Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

Taki trochę mocno generic garażowy punk/rock/metal. Trudno mi coś powiedzieć, mocno monotonne, nie porwało mnie w żaden sposób, ale i tak bardziej konsekwentne muzycznie i zwarte niż mnóstwo rzeczy, które się tutaj pojawia. 5/10

 

Edytowano przez Samowar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rap + (momentami) coś w stylu muzyki elektronicznej = mieszanka nie dla mnie = ocena: 2/10

 

Propozycja:

Gotthard - "Heaven"

 

PS. Gotthard to grupa rockowa pochodząca ze Szwajcarii. Występujący tutaj wykonawca zmarł w 2010 roku (czyli ok. 6 lat po nakręceniu teledysku) w wypadku samochodowym.

Ta piosenka nie jest w "głównym nurcie" zespołu - to ballada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pop, to i dobra ocena: 7,5/10

edit: Powyższa piosenka, aż tak dobra nie jest (choć czasami urzeka): 6/10

 

Propozycja:

Ellen Foley - "We Belong To The Night"

 

PS.Powyższa propozycja, to wersja "live" z 2014 roku.

PS 2.Nie jest to może wersja idealna, ale i tak osobiście preferuję wykonanie "na żywo" (od wersji pochodzącej z płyty). :wink::smile:

Edytowano przez KlaudiuszDruzus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci zero przed ukośnikiem ucięło. A z tym disco polo to przegiąłeś, widać że nigdy na markolfie nie był, tylko wychował się na forum graczy Margonem. Toż to pieprzone arcydzieło! 

 

A co do twojej piosenki to 6/10, całkiem fajna, naprawdę mi się podoba.

 

Edytowano przez Kakaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2017 o 15:28, Kakaa napisał:

Chyba ci zero przed ukośnikiem ucięło. A z tym disco polo to przegiąłeś, widać że nigdy na markolfie nie był, tylko wychował się na forum graczy Margonem. Toż to pieprzone arcydzieło! 

Uważaj co piszesz, bo zaraz sam będziesz musiał iść pisać na rzeczone forum (coś w nim jest złego swoją drogą?). A do dyskusji na temat gustów jest osobny temat.

 

Odnośnie utworu - aż przypomniały mi się czasy gdy miałem jakieś 10 lat i w radiu puszczali Just 5 albo inne Backstreet Boys. Zestarzałem się jednak trochę, więc i mój gust się zmienił. 2/10

 

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...