Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2014

Polecane posty

PoP Zapomniane piaski - Posiadam ten tytuł, więc podziękuje, bo według mnie jest gorszy od księcia z 2008 roku (też był w CDA). Ci co nie grali, a lubią serie PoP będą zadowoleni (powinni ;)). Kolejny raz z covera nic dla mnie, ale bardziej ciekawi mnie sam magazyn, więc czekam na zapowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co nie grali, a lubią serie PoP będą zadowoleni (powinni wink_prosty.gif).

Nie powinni, bo to zdecydowanie najsłabszy nowożytny PoP. Ani nie ma tej magii co PIaski Czasu ani nie jest tak rozbudowany jak Dusza Wojownika. Niby dodano moc kontrolowania wody, ale za to system walki uproszczono do granic możliwości. Fabularnie także jest słabo, sztampowo i przewidywalnie. Poprzednie części, choć też na Oscary nie zasługiwały, to przynajmniej zostały bardzo dobrze wyreżyserowane, tu przez cały czas wieje nudą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedynym Księciem który był warty zainteresowana, to pierwsza część i ten klasyk z uratowaniem księżniczki (godzina czasu, a jeżeli nie zdążysz to papa ;) ). Później widziałem tylko jedyną część z 2003 roku podajże na PS2. Może się skuszę jeżeli znajdę czas, a przecież jest tyle gier do przejścia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iselor

To żart jest, czy ty tak na serio? Jeśli na serio, to sorry, ale jesteś dziwny. Jeszcze rozumiałem to 10 lat temu (nie wspomnę o wcześniejszych czasach), gdy najtańszymi grami (oprócz kaszanek w kioskach) były kilkuletnie gry z eXtra klasyki za 19,90zł. Jednak dziś, gdy za cenę pisma możesz kupić kilka naprawdę dobrych gier z humble bundle (i tym podobnych), bądź tę jedną, którą naprawdę chcesz mieć, kupowanie pisma tylko dla gier to głupota.

Sam kupuję CDA tylko wtedy jak widzę grę/gry które mnie zainteresują i myślę że nie jestem jedynym który tak robi a recenzje, nowości czytam w internecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rig 'n' Roll - gameplaye zdecydowanie mnie nie zachęcają. Zostaję przy ETS2 :P

Nihilumbra - lubię nietypowe gry, więc na pewno spróbuję. Szczególnie, że urzekł mnie jej klimat.

Airline Tycoon 2 - z tego typu gier trawię tylko RCT i Theme Park World. Jedynka okolic otworu odbytowego nie urywała, więc podziękuję.

PoP Zapomniane Piaski - zawsze chciałem w to zagrać, ale jakoś nie mogłem się zebrać, żeby ją kupić. Mam nadzieję, że nie ma dużo nawiązań w fabule do poprzednich części (do tej pory przeszedłem Piaski Czasu i chwilę grałem w wersję z 2008, więc byłoby kiepsko :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...