Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Wybierz najlepszą grę 2013 roku!


Polecane posty

The Last of Us, choć sądzę iż Bioshock Infinite też mógłby wygrać ten tytuł :) GTAV mnie nie interesuje ( zawsze mnie nudziły :/ ), Tomb Raider, mimo iż przyjemny, raczej nie powinnien tu być, a Assassina jeszcze nie widziałam, so.. Myślę że wybrałam TLOU z powodu fabuły i raczej stosunkowo realistycznego podejścia do gameplayu ( no poza tym sonarem słuchowym, za bardzo "Batmanowski" jak dla mnie xD ), no w końcu to survival horror ( mówcie se co chcecie, ale spotkania z Klikaczami były dla mnie pretekstem do nie spania, przez następne kilka dni, brr. :s ). A B:I, cóż.... will the circle, be unbroken.... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podanych 10-ciu pozycji ukończyłem 7 (w tym roku). GTA V i The Last Of Us nie tknąłem z jasnej przyczyny: nie posiadam konsoli. A więc "teoretycznie" nie mogę się wypowiedzieć. A żałuję, bo z pewnością są to świetne produkcje (szczególnie druga). Ale spośród tych 70% tytułów z ankiety, w czołówce umieściłbym:

1. Tomb Raider - za znakomity restart serii, wciągającą opowieść, mechanizmy rozgrywki, oprawę audio-wizualną i za całkiem inną, lepszą, nie "plastikową" pannę Croft...

2. AC: Black Flag - za świetny, piracki otwarty świat, bohatera z "jajami", bitwy morskie i inne, odświeżone podejście do serii,

3. Metro: LL - KLIMAAAT (!) i wyczekiwana przez mnie kontynuacja szalenie dobrego Metra 2033 . Jakby było mało: jakim cudem niezamożne, niewielkie studio (któremu brakowało porządnych krzeseł), zrobiło coś tak wspaniałego..? To się ceni... icon_biggrin.gif

4. Call of Juarez: Gunslinger - co tu dużo gadać: styl rodem z dzikiego zachodu, humor, zarąbista zabawa, tak przyjemnie w tym roku mi się nie strzelało...

Zabrakło mi oczywiście jednej gry i wiedziałem, że tak będzie. Chodzi o Remember Me - chyba najbardziej niedoceniony tytuł tego roku. Większość osób pewnie nawet w niego nie grała icon_sad.gif

Jeśli chodzi o Saints Row 4: NIE OBRAŹ SIĘ BERLIN icon_razz.gif - największy gniot roku pańskiego 2013. Skończyłem "Świętego Rowa", ale w pewnych (czyli tak +/- 90% gry) momentach, czułem się jak niedorozwinięty dzieciak, któremu media wciskają do głowy dwie rzeczy: CYCKI I TOTALNA ROZWAŁKA. Nie tego oczekuję od wirtualnej zabawy, może też po prostu nie załapałem o co tak naprawdę chodzi, więc możecie mnie "oświecić"... wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że większość osób w GTA V nie grało, ale dzięki manipulacjom mediów i tym, że gra jest od Rockstar Games to znaczy, że już jest najlepsza.

Mój głos na Assassin's Creed IV. Dziś na wieczór do mnie przyjdIe kurierem, ale grać to już grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Last of Us" , spytacie dlaczego? Za ogólną jakość całej gry, wiele w tym roku było bardzo dobrych produkcji muszę wam się przyznać , że osobiście nie grałem w The Last of Us, ale i tak bardzo wczułem się w fabułę tej gry(oglądałem całą serię u pewnego użytkownika w serwisie YT). Również bohaterowie Joel i Eliee ukazali to, na co tak naprawdę liczyłem. Szczęśliwego nowego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~~GTA V~~ Piękny powrót do Los Santos, klimat, fajni bohaterowie. Oczywiście jest jeszcze GTA Online, fantastyczny dodatek do gry. Można się bawić godzinami. Pochwała dla Rockstara.

~~Saints Row 4~~ Nie wiem dlaczego ludzie jej nie lubią, gra się przyjemnie. Grafika, owszem jakby wzięta z SR3 ale nie samą grafiką żyje gra.

~~Assasins Creed 4: Black Flag~~ Ubisoft jeszcze raz pokazał klasę. Robiąc fantastyczną grę w pirackim stylu. Jest klimat, jest oszałamiająca grafika, świetna fabuła, bitwy morskie i bardzo dobry główny bohater.

W resztę gier nie dane mi było zagrać, żałuje zwłaszcza nad The Last of Us, ale może jeszcze zaszczycą moją konsolę/PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC IV BF jak na moje, GTA V grałem z godzinkę i do niego mam nastawienie jak do każdego innego gta, gierka jest dosyć dobra ale nie mój gust

Miałem jeszcze rozkminę między BioShockiem i Tomb Raiderem ale jednak Assassyn wygrywa dla mnie,

W resztę gier nie grałem lub kompletnie do mnie nie przemawiają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The last of us - ponieważ nudzi mnie typowa filozofia GTA, gdzie "nowa" część różni się od poprzedników jedynie oprawą graficzną i zmianą ludzi; filozofia jest ta sama. The last of us to pierwsza gra po zakończeniu której nadal siedziałem przed konsolą patrząc się w napisy i nie mogąc się pogodzić że to koniec (skromnie pozwolę sobie dodać, że mój dorobek gracza jest doprawdy solidny). Gra z niesamowitą fabułą - od której często zapierało mi dech w piersi - dla rozsądnych graczy. Można postrzelać, ale istotniejsza jest umiejętność zachowania amunicji i przetrwania w postapokaliptycznym świecie. Do tego wspaniała fabuła i bohaterowie z którymi na prawdę bardzo się zżyłem! Gromkie brawa dla Naughty Dog za kolejną wspaniałą produkcję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier grałem tylko w GTA 5, Black Flag i Tomb Raider i zagłosowałem na GTA 5, jakby się dało to mój 2 głos poszedłby dla black flag. GTA 5 jak dla mnie fajna gierka, jest zabawa i dużo uciechy, kupa misji i dużo gry + do tego jeszcze online :-)

Black Flag też fajny, długo się gra, długa fabuła co jest dużym plusem i super multi :)

A Tomb Raider no niestety nie przypadło mi tym razem do gustu, krótkie, problemy z grafiką zdarzają się często, niewidzialne ściany itp itd.

Pewnie jakbym grał w SR4 to też bym oddał głos, bo 3 mi się podobała jak najbardziej, tak samo z BF4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie GTA V. Ja osobiście nie znam drugiej tak dopakowanej gry i to jeszcze dopakowanej znakomitą zawartością.

Online powoli wykorzystuje swój potencjał i zabawa jest przednia. Single prócz troche rozdmuchanej fabuły jak dla mnie zarządził.

Postacie są barwne, nie brakuje polotu. O mieście można się rozpisywać i jak do chu*a wafla można wybrać SR4?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...