Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2008

Polecane posty

mogę iść w późniejszym czasie po płytę np. dzisiaj po południu z paragonem

...pewnie obsługa potrzebuje czasu żeby sobie skopiować ową płytke...

Płytka czy jaki kolwiek inny dodatek, który został wyjęty z czasopisma (''bo kradną'') powinien być od razu wydany w kasie albo w wyznaczonym punkcie za okazaniem paragonu zaraz po zakupie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie z takim czymś spotkałem , tylko że wtedy dali mi płytke przy kasie od razu. Podobno wyjmowali ze wszystkich gazet bo ludzie kradną płytki czy coś takiego. :)

Właśnie o to chodzi. Bo po płytkę idzie się do innej kasy więc tam poszedłem i mimo, że były to nie chcieli mi ich dać i żebym przyszedł dzisiaj po południu (kupowałem dzisiaj ok. godziny 10.00) powiedziałem, że nie mam czasu i niech mi oddają kasę i kupuję gdzie indziej to dostałem odpowiedź - Nie! Nie chcieli mi oddać kasy mimo, że CDA jest bez płytki. Cholernie się wkurzyłem bo wcześniej mi powiedziała żebym przyszedł trochę później to poczekał pod sklepem w upale z 35 minut to znowu odpowiedź dostałem, że "jeszcze nie". I tak poszedłem do domu bez płyty bo już mi nerwy puściły :/

Co o tym wszystkim myślicie ? Chciałem kasę z powrotem bo jest CDA bez płyty i bym poszedł i kupił sobie w kiosku i się na to nie zgodzili. Chyba tak nie można do cholery ? :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to numer okupinu bólem, poszłem po niego po weselu, i jeszcze sie okazało że dni pomyliłem i chdoziłem 2 razy :(

Płytka suuuper :), a Action Mag z tym fotorep. z czarnnobyla po prostu mie rozwalił na tysiąc kawałków... ja chce do czarnobyla mamo!!!

Fajnie że wreszczie jakiś mod do gry którą posiadam (MP2), SUPER tekst o LCD i plaŹmie bo własnie zastanawiam sie co kupić. Testy kart graf jak zwykle przyprawiły mnie o dołka (a już teks "bije 8800 GT na głowę..." płakać mi sie chciało :[ )

A na koniec smug jak zwykle nie dał mojego listu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytka czy jaki kolwiek inny dodatek, który został wyjęty z czasopisma (''bo kradną'') powinien być od razu wydany w kasie albo w wyznaczonym punkcie za okazaniem paragonu zaraz po zakupie...

Dokładnie. W innym wypadku patrz odpowiedź na cytat poniżej.

Chciałem kasę z powrotem bo jest CDA bez płyty i bym poszedł i kupił sobie w kiosku i się na to nie zgodzili. Chyba tak nie można do cholery?

Nie, nie może. Po prosty następnym razem kupuj w kiosku, gdzie od razu widzisz co kupujesz, albo nie kupuj czasopisma jak widzisz, że nie ma płyty. Dla hardcorowców polecam podanie do sądu takiego sklepu gdzie nie chcą ci zwrócić kasy za kupioną gazetę, oraz wydać do niej obowiązkowego dodatku, chyba, że jest to jakaś większa firma, wtedy nie macie szans ;).

A na koniec smug jak zwykle nie dał mojego listu

Dlatego ja ich nie wysyłam, bo jest tak mała szansa, ze trafią do AR, że szkoda czasu je pisać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam szczęście... Przed chwilą wróciłem z kiosku, podjarany strasznie! Pierwszy raz zdarzyło mi się, że chciałem zagrać we WSZYSTKIE pełniaki. No więc wszedłem do domu, jako, że wytrwała bestia jestem, to najpierw położyłem płytkę i zacząłem czytać. Co chwila zerkałem na płytkę, w końcu nie wytrzymałem. Złapałem ją i dzikim skokiem rzuciłem się na krzesło obok komputera. Włożyłem płytę i... mój DVD-rom umarł. ;(

Stary to on był, miałem go wymienić niedługo, więc nic dziwnego, że się zepsuł. ALE ŻEBY AKURAT W TYM MOMENCIE??!! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tą płytą to chyba jakieś kuriozum a nawet przestępstwo handlowe... :blink:

Co do numeru:

Sam wstępniak wyglądał już zachęcająco (pomijając świetną okładkę ;p). Najlepszy tekst w numerze to IMO recka tej skuterowej kaszanki popełniona przez Gregoriusa :lol:

No i propozycja moda Delta Sector do FC... MIÓD I ORZESZKI :D

Numer zasługuje moim zdaniem 8+ lub nawe może na 9 ;)

<Fifa 09 i tak będzie do bani, sterowanie myszką - ROTFL!>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszłem do ciekawego wniosku. W tym numerze Gregorius napisał swoją (chyba) 2 kaszankę w karierze. Pierwsza mi się bardzo spodobała, ponieważ ani trochę nie szczędził słów i używał kontrowersyjnych zwrotów. W tym numerze to samo... No, no, no... :P Być może to Greg powinien pisać kaszanki, a nie Siekiera? Nie żeby Siekiera miał słabe teksty, ale chyba mamy jego następcę... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wrazenia az przedarlem strone czyajac bete Fallouta 3 w drodze do pracy ;) Reszty jeszcze nie zdazylem jeszcze przejrzec, ale zapewne jak zwykle bedzie od deski do deski.

