Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

Jakiś czas temu wyskoczyło mi na subkrypcji Napalmu. Nie urzekło mnie to jakoś wtedy i teraz też jakoś szału nie ma. Ale takie neutralne i do posłuchania jak się nie ma pomysłu na coś lepszego. Gdyby tak tylko refren zrobili mniej typowo power metalowy(niczym chórki kościelne) to by było dużo lepiej 6+/10

A wrzucam z soundtracku z WWE, bo to jedyne miejsce na YT gdzie jest ta piosenka, przynajmniej innego nie mogę znaleźć

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś strasznie mi się ciągnął ten utwór. Co do stylu, to nie mogę pozbyć się wrażenia, że zespół stara się za bardzo wzorować na jakimś innym, starszym zespole. Nie potrafię sobie tylko tego nigdzie umiejscowić... Tak czy siak takie 4/10, nie puściłbym sobie tego znowu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

Jakoś strasznie mi się ciągnął ten utwór. Co do stylu, to nie mogę pozbyć się wrażenia, że zespół stara się za bardzo wzorować na jakimś innym, starszym zespole. Nie potrafię sobie tylko tego nigdzie umiejscowić... Tak czy siak takie 4/10, nie puściłbym sobie tego znowu.

 

O to chodzi :D 8/10

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tle "Last Christmas" i "All I Want for Christmas" to takie mocne 7/10. :)

W Polsce tego nigdy nie slyszalem, w Irlandii to jednen z najpopularniejszych swiatecznych kawalkow. Zaczyna sie powoli, pozniej sie rozkreca. Wstawiam wersje z tekstem dla latwiejszego zrozumienia, ale jest tez oficjalny teledysk.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tesu napisał:

Zaczyna sie powoli

BARDZO powoli, pierwsze półtorej minuty to jakaś totalna porażka. Potem niestety jest już tylko niewiele. Wszystko mi się tutaj nie podobało: melodia, wokal, akcent, tekst, ogółem strasznie słabe. Takie słabe 2/10.

To może coś w ramach mojego depresyjnego nastroju:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ZygfrydQ napisał:

Wszystko mi się tutaj nie podobało: melodia, wokal, akcent, tekst, ogółem strasznie słabe. Takie słabe 2/10.

Juz ktorys raz udowadniasz, ze zupelnie nie trafia do Ciebie irlandzka nuta. Tekst ma typowo irlandzki charakter, akcent takoz, melodia to samo. Najzwyczajniej w swiecie nie jestes targetem piosenek z tradycyjnym irlandzkim charakterem.

A co do Twojego kawalka, to Adagio for strings lubie, ale temu konkretnemu wykonaniu wystawiam note usnalem/10.

Jesli chodzi o skrzypce i bardziej klasyczne wykonania, to...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...