Skocz do zawartości

Wybierz najlepszą grę 2013 roku!


MQc

Polecane posty

@Skelldon

A kto sie burzy? Zabawne jest tylko to, jak po tym calym hype na GTA V najwieksi fani serii podchodza do tego tytulu bezkrytycznie, ze najwiekszy, najladniejszy, najlepszy, naj...Pogralem, ponapadalem, pojezdzilem i pozwiedzalem i wychodze z zalozenia, ze gra jest dobra (Trevor! :)), ale tylko dobra, a bezkrytyczne idealizowanie jej, "bo to GTA" jest slabym argumentem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Forumowicze łączmy się i dajmy wygrać GTA V! smile_prosty.gif

Jesli do wygrania w plebiscycie CDA na gre roku 2013 GTA V potrzebuje wsparcia w postaci takiego zebrania o glosy, to tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, iz jest to tytul ledwie dobry i nawet jego zagorzali fani boja sie, iz sam sie nie obroni i przegra... wink_prosty.gif

poprzednik napisał żeby nie dać wygrać dlatego tak napisałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego głosowania: Grand. Theft. Auto. V! Gra zdecydowanie zasługuje na tytuł gry roku. Może to wynika z tego, że mam stosunkowo średnie wymogi co do gier, ale "piątka" zwaliła mnie z nóg, jako dosyć dużego fana serii. Rockstar po prostu po raz kolejny mnie nie zawiódł!

A gdybym miał jeszcze kilka głosów do dyspozycji, wybrałbym również The Last of Us. I mówi to "Xboxowiec". Zazdroszczę exclusive'a, użytkownicy PlayStation! Call of Juarez: Gunslinger mnie bardzo miło zaskoczył, ale czy może to być gra roku? Bardzo wątpię. A jeśli brać pod uwagę "nieobecnych": zdecydowanie Splinter Cell Blacklist.

Jako dodatek do wypowiedzi dodam dosadnego gifa:original.gif

@Tesu - No to już Twoje zdanie i nie chcę tego krytykować. Ale uwierz, jak wcześniej wspomniałem, jestem sporym fanem Grand Theft Auto i jestem zadowolony (chociaż pierwsze zapowiedzi wydawały mi się być dziwne i obawiałem się o "piątkę"). A mogę się o duże pieniądze założyć, że większość graczy (zaraz obok tych, którzy domagają się GTA V na PC-ta) negatywnie krytykuje tą grę z powodu hype'u, którego nie dało się uniknąć. Ale nie zapominajmy, że to nie Rockstar napędził ten hajp, tylko "niby-wielcy-gracze-i-jeszcze-więksi-fani-gta", co mnie samego również sfrustrowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnym fanem serii GTA i jedyna wada GTA V to taka, że jest zbyt mało napadów. Wszystko inne czyli świat, grafika, postaci, miasto, misje, aktywności, model jazdy i cała, cała reszta jest GENIALNA(nawet kurna znajdźki są świetne w tej odsłonie). I sorry pisanie, że gdyby to nie było GTA to byłaby krytyka itp to można dopisać do KAŻDEJ wysoko ocenianej gry i tyle. Także to nie jest żaden argument.

Byłem nahajpowany, przegrałem w grze ponad 60h(100% w singlu) i spokojnie kilkanaście w multi. Ochłonąłem i dalej jest to dla mnie gra generacji, bo przy żadnej grze do tej pory(w tej generacji ofc) nie bawiłem się tak jak przy GTA V.

Owszem, szanuję zdanie innych, że dla nich to tylko dobra gra(mowa tutaj o osobach, które grały u kolegi czy coś tam), aczkolwiek mogę się założyć, że jakby wyszła od razu na PC to wrażenia tych osób byłyby znaczenie pozytywniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Co prawda nie grałem w GTA V lecz niedługo zagram bo kupuję konsolę, ale oglądałem serię na you tube i powiem, że ta część jest dobra, ale TYLKO dobra. Oczekiwałem znacznie więcej, kumpel grał i opowiadał co nieco i jest podobnego zdania. Według mnie nie zasługuje aż na miano gry roku( lubię serię GTA, ale R* zbyt się nie postarał...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skelldon

Sam tez uwazam sie za fana serii, w koncu jestem z nia od samego poczatku, a Vice City zaraz obok Morrowinda i pierwszego UFO: Enemy Unknown znajduje sie wsrod moich best-games ever. Co nie oznacza, ze na te gre bede patrzyl przez rozowe okulary i nie zauwaze np. tego, iz swiat GTA V jest bardziej pusty niz pelny, a grafika tez specjalnego wrazenia nie robi... Jak na gre, ktorej budzet wyniosl 260 milionow dolarow i byl ponad dwa i pol razy wiekszy niz GTA IV (niecale 100 milionow), to produkt finalny wyszedl jedynie dobry...

