Skocz do zawartości

Eurowizja- Donatan i Cleo


grz

Polecane posty

  • Odpowiedzi 355
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wyślijmy Dodę i Mandarynę

Nie wywołuj złego, bo przyjdzie :P.

BTW., widzieliście nowy klip?

Youtube Video -> Oryginalne wideo

W jeden dzień prawie 1 mln wyświetleń. A jak się prezentuje nowy klip? Cóż, ja go więcej nie obejrzę. Już wolę ten kawałek z Eurowizji. To ten jest jeszcze bardziej bez sensu. Po amerykańsku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tia, wczoraj przejzalem Playboya z ta laska z donatanowych teledyskow, Lux-costam. Widac ze tez wykorzystuje swoje 5 minut, bo niczym ciekawym pochwalic sie nie moze. Proponuje na nastepna Eurowizje wyslac poslanke Grodzka i Kalisza (ktory podobno ma niezgorszy glos), moze konkursu nie wygramy, ale na miejsce w pierwszej dziesiatce moglibysmy liczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że znalazłem zespół, który by bez problemu wygrał Eurowizję, pokonując Muszelkę Kiełbasę w przedbiegach. Oczywiście, pod warunkiem, gdyby dziwne twory z Japonii zostały do Eurowizji dopuszczone.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Aha, facet ucharakteryzowany na babę z brodą też jest :>.

I jeszcze jedno - oglądać na własną odpowiedzialność. Za ewentualne szkody nie odpowiadam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś mi... oglądaliście wczoraj "Dzięki Bogu już Weekend"? Skecze "7 minut Po" były nudne (oprócz "Pizzy pod tęczą" [Merda się, hi hi. biggrin_prosty.gif]), ale reszta była dobra. Miała wystąpić w odcinku gwiazda... oczywiście, byłą nią Conchita Wurst. biggrin_prosty.gif Michał Wójcik ucharakteryzowany na niego był świetny i publiczność lała się ze śmiechu. biggrin_prosty.gif Najlepszy moment odcinka. wink_prosty.gif

@Myss dobra, poprawiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ciekawe kto będzie nas reprezentować na Eurowizji?

- Natalia Szroeder "Lustra"

-Edyta Górniak "Grateful"

-Taraka "In The Rain"

-Aleksandra Gintrowska "Missing"

-Michał Szpak "Color Of Your Life"

-Margaret "Cool Me Down"

-Kasia Moś "Addiction"

-Dorota Osińska "Universal"

-Napoli "My Universe"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko Gorniak, a to i tak glownie tylko przez jej wystep na pierwszej Eurowizji, w ktorej Polska brala udzial i przez odspiewanie jej wlasnej wersji polskiego hymnu na stadionie w Taejon w 2002 roku w Korei Poludniowej.

EDIT:

A nie, czekaj, Margaret tez chyba znam, to ta z teledyskiem pelnym golasow, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozdarty. Z jednej strony lubię oglądać show Eurowizji, a z drugiej strasznie mnie irytuje wybór zwycięzców.

Może zacznę robić tak jak z 'Twoja twarz brzmi znajomo' - oglądać występy, po czym zmieniać kanał gdy przychodzi do werdyktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...