Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2008

Polecane posty

Nie dawajcie gier na coverku, które były niedawno w innym czasopiśmię. Tak było z FSW, a teraz z Kozakami (było w Clicku miesiąć temu, naszczęście nie kupiłem :)).
W Click! były Kozacy II: Bitwa o Europę, w CDA będą Kozacy II: Wojny Napoleońskie. To są inne gry (o ile się nie mylę samodzielny dodatek i podstawka).
No panowie, mam nadzieję, że popisaliście się z zawartościami tych tekstów
Też mam taką nadzieję. Jeśli Gem znów nie zacznie nieudanie eksperymentować z formą (jak np. w rec Bioshocka i zapowiedzi Stalker: CS z ostatniego numeru) to powinno być ok.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer,ładna okładka kolejne 15 złotych idzie w błota :P...Ehh...

Zacznijmy od recenzji...U...tutaj nic fajnego (dla mnie). No może AitD,ale i tak nie kupię...

Dalej...gry wiecznie żywe...WOlfensztajn czy DE? Hmm...ile lat ma ta gra??16? Gra naprawdę wiecznie żywa...

Dalej...O dziewiąta rota w wersji kolekcjonerskiej?Widziałem wersjię kolekcjonerską w sklepie...uśmiałem sie z kilku rzeczy.

Czy pozywtywnie ,czy negatywnie?? Raczej pozytywnie. Za około 4 dychy więcej mamy jeszcze....a ...cicho...bo baniaka dostanę za to,że odbieram pracę redaktorom :lol: .

T :lol: emat NUMER CALL OF DUTY 5....P :lol: WI AR DE CZEMPIONS .... :):D... hurra...hurra..hurrra hurra hurra..... :D.

Do do pełniaków...łeee...po ostatnim coverze byłem przygotowany na coś hiper-mega-super-ultra fajnego...cóż...zadowolę się tylko czymś średnim. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za około 4 dychy więcej mamy jeszcze....a ...cicho...bo baniaka dostanę za to,że odbieram pracę redaktorom :lol: .

a ja bede chamski :P a tak serio to to zadna tajemnica - tez widzialem kolekcjonerke 9 Poty (w Media Markcie jak kupowalem kilka dni temu CoD 4 :P ) i na dole pudelka jest dolaczony pocisk AK-47 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie okładka nie ma najmniejszego znaczenia (co nie znaczy, że mi sie nie podoba bo tak nie jest :rolleyes: ).

W pierwszej kolejności przeczytam o Diablo III i DoD: WaW ;)

Bardzo się cieszę, że dajcie Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse PL ponieważ aktualnie nie mam kompletnie w co grać więc z przyjemnością odpalę te gierę :P

Krótko mówiąc macie moje 15 złociszy :P

Pozdro dla redakcji !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię filmy o zombiakach, ale gier a tym bardziej książek (czyatał ktoś badziewną Komórke Stephena Kinga?) nie znoszę. Z pełniaków to tylko Kozacy mi podchodza, ale że gram teraz w oniebo lepszego Medievala to mogę ich sobie darować.

Ja czytałem, mimo wszystko mi się Komórka podobała :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po względem testowym o najlepszy numer w historii. O nowym Call of Duty mówiliśćie numer wczęśniej, więc jego zapowiedź nie jest żadnym zaskoczeniem. To, że Blizzard zapowiedział Diablo 3 też dla mnie nie jest zaskoczeniem, w końcu o jego produkcji mówiło się od prau lat. Ale beta Fallout 3 to dopiero niespodziandzka, zwłaszcza że w sieci niegdzie niem a informacji o becie wersji gry. Z kaszanek nie powinien dziwić gra o Hulku, wiadomo takie gry robiono są po to, aby wycisnąć więcej kasy od tych, co oglądali film. Ale ilość zapowiedzi zaskakuję pozytywnie, jak widać z Pecetowym rynkiem gier nie jest tak źle. I ciekawi mnie jaką ocenę otrzyma najnowszy Aitd, bo w niektórych czasopismach tytuł ten zbieram izerne oceny coś 3/10 lub 4/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg gamerankings srednia na X360 jest 64,6% ( z 44 recek) a na PC wyciągnął 69% (ale już tylko 20 recenzji). Tak więc 3/10 dla AitD to chyba bardzo wkurzony redaktor, ale też trzeba przyznać, ze gra na kolana recenzentów nie powaliła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer jest dosyć pożadny ze wzgledu pełniaków:

Kozacy II Bitwy Napoleonskie - lubie strategie a w ta jeszcze nie gralem,

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse PL - Fajna gra w ktora napewno zagram, chociażby dlatego że lubie zoooombii!!