Przy okazji [autoreklama mode on] zapraszam do przeczytania fotoreportazu z Czarnobyla w ActionMagu[/autoreklama mode off] - zaintersowanym moge udostepnic wiecej zdjec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozczarowało Battle March. Widać, że jednak twórcy nie łapią klimatu świata Warhammera. Ewentualnie nie wiedzą, jak poprawnie ten świat przenieść. Dark Omen niepokonane nadal (a ma 10 lat już ...). Może na konsolach się sprzeda: przy marnej ilości RTS'ów na tamtym rynku to może się udać. Ale znowu twórcy Universe at War: Earth Assault liczyli na to samo i nic z tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No i do domu wróciłem, covera odpaliłem (lekturkę przerobiłem w pracy)...jest debeściarsko, pełniaki wszystkie śmigają nic nie miga, nic nie skacze ani się nic nie zacina...100% satysfakcji z płytki i czasopisma...pozostaje ''poszpilać'' i czekać na kolejny, mam nadzieję równie udany, numer sierpniowego CDA...pozdrowienia 4 all...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze narzekam, czemu aż CAŁY MIESIĄC trzeba czekać na następny numer? Zazwyczaj przerabiam całego actiona w około tydzień (staram się rozłożyć to na jak największy okres czasu,a by starczyło na cały miesiąc, ale i tak nigdy mi się to nie udaje :P) i się zaklinam czemu to musi tyle trwać?! Rozumiem oczywiście, że trzeba wszystko napisać, złożyć itepe, ale pomarzyć zawsze można o actionie co tydzień albo nawet co dwa :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer (głównie przez znakomite zapowiedzi)

tylko niestety cuś mam z jednym z pełniaków (stubss the zombie). A mianowicie jak chce zrobić profil to mi pisze ,że mam za mało miejsca aby zrobić sejwa (czy tam profil już niepamiętanym) co mam robić ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra numer! Akurat jestem na wakacjach, a pogoda nie dopisuje wiec lekturka CDA byla jak znalazl. Oczywiscie zaczalem od artykulu o D3, ktory przeczytalem juz 3 razy :)

Intryguje mnie tylko jedna sprawa-mianowicie pilkarz LEO Ferdinand z zapowiedzii Fify(str 36) ;] Bardzo chcialbym sie dowiedziec czym zasluzyl sobie na porownanie z naszym super asem-Ebim ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do numeru sierpniowego Tipsomaniaka i tam zamieścić The Best of AR i rysuneczki Lenca :P

Ja też jestem za tipsomaniakiem w następnym numerze, ale nie wydaje ci sie że pare miechów ( od ostatniego tipsomaniaka) na zebranie kilkudziesięciu naprawde fajnych listów to troche mało? Ja to bym wolał the best of NL jeżeli już. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA to raczej ZŁOto smile.gif Ale fakt, CDA szybko się czyta, ja przerabiam je zazwyczaj w dzień, dwa. Fajnie, jakby CDA dodało do numeru sierpniowego Tipsomaniaka i tam zamieścić The Best of AR i rysuneczki Lenca tongue.gif

A kto by nie chciał... Ale z tym niestety musimy poczekać zapewne do numeru 160...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tipsomaniakach nie tylko są kody. Potrafią być rysunki Lenca, trochę liścików z AR, jakiś test, coś o redakcji itp. Dlatego je kupuję. A z kodów i tak nie korzystam. Tylko w takich sytuacjach jak ostatnia. Wczoraj skończyłem już drugi raz Singla CoD 4, wyszukałem kody, i się trochę zabawiłem ze zwolnionym tempem i całą gamą broni :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzarekMichalczyk: Mineły już czasy kiedy tipsomaniak był tylko o tipsach do gier, teraz jest to poprostu książeczka tematczna + parę kodów.

ON TOPIC:

Kupiłem sobie dzisiaj numerek, zdążyłem go przewertować póki co i moje pierwsze spostrzeżenia:

1) Sliczna okładka :PP

2) Jeszcz nie czytałem tekstu o f3, ale cieszę się, że allor go napisał. Nie mam nic do autora poprzednich artykułów o f3 czyli gema, ale dobrze, że poznam punkt widzenia innej osoby z redakcji :)

3) rzeczywiście, nie spodziewałem się gry o Hulku w kaszance... A propo ktoś z redakcji widział film? Jakie odczucia? lepszy od pierwszego filmu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo przypadł mi do gustu (jak każdy zresztą :P ) ale mam problem z grą Stubbs the Zombie :( Po uruchomieniu gry pojawia się komunikat Frequency out of range :( Nie mam pojęcia jak temu zaradzić ...

Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...