Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 05/2014 - zawartość

Polecane posty

Numer zapowiada się nieźle. Recenzje Titanfall, MGS V: Ground Zeroes, Hearthstone: HoW no i cd. tekstów z numeru urodzinowego na pewno z chęcią przeczytam. Z pełniaków na bank odpalę "Zapomniane pisaki" (żeby nie było, napisałem tak specjalnie), a pozostałe jakoś niespecjalnie podchodzą pod mój gust. Ogólnie numer daje radę, więc na pewno kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać na ten numer :)

Tytuły na jakie zwrócę uwagę w pierwszej kolejności to:

  • The Book of Unwritten Tales 2,
  • Franko 2: Revenge is Back,
  • Child of Light ,
  • Diablo III: Reaper of Souls,
  • Age of Wonders III,
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft,
  • Goat Simulator,

A potem cała publicystyka i reszta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo oburzony oceną Berlina który wystawił bardzo niską ocenę sympatycznej symulacji :D. Co do numeru, to szkoda, że to ostatni ''Gejmwolker'' Ogólnie to cała te wspomnienia powinni wylądować na Tipsomaniaku. Wtedy to oczywiście wyglądałoby o wiele lepiej (rozumiem, że większe koszta), ale zawsze przy większych numerach specjalne tipsy były :D. Płytkę i inne recenzje/zapowiedzi sprawdzę później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>

Diablo to być nie może - takiej facjaty nie ma na żadnym screenie, arcie czy grafice koncepcyjnej. A przynajmniej nie znaleźliśmy.
Cóż... na pewno macie 100% racji to jest Mephisto, bo przecież graliście w Diablo i Diablo II i do finałowych walk doszliście. I jak wiadomo w tych grach głownym przeciwnikiem był Mephisto, a nie Diablo. I to Mephisto miał czerwony kamień dusz... Jednym słowem: o Diablo nie macie zielonego pojęcia. Żadnego screena mówisz z tą facjatą? Chośby na tym http://egmr.net/wp-content/uploads/2009/08/diablo2.jpg gość zupełnie nie podobny...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, uważam, że nie podobny, choćby dlatego, że na tym screenie nie widać nic. Decyzja, by wpisać tam Mephista była świadoma, powody masz podane powyżej. Jeśli się pomyliliśmy, to nie przez niedbalstwo, a nieprawidłową interpretację danych. A z tak drastycznymi ocenami to jednak bym się wstrzymał, bo jednak się wygłupiasz, proroczo szafując ocenami bez wiedzy, kto i ile czasu faktycznie grał. Zdrowia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jednak kupiłem, ale go jeszcze nie przejrzałem. Oby był mój list i komiks. smile_prosty.gif Nie ma. ;P

Numer przejrzany. Jak zobaczyłem NL, padłem. Czytać się nie da. Jestem ciekaw, czemu to tak wygląda.

Ale JAK? Masz zle wydrukowany egzemplarz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem bogaty numer jeśli chodzi o recenzje.

Jest numer 08/2000 we wspominkach :) Za to nie mam pojęcia, dlaczego nie ma D2 w zestawieniu najlepszych gier, jeśli jest tam Alicja czy Dragon Warrior, no ale jak tam chcecie :)

Tylko do wiadomości gema: poziomów udręki w RoS jest 6, a nie 4, a akt 2 w D3 był w zasadzie pusty. Ludzie farmili w większości w jednym miejscu aktu 3. Bo potem czytam tekst i mam wrażenie, że o innej grze mowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy numer, zacząłem przeglądać gaz... czasopismo, włożyłem pierwszy krążek do napędu, przebiegam przez zawartość, oglądam bardzo ciekawy gameplay z MGSa, skaczę dalej...

Zobaczyłem EZina bronies... i coś we mnie, kiła, umarło. ;_;

EDIT:

No i furries w AR.