MX vs. ATV Unleashed - fajna gra zręcznosciowa - gralem dwa lata w demo tej gry,

Red Faction - fajny FPS wktorego zagram chocby dlatego ze lubie stare gry...

Oczywiscie nie kupuje czasopisma dla samych pelniakow - poczytam, posmieje sie i zagram...

Jutro do kiaskow po nowe CDA!!!! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy... zobaczcie - http://www.antycda.prv.pl/...

Co do numeru, to jest bardzo dobrze, pierwszy raz od kilku miesiecy wsadzę płytkę do napędu, a to z powodu dema DMC 4, Strubbs the Zombie i red faction, oczywiście pisemko też otworzę ;) - Diablo III, Call of Duty: World at War, Fallout III, oraz AiTD to bradzo dobry zestaw jak na sezon ogórkowy :D , numerowi wystawam porządne 9+ (czemu nie 10, bo to sezon ogórkowy!)

EDIT: AiTD nie ma znaku jakości więc więcej niż 8 nie będzie, chociażnie sądzę żeby był nawet tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BĘDZIE NAJLEPSZY NUMER W TYM ROKU!! SUPER!! CoD4... No i te pełniaki. Tylko mam dla Was pewną uwagę. Nie dawajcie gier na coverku, które były niedawno w innym czasopiśmię. Tak było z FSW, a teraz z Kozakami (było w Clicku miesiąć temu, naszczęście nie kupiłem :)). Ogólnie to będzie za******e. CDA :*

W Clicku byl samodzielny dodatek do Kozakow, my dajemy podstawke. Tak trudno sprawdzic? :/

Ja czytałem, mimo wszystko mi się Komórka podobała :).

Jak na Kinga to slabizna, ale czytac sie dalo.

Świat się kończy... zobaczcie - http://www.antycda.prv.pl/...

Zadna nowosc. Po prostu gdy mi na tym forum moderator dokonal chamskiej manipulacji. dopisujac bledy do mej wypowiedzi (i to tak, by wygladalo, ze to moje dzielo), a ja mu to udowodnilem czarno na bialym i to tak, ze nawet antyfani nie mieli watpliwosci to stwierdzilem, ze mam dosc gowniarstwa (skor musza sie uciekac do takich metod, to znaczy ze nie maja ZADNYCH argumetnow) i olalem to forum. A antyfani. gdy zrozumieli ze nie bede czytal ich bluzgow, to sie szybko zniechecili, bo co to za przyjemnosc gdy jeden drugiemu mowi, ze "a Smg to $%^" a tamten sie zgadza... :) I forum padlo.

Fakt, ze powstalo za to jakies nowe, ale tam siedza juz praktycznie sami bluzgacze, wiec w ogole nie ma sensu tam zagladac, bo i tak nowych bluzgow nie wymysla. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe antyfani skapitulowali :D

A co do CDA - pełniaki mnie nie interesują (DVD poleci na półeczkę z pozostałymi - kiedyś może jak będę dziadkiem to w końcu pogram w te gierki z CDA ;P ) ale zawartość... Przede wszystkim Fallout 3 (tym bardziej, że już mi brat preordera specjalnej kolekcjonerskiej wersji zrobił - coby była jasność w UK - Fallout 3 tylko po angielsku ;P ). Diablo 3 - widziałęm gameplaya i więcej mi nie trzeba ;)

A numer ocenię PO przeczytaniu ;)

EDIT

I jeszcze jedno

Jak na Kinga to slabizna, ale czytac sie dalo.

Bo to był pomysł synka Stiwena, tatus tylko dokończył ;)

I jak chcecie dobry horror polecam lekturę RPGa KULT ;) Jedzie po czaszce na maxa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem, mimo wszystko mi się Komórka podobała :).

