Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Wybierz najlepszą grę 2013 roku!


Polecane posty

Zagłosowałem na GTA V, tylko z tego względu, iż cenię sobie cały cykl Grand Theft Auto. W rzeczywistości jednak żaden z tych tytułów nie zasługuje dla mnie na miano gry roku. Jest nim za to FEZ ( w wersji PC). Żadna gra niezależna nigdy nie wciągnęła mnie na tyle godzin, co właśnie produkcja Phila Fisha. A z wymienionych w ankiecie mainstreamów to grałem tylko w Gunslingera i GTA V właśnie. Reszta mnie niezbyt interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co tu robi Battlefield 4 ? dziesiątki patchów po 900 mb a gra nadal jest zbugowana więc nie wiem jakim cudem ta gra zasługuje na grę roku. Ludzie wy ślepi jesteście ?

Hmmm co tutaj robi Battlefield 4?? Ok zgadzam się i mimo to że jestem fanem serii to naprawdę gra była ostro niedopracowana... Nie zmienia to jednak faktu, że urywa dupsko po same uszy no i na pewno nie ma lepszego shootera od BF. Tak gwoli wyjaśnienia co on tu robi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm co tutaj robi Battlefield 4?? Ok zgadzam się i mimo to że jestem fanem serii to naprawdę gra była ostro niedopracowana... Nie zmienia to jednak faktu, że urywa dupsko po same uszy no i na pewno nie ma lepszego shootera od BF. Tak gwoli wyjaśnienia co on tu robi...

Czym urywa te dupsko? Wywalaniem z gry bez powodu? Bugami? Skopanym kodem online?

BC2>pozostałe BF i cody razem wzięte smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mimo że z całej dziesiątki ograłem 5 tytułów (Assassin's Creed IV, Bioshock Infinite, Saints Row 4, The Last of Us dla którego specjalnie pożyczyłem konsole ;D, no i Call of Juarez Gunslinger) i tak miałem problem z wyborem, więc po kolei eliminowałem następne gry. Najpierw poszedł CoJ, mimo że jest grą bardzo dobrą, ze względu na swoją długość, a raczej krótkość odpadł na starcie. Następnie Saints Row IV. Czemu? Ponieważ po niesamowitej trójce oczekiwałem po czwórce bardzo dużo, a dostałem z tego jakąś połowę, tylko tyle. No i pozostała najbliższa mi w tym roku trójka: Assassin's Creed, Bioshock, TLoU. Z tej trójki bardzo trudno było mi cokolwiek wyeliminować, ale w końcu zdecydowałem się odrzucić The Last of Us. Gra sama w sobie świetna, niesamowita fabuła, niezły voice-acting (w wersji ang.), angażująca historia, no i niezbyt ciekawy gameplay. Tu właśnie ujawnia się największy błąd dzieła Naughty Dog: powtarzalność. Mimo że nie zabiło mi to przyjemności z gry, to niestety dwa pozostałe tytuły okazały się lepsze. No i ostatnia dwójka. Wybór ciężki, ale w końcu decyzja padła na Assassina. Może dlatego że mam sentyment do serii, ale nie jest to jedyny powód, więc dlaczego? Bo Ubisoft w końcu wrócił do standardów serii za czasów II-Revelations, bo to najlepsza gra o asasynach w dziejach Ubi, bo dla mnie okazała się lepsza od Infinite. Tyle.

W skrócie: głos idzie na AC IV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie jest łatwo wybrać ten jeden tytuł spośród wyżej wymienionej dziesiątki. Więc po dłuższym namyśle i eliminowaniu tych najsłabszych tytułów według mnie. Brania za i przeciw oddaje swój głos na: The Last of Us

Gra wywarła na mnie wielkie wrażenie tym bardziej, że nie jest to gra seryjna jak wyżej wymieniona konkurencja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre tytuły ciężko ze sobą porównywać. Niby to gra i to gra, ale to jak porównywanie roweru z F16. Oba to pojazdy. ;)

Pewnie wygra GTAV, bo jest grą skierowaną (moim zdaniem) do najszerszego grona odbiorców. Mój głos poszedł na EUIV. Takie skomplikowane strategie są piękne, jednak wymagają wuchty czasu. Szkoda, że doba nie ma jakiś 120 godzin... oczy_na.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachałem się pomiędzy Metro Last Light a Call of Juarez Gunslinger (w grach nastawionych na fabułę cenię sobie klimat) . Wybrałem drugi tytuł. Warto wydać na niego 7,49? (Steam!). Co nie zmienia faktu że ten pierwszy też jest świetny! Od paru miesięcy czekam na książkę (na którą też warto zarzucić hajsem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych, jedynym godnym zainteresowania tytułem jest Europa Universalis 4. Paradox odwalił kawał dobrej roboty - tym razem nawet bez dodatków gra jest bardzo grywalna i wprowadza sporo zmian w stosunku do poprzedniczki. Gdyby tylko jeszcze któryś wydawca zdecydował się na jej spolszczenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF4. Pomimo wczesniejszego hejtu na patche po 900mb, ktore dla mnie nie maja negatywnego znaczenia. Bardzo dobrze, ze wychodza patche. Do Skyrima tez wychodzily patche, do diablo i do wszystkich innych swietnych epickich tytulow. Nie rozumiem dlaczego glupie glosowanie w sondzie wzbudza w niektorych negatywne emocje. Wybaczcie hejty, ale gry powinny laczyc. Po to jest forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie nad SRIV, ale jednak zagłosowałem na nowego Tomb Raidera. Lepszy fabularnie, graficznie i podobna grywalność do Saints Row. Tu i tu spedziłem wiele czasu i szkoda, że nie mogłem zagrać w GTA V, może wtedy głos trafiłby gdzie indziej oczko2.GIF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...