Eh, jak ciężko być w dzisiejszych czasach człowiekiem uprzedzonym. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten numer ma zmniejszony nakład?

Nie sadze.

Bo na moim zapupiu (wiocha zabita dechami niedaleko Rzeszowa), przeważnie było po 5-6 CDA, a dziś ino 2 egzemplarze doszły.

Moze dystrybutor dal mniejszy nadzial, bo schodzily wlasnie 2-3 miesiecznie?

Numer na razie przejrzany, za porządne czytanie dopiero się wezmę. Płyty w porządku, w Księcia trochę pociupałem na padzie.

No i znowu brak tajnego przekazu na okładce, ciekawe czemu.

Z przyczyn technicznych - lakierowanie miejscowe bardzo podrozalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy numer, choć przyznam szczerze, że jak dla mnie trochę za mało "wspominek" z 18 lat pracy;)fajnie byłoby poczytać jakąś publicystykę, może nie każdego, ale od większości autorów z jakimiś anegdotami nt pracy, czy wypadów na targi/prezentacje - bo na pewno coś takiego miało miejsce;)

Owszem, ale o tym juz pisalismy, a zabawne sytuacje - do tego takie, o ktorych warto pisac - nie dzieja sie az tak czesto.

najbardziej zaskoczyła mnie Nihilumbra - i to bardzo pozytywnie - choć początkowo się przeraziłem, bo zainstalowała mi się i odpaliła w... KANJI^^ ale kilka nerwowych kliknięć mychą na chybił trafił, zmienione opcje i już jest wersja PL;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przeczytałem w sumie to co chciałem najbardziej chciałem przeczytać i numer na prawdę jest mocny. Recenzje gier na plus, znów oczywiście króluje publicystyka, game walker, elektronika dla sportowca.. lubię czytać takie zestawienia typu 'najlepsze gry', choć już to wszystko było (np w numerze urodzinowym na 15 lat ale tam całe zestawienie było w jednym CDA) - ale nigdy mi się to nie nudzi :) Bije po mych oczach jednak brak Diablo 2 i StarCrafta w tym zestawieniu, no ale cóż.

Pełniaki też w sumie mi się podobają, ale od nawału swoich gier które w obecnie gram (trzeci raz przechodzę Wiedźmina 2, cóż to jest za piękna gra!) chyba prędko nie zagram w te dodawane do CDA. A w Assassin's i PoPa chętnie bym zagrał. Pewno z ciekawości zainstaluje tylko Nihilumbrę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawości - co oznaczało "wybierz grę ECTS?" z okładki numeru 08/2000? bo teraz to ECTS kojarzy mi się tylko i wyłącznie ze studiami, ciekawy jestem co to znaczy w branży gier... Numer bardzo ciekawy, mnie dziwi czemu przy opisie HOMM3 jeden ze screenów odnosi się ewidentnie do HVI (str.88). Albo mi się tak wydaje. Tym niemniej numer świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2000 mamy TLJ, Simsy, Shoguna, DE, SoF, Icewind Dale, Dragon wariiora, Alicję, NOLF i NFS:Porsche smile_prosty.gif

A D2 dostało 10 w końcu :D

Jeszcze dodam, ze ten Shogun jest opatrzony screenem z Total War: Battles. Pierwsza cześć jednej z najlepszych serii w historii dostaje screena z przeciętnego mobilnego spin-offa. Wtopa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer przeczytany i trochę mnie zawiódł gamewalker. Mam wrażenie, że było to tylko takie rzucanie nazwami gadżetów/konfiguracjami, ale nie było w tym tego, co sprawiało, że stare gamewalkery były tak fajowe. Każdy po prostu napisał swoje, żadnego powiązania między wypowiedziami. Liczyłem na coś w stylu dyskusja o pierwszym dniu w pracy, o tym jak bardzo czerwony był debiutancki tekst po powrocie od korektora i się niestety nie doczekałem.