Ta ksiazka jest zenujaco slaba pod kazdym wzgledem - prymitywna historia opowiedziana w kiepski sposob. Mozna sie spodziewac takiego badziewia po debiutancie, ale nie po kims, kto napisal mase rewelacyjnych ksiazek, w tym genialna sage "Mroczna wieża".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niektórych nie rozumiem- chcą, żebyście dawali CoD4, WoWa czy inne Need for Speedy.A przecież można je samemu kupić w sklepie, a nie narzekać...Rozumiem, są biedniejsi, ale są przecież gry w reedycjach za 20 złotych, a w CDA zazwyczaj są takie...Nie mają co robić to narzekają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jutro :). Najgorsze jest to że będe musiał jechać do Zgierza po gazetkę. W Grotnikach i w okolicach nie ma kiosku*. ;/

*Takiego prawdziwego kiosku, a nie regał z gazetami w spożywczaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ksiazka jest zenujaco slaba pod kazdym wzgledem - prymitywna historia opowiedziana w kiepski sposob. Mozna sie spodziewac takiego badziewia po debiutancie, ale nie po kims, kto napisal mase rewelacyjnych ksiazek, w tym genialna sage "Mroczna wieża".

Ja tam Kinga "szanuję" ale nie powiem żebym uważał go za jakiegoś wielkiego cudownego twórcę, prawdą jest że w swojej karierze napisał sporo książek które mi się zwyczajnie nie podobają, lśnienie które wielu uważa za cudowne dzieło horroru (zarówno książkę jak i film na niej oparty) jest dla mnie zwyczajnie niepotrzebnie przedłużaną momentami przynudzającą historyjkę o tym jaki to straszny stwór z człowieka.

kolejną rzeczą jaka w Kingu mi się zwyczajnie nie podoba to to że sporą część swoich nowel zwyczajnie zleca komuś innemu a potem sygnuje swoim nazwiskiem by sprzedały się jako "kingowskie" (tu przyznam bez bicia, tytułów nie pamiętam).

Jedyną książką Kinga która NAPRAWDĘ mi się podobała było "It" (czytałem w wersji oryginalnej, w Polsce wydane chyba jako "to"). Kończąc temat King jest dla mnie zwyczajnie kolejnym całkiem niezłym pisarzem, który tak jak wielu jego poprzedników popadł w schematyzm i taśmowe produkowanie kolejnych powieści, no ale przynajmniej nie zachlewa się na śmierć jak kilku jego genialnych poprzedników :/.

ON-TOPIC:

Numer zapowiada się ciekawie, zastanawia mnie czy o Diablo III dowiem się z waszego tekstu czegoś nowego czy tylko ponownie dostanę te same dane w nowym sosie.

Zastanawia mnie też to jakie wrażenie zrobił Fallout 3. Co do pełniaków to ja się cieszę tylko z Red Faction (stubbs i kozaków już po prostu mam :)) w które chciałem zagrać od dawna. Jak dajecie takie fajowe tytuły to może dacie Planetscape: Torment? : ) (taka malutka sugestia).

Taka malutka sugestia do wszystkich, ktorzy marudza nam, zebysmy dali Planescape: Torment - nauczcie sie przynajmniej pisac ten tytul... Rozbraja mnie, jak niektorzy podniecaja sie np. "kultową grą Planetscape: Torment" - CormaC

Oczywiście z Tormentem żartowałem :), BTW zrobiłem błąd w nazwie? Where?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ksiazka jest zenujaco slaba pod kazdym wzgledem - prymitywna historia opowiedziana w kiepski sposob. Mozna sie spodziewac takiego badziewia po debiutancie, ale nie po kims, kto napisal mase rewelacyjnych ksiazek, w tym genialna sage "Mroczna wieża".

Nie bylbym az tak surowy, ale tak po cichu uwazam ,ze Kingowi nie wyszly dwie ksiazki

1. Mroczna polowa - ale jak sam przyznal piszac byl uzalezniony od koki i paru innych takich, i to jakos sie czulo (choc z kolei piszac "Stukostrachy" tez jechal na prochach i alkoholu, a tego jakos tam nie czuc).

2. Komorka... nie kingowskie takie...

Ja tam Kinga "szanuję" ale nie powiem żebym uważał go za jakiegoś wielkiego cudownego twórcę, prawdą jest że w swojej karierze napisał sporo książek które mi się zwyczajnie nie podobają, lśnienie które wielu uważa za cudowne dzieło horroru (zarówno książkę jak i film na niej oparty) jest dla mnie zwyczajnie niepotrzebnie przedłużaną momentami przynudzającą historyjkę o tym jaki to straszny stwór z człowieka.

Niby tak ale z jaka klasa to robil... :) Dla mnie porazajacy byl "Smentarz dla zwierzakow" moze dlatego, ze czutaja go bylem wlasnie w sytuacji, ze uspilem ulubionego zwierzaka i dylemat glownego bohatera byl i poniekad moim.

