Jump to content

SirXan

Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About SirXan

 • Rank
  Hobbit

Recent Profile Visitors

1,734 profile views
 1. @moniek130 -> Zgadza się. Nie zapominajmy, że gry do garstki fanów jakiś gatunek (np. cRPG) są zawsze ciekawsze od gry do MASOWE graczy (Call of Duty, MMO, Zoooombiiieeeee!!!!!). Nie istnieje żadna pełna wersja, który da się zadowolić wszystkich. A więc do wszystkich graczy, co błagają o jakiś grze (np. Risen) -> Nie bądźcie samolubni i pomyślcie o innych graczy! Litość! Może nie zadowolicie Nihilumbra, ale ja TAK i BARDZO SIĘ CIESZĘ! A Rig'n'rol nie zadowolę, ale przynajmniej fanów symulatorów będą wniebowzięte, a więc się cieszę o radości innych. Później czy prędzej tak trafi pełniak, co zadowoli Was. Pełne wersje jest jak loteria. ;P
 2. [Jestem niesłyszący] Nihilumbra zbierał sporo pożyteczne recenzje i oceny graczy, a więc do złych/przeciętnych gier nie należy. Warto to zagrać. Warto zauważyć, że to gra platformówka-LOGICZNA, a więc też trzeba ruszyć głowę. Pozdrawiam i miłej dnia.
 3. Domyślam się, dlaczego nie będzie patch na stronie CD-Action poza płytkami. Otóż specjalny patch 1.2 od CD-Action usuwa zabezpieczenia Amnesia. A to stwarza okazja dla piratów, co ściągnęli Amnesia nielegalnie. I może w przyszłości postawi redakcja CD-Action na sądzie za stworzenie "crack". Oto odpowiedź, przynajmniej tak myślę. Gdyby nie ten drobiazg, to z pewnością patch byłoby udostępniony na forumie bez narażenie na prawa autorskie i wydawców. P.S. Żeby nie było nieporozumiewań, wcześniej kupiłem czasopismo CD-Action z pełna wersja Amnesia.
 4. Aktualizacje z post #379: Udało mi się wreszcie uruchomić ten przeklęty White Night. Okazuje się, że trzeba ustawić launcher.exe Amnesia na English i uruchomić go (by zapamiętać ustawienie), a potem uruchomić White Night.bat, ale nie od razu domyślny English. Po prostu zmienić język English na inny język i uruchomić. A potem wyłączyć White, włączyć jeszcze raz i ustawić z powrotem English, a potem miłej granie! Co za dziwny przypadek techniczny... To pierwszy raz, kiedy taki moduł z domyślny język bez zmian może uniemożliwić uruchomienie moduł. A ja myślałem, że to zabezpieczenie. Sorry! Jak o tym pomyślę, że przez trzech miesięcy na próżno szukałem w Internecie sposobu na przełamywanie White Night, kiedy rozwiązanie jest w moim zasięgu ręku... Po prostu załamuję się na samą myśl.
 5. Sprawdziłem. Amnesia w wersji 1.2 i DLC Justine działają bez płyta. To super! Dzięki Ghost. Ale... Moduł przygód - White Night (prosto z http://www.moddb.com/) odmawia uruchomienie, bo twierdzi, że Amnesia jest piracka i zepsuta! GŁUPIE !!! Po co mody i moduły przygód do gier mieć wspólnego z DRM i zabezpieczone DVD, TO GŁUPIE!!! A tak chciałem od dawna zagrać White Night! Jak ja nienawidzę DRM i wszelkie zabezpieczone! A ja zakupiłem CD-Action z Amnesia zgodnie z prawem!
 6. No tak... Nowy patch jest przeznaczony dla stałych czytelników (i klientów) CD-Action. Numer z pełna wersja Amnesia - kupujemy zwykła wersja Amnesia. Nowy numer z patch - kupujemy Edycja Rozszerzona (poprawki + DLC Justine + możliwości granie w niektóre moduły np. White Night)... Heh.
 7. Kupiłem najnowszy numer 8/2013 i potwierdziłem dostępność patch 1.2 do Amnesia na DVD. W tej chwili jestem w pracy, ale wieczorem zabiorę do testu patch na pełna wersja Amnesia.
 8. Był potrzebny do zagranie DLC - Justine oraz niektóre fanowskie moduły przygody, w tym perełka - White Night. Bez patch 1.2 z braku zabezpieczone (SecurROM czy coś podobnego) możesz tylko pomarzyć...
 9. Ghost już uprzedził Was, że obiecany patch prawdopodobnie ukaże się w dniu premiera następna czasopismo CD-Action albo wcześniej na forumie. A więc lepiej oszczędzajmy niepotrzebne komentarze na forumie i bądźmy cierpliwe na wiadomość Ghost. P.S. Przepraszam za błędy w pisanie.
 10. A może zamiast cyfr 0 piszesz liter O, albo odwrotnie? Takie rzeczy się zdarzają.
 11. [niesłyszący] Miło mi to czytać. Jeśli to możliwe, to czy mógłbyś również sprawdzić White Night (moduł z www.ModDB.com) zainstalowany na Amnesia z "nowy" patch 1.2 ? Moduł White Night jest jedna z niewielu, którzy nie uruchamia na silniku Amnesia bez potwierdzający oryginał DVD w przeciwieństwo do większości moduły przygód i ma osobny plik startowy. White Night to jedna z prawdziwe perełki moduły przygód, jakby był nowa gra oparty na silniku Penumbra i Amnesia. Pozdrawiam Cię.
 12. Zgadzam się z Tobą. Ja też miałem podobny problem z łatka 1.2. Przez to głupie zabezpieczone nie mogę zagrać DLC Justine oraz niektóre fanowskie moduły (np. White Night). To dla mnie poważne straty, bo Justine i White Night to kampanie, które warto zagrać! Oczekuję od CD-Action, by będą naprawiać ten niedogodności. W końcu Amnesia to PEŁNA WERSJA, a patch 1.2 i DLC Justine są przeznaczone dla posiadacze legalnej kopii Amnesia, a nie pirackie!
×
×
 • Create New...