Macie też błędy w recenzji Reaper of Souls

wyżej jest tylko udręka dostępna postaciom na 70. levelu i oferująca kolejne cztery stopnie grozy

Stwierdzenie to zawiera dwie błędne informacje:

- po pierwsze udręka składa się z sześciu stopni.

- po drugie wcale nie trzeba mieć na nią 70 levelu. Można równie dobrze odpalić ten tryb nawet na postaci z 1 levelu. Co prawda gra jest wtedy piekielnie trudna, ale żaden limit poziomów nie jest tu narzucony.

Kolejna rzecz

Ja sam zacząłem krzyżowcem na poziomie wysokim i nie miałem dotąd zbyt wielu sytuacji kryzysowych. Zapewne także dzięki ograniczeniu losowości cech wrażych czempionów i ich grup. Znikły najbardziej mordercze zbitki takie jak wróg teleportujący się, ogradzający murem i okazjonalnie zamrażający, a oprócz tego dysponujący dodatkową osłoną tudzież sprzymierzeńcami

Wspomniane sytuacje z czempionami się zdarzają, tyle że nie na poziomie wysokim, na którym grał autor. Wysoki to tak naprawdę koszmar z podstawki, czyli jest drugim z pięciu. Żeby spotkać wspomniane zbitki czempionów wystarczy zagrać na trzecim poziomie trudności. w Diablo III problemy z czempionami też zaczynały się mniej więcej od trzeciego stopnia wtajemniczenia, więc ten fragment recenzji nie za bardzo ma sens. Obstawiam, że wiąże się z tym, iż gem nie grał jeszcze na Ekspercie czy Mistrzu...

Tak poza tym to fajowa była publicystyka o żołnierzach i zapowiedź Batmana. W tej drugiej spodobało mi się iż nie była, w przeciwieństwie do większości tekstów konkurencji, taka do końca optymistyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gem tam jeszcze pisze o tym, że w D3 właściwy poziom trudności osiągało się po dwóch pierwszych. Wychodzi na to, że chodzi mu o Piekło, które też wielkiego wyzwania nie stanowiło, więc tu też zakładam, że o D3 gem wie tyle, ile zdążył pograć niedługo po premierze i o późniejszych zmianach wie tyle, co nic. W/w przez Ciebie (i mnie pośrednio wcześniej) błędy to niestaranne przygotowanie do napisania tekstu. Z minirecenzją D3 miał ten sam problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowały mnie teksty i ksywa Czarnego. Może jakieś małe "Pod obstrzałem" bo nie znam człowieka. :)

Spodobała mi się zapowiedź enkiego o Sniperze Elite 3. Kolejna fajna gra w której można zabijać Niemców a enki znowu opowiada o tym z odpowiednim entuzjazmem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu recenzji D3: Reper of Souls zabrakło mi opinii Grega, który tak rozpływał się nad podstawką. To samo enki, Monk i Allor. Fajnie, że tekst napisał gem, który był mocno krytyczny przy premierze, choć jego 7 to też niezła ocena była. No i powrót palladyna/krzyżowca ucieszy moich braci, którzy lubili tę postać w dwójce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosę się do historii o najważniejszych numerach CDA. Ach historia, pamiętne czasy, jak zmienialiście właścicieli i pamiętne listy w AR (najpierw było o sprzedaniu się Anglikom, później o Niemcach). A danie wtedy Fallouta w pełnej wersji na pewno zabolało konkurencję i było wtedy szokiem również dla samych czytelników. I recenzja Diablo 2 oraz sam Yasiu - kiedyś Mac Abra w game walkerze wspominał to wydarzenie tak, że nie spodziewał się, że panie z księgowośći są tak krwiożercze, nie mówiąć o histerii w jaką wpadłyicon_mrgreen.gif .

A co do AR widać, ze 9kier poczuła klimat tego działu. Powiniście ją częśćiej wpuszczać na łamy tej rozrywkowej rubrykijezyk1.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...