Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2014

Polecane posty

4. Rig'n'Roll - totalnie nie rozumiem w czym tu zabawa:/ udawać jazdę samochodem która ma tyle wspólnego z rzeczywistą jazdą co.. (tu wstaw swoje powiedzenie):/ jak na Youtubie ogląda się filmiki gdzie tir z naczepą przeskakuje przez zerwany mostek to jakoś nie wiem jak można to nazywać 'symulatorem' :/

3. Nihilimbra - lubie gry logiczne... może będzie ciekawe...

2. Airline Tycoon 2 -jedynka miała niezłe oceny, dwójka.... już jakoś nie bardzo :/ wiec nie jestem pewien czy się skuszę:/

więc 2 do 1 na NIE:/

ciekawe w którą stroę główny pełniak przechyli szale:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nihilimbra - w sumie to pierwsze słyszę, więc może sprawdzę przez jakieś ciężko wygospodarowane 5 minut wolnego czasu :) A co do Airline Tycoon 2 to nie trawię wszelkiej maści "tajkunów", więc sorki - wysiadam. Na razie zdecydowanie najciekawszy Rig'n'Roll ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle pamięta o dwójce? Podobno kiszka.

Uch. Ciężarówki nie dla mnie. Główny plus: nie wymagają steama itp. kuriozów.

Nihilumbre lepiej kupić w sklepie - nie trzeba zakładać kont w jakichś cyrkach.

Airline Tycoon 2....Już pomijając konieczność neta, gra jest słaba.

Ciekawe co będzie jutro. Aż się boję. To jest jednak oznaka upadku prasy komputerowej.

I nie, pisma o grach (czytaj: CDA) nie kupuje się dla tekstów. Teksty to dodatek i to czasem miernej jakości (3+ dla Divinity II bo recenzent nie umie grać w cRPG). Kupuje się dla pełniaków. Pismo dla graczy dla tekstów to sobie mogłem kupować w czasach Gamblera i Secret Service. Nie dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oszaleję (Info dla władzy: Caps lock on ponieważ to co tu niektórzy piszą to aż szaleństwo jakieś)

Numer urodziny kosztował CDAction masę kasy i jakby każdy taki robili to by zbańczyli!!! KLĘKAJCIE NARODY ŚWIATA! W KAŻDYM NUMERZE W TYM ROKU BYŁY EKSTRA PEŁNIAKI DROŻSZE NIŻ PISMO, A TEN WYSKAKUJE ŻE CD ACTION UPADA puknijsie.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upadek prasy komputerowej - jak najbardziej, wiele pism upadło, z powodów takich jak internet, moda na nieczytanie, ale upadek CD-Action? Może warto zrozumieć, że to pismo własnie dzięki tekstom trzyma się na rynku, może warto poczytać ile jest opinii pod każdymi przeciekami i na tematach związanych z pełniakami, że "i tak gry to dodatki, kupuję dcdaction dla tekstów", wg mnie w dużej mierze wysoka jakośc publicystyki i ciekawie skonstruowane recenzje (ramki, oceny, czasami różne pomysły na layout jak np. przy Inversion) trzymają Cd-action nad kreską bardziej niż gry. Z pełniakami jest fajna zbawa, przecieki itp, ale czasopismo, które tyle lat się utrzymuje prezentuje coś więcej niż fakt dodawania płyty z pełniakami. I co najważniejsze...

CDACTION TO NIE ORGANIZACJA DOBROCZYNNA, JAK NIEKTÓRZY MYŚLĄ, NIE BĘDZIE PEŁNIAKÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI BO PIENIĄŻKI NIE SPADAJĄ Z NIEBA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...