Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2014

Polecane posty

Bardzo dobry pełniak - na pewno od razu go zainstaluję, ostatni z serii PoP, którego nie mam. Tak jakoś zawsze odkładałem zakup na moment kiedy skończę na spokojnie Dwa Trony (w pewnym momencie przerwałem i nie miałem potem weny do wznowienia gry i tak na razie pozostało), a tutaj miła niespodzianka. Może nawet dzięki temu wezmę się i dokończę trylogię Księcia Persji :D Pytanie moje tylko brzmi czy to jest wersja na Steama czy Uplay czy jakaś inna bo nie ma żadnej informacji że internet jest wymagany do gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się akurat złożyło, że jestem szczęśliwym posiadaczem premierowej edycji Rig 'n' Rolla i żeby było śmieszniej to najprawdopodobniej wygrałem go kiedyś w jakimś konkursie na stronie cdaction. W sumie zabawna gierka - byli mafiozi, którzy jeździli w tirach i strzelali z pistoletów. Zabawne było też to, że jak się używało nitro (serio jest coś takiego) to benzyna spadała praktycznie do zera. Aha, pamiętam jeszcze, że premierowa wersja miała wgrane zabezpieczenie Starforce.

Nihi... cośtam, cośtam nawet nie odpalę, bo mam już dość zakładania kont w 10 różnych sklepach. Tak poza tym Diablo czeka, nie mam czasu na takie drobiazgi :) Tycony wszelakie - nienawidzę.

Ale Zapomniane Piaski bardzo mnie cieszą. To jeden z tych tytułów, który dla mnie idealnie oddają znaczenie sformułowania "dodatek do pisma". Innymi słowy gra, w którą z wielkiego szacunku dla serii Prince of Persja nie mogę nie zagrać, ale z drugiej strony nie wydam na to więcej jak cena pisma - podobnie miałem z Dungeon Siege III. Nie lubię na płycie Bioshocków, Skyrimów, Batmanów - takie gry często kupuję na premierę/dostaję w prezencie w okolicach premiery i zawsze potem się wkurzam, że mi się gra dubluje. Teoretycznie powinienem się przecież cieszyć ze świetnego pełniaka. Miałem tak np. z Assassin's Creedem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując pełne wersje z tego numeru:

Rig'n'Roll: TIRowiec - Nie kupiłbym, ale jako dodatek by uszło.

Nihilumbra - Gra mnie zainteresowała, więc pewnie kiedyś kupię wersję pudełkową albo na wyprzedaży na Steamie. Nie mam zamiaru dla jednej gry zakładać konta w jakimś sklepiku, z którego nigdy więcej nie skorzystam.

Airline Tycoon 2 - Normalnie byłbym zadowolony z takiej gry, ale mam te same zastrzeżenia, co do Nihilumbry.

Prince of Persia: Zapomniane piaski - A to mnie kompletni nie interesuje.

Grą numeru jest dla mnie Nihilumbra, no, może zainstalowałbym też PoP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem pełniaki są dobre. Każdy znajdzie sobie coś interesującego. Pewnie nie uwierzycie, ale tak sobie myślałem, że będzie Prince of Persia, bo jeżeli były ostatnio gry Ubisoftu ( splinter cell, assassin, hawx) to Książe Persji też się załapie na cover u CDA :) Wnioskuję, że wszystkie tytuły kupiliście w jednym pakiecie ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę w ten sposób:

Rig&Roll - klimaty wirtualnego tirowania mnie w ogóle nie interesują, nie mówiąc już o realnym.

PoP Zapomniane Piaski - kiedyś próbowałem grać w trylogię Piasków Czasu. Odbiłem się od Piasków Czasu, do następnych w ogóle nie podchodziłem. Po dłuższym czasie spróbowałem ponownie w nadziei, że tym razem już mi podejdą. Ale niestety system walki i akrobatyczne wygibasy księciunia wciąż mi nie podchodzą. Jeśli Zapomniane Piaski są zrobione w podobie poprzedniej trylogii, to raczej nie będę próbował. A jako że to gra Ubisoftu, to pewnie jeszcze Uplay straszy gdzieś w mrocznych zakamarkach, a instalację gier wymagających Uplaya odwlekam w nieskończoność.

Airline Tycoon 2 - gry tego typu zupełnie mnie nie biorą. Kiedyś w CDA była taka gra Cities XL. Takie tycoonowate coś o budowaniu miast. Chciałem zobaczyć, jak mi się będzie w to grało. Nie przeszedłem nawet samouczka i wyinstalowałem. To zapewne też sobie odpuszczę.

Nihilumbra - powiem szczerze, że o tej grze usłyszałem po raz pierwszy, kiedy została zapowiedziana jako pełniak w CDA, tylko niespecjalnie odpowiada mi sposób jego przekazania. Wystarczy mi to, że musiałem już założyć konto na "parze", żeby pograć w niektóre pełniaki z CDA.

Po zwiastunach wnioskuję, że to jakis logiczny platformer. Chętnie bym to sprawdził, może kiedyś zassam, o ile nie będzie przedawnienia kodu na grę czy innych perturbacji, które uniemożliwią mi pogranie.

"Pełniakowo" numer trochę kiepawy, ale przecież będą jakieś ciekawe teksty do poczytania, co nie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Asasyna z CDA nie dane będzie mi pograć bo zalałem płyty Coca Colą :/ Ale chyba i tak odbiłbym się od tej gry bo zwyczajnie nudna była. Natomiast jak dzisiaj w nocy dostawca przywiózł mi gazety (i czasopisma ;)) to od razu wiedziałem, że ten nr CDA będzie mój. Instalację "przebolałem" bez problemu bo wcześniej wgrywałem Splinter Cella i po godzinie gry stwierdzam, że Zapomniane Piaski są super. Może brakuje im combosów z mojego ulubionego Warrior Within albo pomocnika jak z POP 2008, ale to nic. Ciskam bo jest nieźle. Jutro jak się wyśpię po drugiej nocnej zmianie z rzędu to wracam do gry. Innych pełniaków na razie nie sprawdzałem, ale Rig'n'Roll czy tycoony to nie moja bajka więc pewnie odpuszczę. Nihilumbrę wgram z ciekawości i z nadzieją, że może będzie chociaż trochę podobne do Limbo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas instalacji PoP, mniej więcej w połowie instalacji wyskakuje błąd :

Błąd transferu składnika

Składnik DataPC_01-03

Grupa pliku DataPC_01-03

Plik E:\pelne\PoP_ZP\data3.cab

Błąd Bład danych (CRC)

Jakieś rady ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas instalacji PoP, mniej więcej w połowie instalacji wyskakuje błąd :

Błąd transferu składnika

Składnik DataPC_01-03

Grupa pliku DataPC_01-03

Plik E:\pelne\PoP_ZP\data3.cab

Błąd Bład danych (CRC)

Jakieś rady ?

Też mam ten problem. Aktywowałem grę na uPlay'u i się teraz pobiera. Zobaczymy, czy zadziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić problem z aktualizacją Airline Tycoon 2. Podaliście grę w wersji 1.2.1 najnowsza aktualizacja, jakkolwiek to nie brzmi, bo z v. 1.2.7 z maja 2012 wisi w sieci z dumnym komentarzem, że Kalypso launcher powinien ją wykryć i zainstalować. Tak się nie dzieję. Na forum kalypso, też zwrócili na to uwagę (bez odpowiedzi). http://forum.kalypsomedia.com/showthread.php?tid=14961

Czy możecie jakoś pomóc w tej kwestii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...