Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2014

Polecane posty

Rig'n'Roll - taka sobie gra. Kurczę, ja swego czasu zagrywałem się w gry z serii 18 Wheels Of Steel, więc to nie jest tak że gra mi nie pasuje bo nie czaję jej tematyki. Chodzi o to że gra jest po prostu taka saobie.

Nihilumbra - zobaczymy. Skoro taka dobra, to spróbuję, a co mi tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo CDA widzę nie zmieniło się od 2 lat - bzdety na zapchanie zawartości i jeden przeciętniak na otarcie łez..bo po co dać coś porządnego kiedy można dawać dużo badziewia ;] W końcu jedno przejdziesz, drugie do połowy zaliczysz, trzecie wyłączysz po intro, a czwartego nie odpalisz...bo w końcu tyle tego dali...że szkoda czasu ;]

W sumie tak wlasnie mozna podsumowac twa obecnosc tutaj - forumowy przecietniak pisze bzdety tonem eksperta, a tak naprawde nie ma pojecia o czym mowi. {smg]

[nie unoś się bo pękniesz ;) a pisze o tym co widzę i co czasami kupuję :) A co do przeciętniaka..nie muszę mieć tysiąca postów aby mieć o czymś pojęcie. I podkreślam, wiem co piszę bo od lat śledzę Wasze poczynania i czasami kupuję, a że ma się znajomych to nie trzeba wszystkiego samemu kupować aby być w temacie - ale co ja tam wiem ^^ ]

Exactly, W koncu cos z sensem powiedziales.

Fakt faktem że każdy ma inny gust..a w mój póki co CDA nie trafia..pomijając Man of War, nooo może jeszcze key do Neverwinter online gdzie był d**ny konik który niczym się nie różnił od podstawowych mountów -ahh sorry, miał czerwoną narzutę ;] heh

Tyle co sądze o najbliższych pełnych wersjach (btw, może Company of Heroes, była promocja niedawno w sklepach -2$. Albo coś z serii Batmana, 75% taniej - i tak wyszli byście na plus, hahahahaha) Masakra....

www,rzal.pl

[tragedia.pl]

Ciesze sie, ze mamy jednakowa opinie o twej wypowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś nie chce Nihilnumbry w wersji cyfrowej, może kupić z serii Dobra Gra od Techlandu. Wprawdzie to wydatek o parę złotych więcej niż kupno CDA, ale masz grę z kodem i płytką oraz elegancki box oraz krótką okładkowa pomoc do gry, typu sterowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nihilumbra, pierwszy raz słyszę o tej grze. Na gameplayach mnie zaciekawiła więc sprawdzę. Może być ciekawy klimat.

Symulatorów nie lubie więc Rig'n'Roll sobię odpuszcszę.

[Jestem niesłyszący] Nihilumbra zbierał sporo pożyteczne recenzje i oceny graczy, a więc do złych/przeciętnych gier nie należy. smile_prosty.gif Warto to zagrać. smile_prosty.gif Warto zauważyć, że to gra platformówka-LOGICZNA, a więc też trzeba ruszyć głowę. wink_prosty.gif Pozdrawiam i miłej dnia. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie!!! Ciągle narzekacie na gry dołączane do CDA. Według mnie każda gra jest świetna! No, dobra. Niektóre gry nie są kurde wybitnie super, ale każda gra ma coś w sobie. A wy mówicie, że CDA spada na psy! Każdy numer ma super grę i grę "biedniejszą". Ale nie wyobrażajcie sobie, że CDA ma tyle kasy, aby kupić drogie gry! Cieszcie się z każdej gry, jaką dołączają, np. Taki Asasins Creed kosztował na pewno dużo. Niektórzy na świecie nie mają nawet komputera i nie narzekają! Kurde, jak czytam wasze komentarze to mi się niedobrze robi.

Teraz moja opinia na temat gier:

1. Rig'n'roll - napewno zagram (raz zagrałem u kolegi) Moja ocena /świetny pełniak

2. Nihilnumbra - pierwszy raz gram w taką grę, zapowiada się świetnie!

Dziękuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie!!! Ciągle narzekacie na gry dołączane do CDA. Według mnie każda gra jest świetna! No, dobra. Niektóre gry nie są kurde wybitnie super, ale każda gra ma coś w sobie. A wy mówicie, że CDA spada na psy! Każdy numer ma super grę i grę "biedniejszą". Ale nie wyobrażajcie sobie, że CDA ma tyle kasy, aby kupić drogie gry! Cieszcie się z każdej gry, jaką dołączają, np. Taki Asasins Creed kosztował na pewno dużo. Niektórzy na świecie nie mają nawet komputera i nie narzekają! Kurde, jak czytam wasze komentarze to mi się niedobrze robi.

Teraz moja opinia na temat gier:

1. Rig'n'roll - napewno zagram (raz zagrałem u kolegi) Moja ocena /świetny pełniak

2. Nihilnumbra - pierwszy raz gram w taką grę, zapowiada się świetnie!

Dziękuję wink_prosty.gif

Dokładnie. We wszystkie gusta nie da się trafić. POZA TYM za 16zł dostajemy 4 pełniaki + czasopismo o dużej objętości! Za taką cenę oddzielnie tego nie kupimy :P ! I BASTA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moniek130 -> Zgadza się. Nie zapominajmy, że gry do garstki fanów jakiś gatunek (np. cRPG) są zawsze ciekawsze od gry do MASOWE graczy (Call of Duty, MMO, Zoooombiiieeeee!!!!!). wink_prosty.gif Nie istnieje żadna pełna wersja, który da się zadowolić wszystkich.

A więc do wszystkich graczy, co błagają o jakiś grze (np. Risen) -> Nie bądźcie samolubni i pomyślcie o innych graczy! Litość! Może nie zadowolicie Nihilumbra, ale ja TAK i BARDZO SIĘ CIESZĘ! A Rig'n'rol nie zadowolę, ale przynajmniej fanów symulatorów będą wniebowzięte, a więc się cieszę o radości innych. wink_prosty.gif Później czy prędzej tak trafi pełniak, co zadowoli Was. Pełne wersje jest jak loteria. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...