I nieprawda jest, ze to nie Rockstar napedzil hype - wedlug oficjalnych danych 60% budzetu GTA V poszlo nie na produkcje gry, ale na jej marketing...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Nie rozumiem, czemu wszyscy tak się czepiają tego "pustego świata". Sam środek Los Santos IMO aż tętni życiem, a jeśli wszystkim chodziło o te "pustynne" tereny, to chyba takie było zamierzenie twórców, aby były puste (zresztą, w San Andreas też było sporo takich miejsc). ;) A po zagraniu w Grand Theft Auto V, "czwórka" wydała mi się... Nudna. A muszę wspomnieć, że tę część wręcz pokochałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lowi

A czy ja powiedzialem, ze oczekuje wodotryskow i laserow? Ja po prostu nie boje sie powiedziec, ze grafika w GTA V nie powala, w przeciwienstwie do ludzi, ktorzy wciaz okreslaja ja mianem pieknej, wspanialej, genialnej... Ja takich epitetow moge uzyc wzgledem innego dostepnego na konsolach sandboxa - FC3. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To samo mialem napisac - BF4 znajduje sie za tak niszowa produkcja jak EU IV czy polskim Gunslingerem. Podejrzewam, ze oprocz bugow do takiego wyniku dolozyl sie wczorajszy przekret z oddawaniem glosow. Czyli ze oszust/oszusci osiagneli efekt odwrotny do oczekiwanego. I dobrze. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na GameSpocie grę roku wygrała nowa Zelda na 3DS-a. A tu nawet jej w ankiecie nie ma. A to ci.

Co do gry roku - konkurencja do GTA V nie ma podskoku. W ogólnym rozrachunku raczej tak sobie ten roczek wypadł - liczę na następny. W końcu next-gen, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj glos powedrowal na BioShocka z prostej przyczyny. Gralem tylko i wylacznie w niego, co nie zmienia faktu, iz mimo wszystko jest to bardzo dobra gra wg mnie, co tu duzo mowic, kocham gry z swieta fabula, ta z Infinite byla... na pewno wyjatkowa. Dodajmy do tego piekne lokacje, postaci (Elizabeth!). Nie zaluje ani zlotowki wydanej na ta produkcje.

Z reszty gier, jak juz wspominalem, nie gralem w nic, ale w 2014 na pewno to nadrobie i bede polowal na Saints Row, Gunslinger, Metro i EUIV. Na pewno te gry umila mi czas do premier Wasteland 2 i Wiedźmina 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą manipulacją ankietą? Wcześniej była przeprowadzona na głównej stronie, a teraz przeniosła się na forum. Jakieś "wałki" były, czy coś w tym stylu?

Głos oddałem na Grand Theft Auto V, choć najchętniej oddałbym na dodatek do Diablo III, ale Reaper Of Souls wychodzi pod koniec marca 2014 roku... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, najlepszą grą jest ta z medialnym pier... "uderzeniem", a takową jest bez wątpienia GTA V. Ale kto co lubi, jak widać są głosy nawet na europkę. Według mnie taka ankieta jest bez sensu, bo nie dość, że nie ma żadnej wartości, to jeszcze bycie "najlepszą grą" zależy od preferencji użytkownika. Dlaczego by nie podzielić wszystkich gier na gatunki i pośród nich głosować na najlepsze? Nie trzeba pchać się na głosowanie na "jedyną słuszną" grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem na forum CDA nie można założyć kilka kont i z nich zagłosować na jedną grę?

Posiadanie mutli konta na forum jest zakazane i nie chciałbym być w skórze tego, który założy tutaj drugie konto tylko po to, żeby zagłosować w ankiecie.

Kiedy ankieta się kończy? Bo mam nadzieję, ze mój kochany Assassin's Creed wygra. Chociaż jak na razie GTA V ładnie go wyprzedziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...