BTW: czujcie sytuacje: jestem w domu sam (za dawnych kawalerskich czasow), siedze sobie w lozeczku, wlaczona lampa, 2 w nocy, czytam "Miasteczko Salem" o wampirach. Na poduszcze obok spi kot (tak, ten, ktorego potem musialem uspic). I nagle jak ci nie skoczy z pol metra w gore... zjezony, syczy, fuczy, smierc w oczach. No i mi tak na pol sekundy albo i dluzej (a wtedy to wiecznosc trwalo) gul skoczyl, bo kazdy kto oglada horrory wie co takowa reakcja kota zwiastuje.

Po tej sekundzie kot rozejrzal sie wokolo, z nieco glupia mina, po czym walnal sie na drugi bok i spi dalej. Po prostu cos mu sie widac zlego przysnilo...

a ja mialem iscie kingowskie przezycie. :)

kolejną rzeczą jaka w Kingu mi się zwyczajnie nie podoba to to że sporą część swoich nowel zwyczajnie zleca komuś innemu a potem sygnuje swoim nazwiskiem by sprzedały się jako "kingowskie" (tu przyznam bez bicia, tytułów nie pamiętam).

>>>Pierwsze slysze... skad takie rewelacje?

Jedyną książką Kinga która NAPRAWDĘ mi się podobała było "It" (czytałem w wersji oryginalnej, w Polsce wydane chyba jako "to").

>>>No, tam to dopiero sie rozgadal - 2 grubasne tomy - to juz wole Lsnienie.

Kończąc temat King jest dla mnie zwyczajnie kolejnym całkiem niezłym pisarzem,

>>>A Atlantyk jest calkiem duzy. :) No sorry, lepszego tworcy horroru z ambicjami nie ma...

który tak jak wielu jego poprzedników popadł w schematyzm

>>>A jaka jego powiesc byla podobna do innej?

i taśmowe produkowanie kolejnych powieści,

>>>Takie sa realia rynku i podpisane umowy "na X powiesci w czasue Y lat". Poczytaj "Dance Macabre" (megaesej o horrorach, a przy okazji tworcach i metodach tworzenia itd.). Zauwaz, ze renomowani amerykanscy pisarze po prostu pukaja powiesci jak dobrze naoliwiona maszynka, bo inaczej wypadna z rynku, straca agenta, czytelnikow itd. Tam tp taki sam zawod jak powiedzmy robotnik na tasmie produkcyjnej i nikt nie traktuje pisania jako Sztuki. Daj nam Boze paru takich "tasmowcow". Ja bym sie tam nie obrazol na 11 tomowo opowiadan z wiedzminem, bo dobry autor ponizej pewnego poziomu nie schodzi...

no ale przynajmniej nie zachlewa się na śmierć jak kilku jego genialnych poprzedników :/.

>>>No, pare zakretow mial - vide "Jak pisac".

ON-TOPIC:

Numer zapowiada się ciekawie, zastanawia mnie czy o Diablo III dowiem się z waszego tekstu czegoś nowego czy tylko ponownie dostanę te same dane w nowym sosie.

>>>To zalezy ile wiesz. :)

Zastanawia mnie też to jakie wrażenie zrobił Fallout 3. Co do pełniaków to ja się cieszę tylko z Red Faction (stubbs i kozaków już po prostu mam :)) w które chciałem zagrać od dawna. Jak dajecie takie fajowe tytuły to może dacie Planetscape: Torment? : ) (taka malutka sugestia).

Taka malutka sugestia do wszystkich, ktorzy marudza nam, zebysmy dali Planescape: Torment - nauczcie sie przynajmniej pisac ten tytul... Rozbraja mnie, jak niektorzy podniecaja sie np. "kultową grą Planetscape: Torment" - CormaC

>>>I tak dobrze, ze nie TORRENT. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka malutka sugestia do wszystkich, ktorzy marudza nam, zebysmy dali Planescape: Torment - nauczcie sie przynajmniej pisac ten tytul... Rozbraja mnie, jak niektorzy podniecaja sie np. "kultową grą Planetscape: Torment" - CormaC

Oczywiście z Tormentem żartowałem :), BTW zrobiłem błąd w nazwie? Where?

Nie no, litosci... Ta gra nie nazywa sie Planetscape, tylko Planescape. Jesli nie widzisz roznicy, to czytaj obie wersje po literce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...