry, ale są drużyną do przejścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...