Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2008

Polecane posty

już mam dwie dychy odłożone na cda. jutro z rana idę kupić. Och, ach. Ten numer jest naprawdę ciekawy. Bardzo chcę przeczytać kilka recenzji bo może kupie sobie jakaś grę. mam więcej kasy bo ciocia mi dala XD. JUŻ SIĘ NIE DOCZEKAM!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już CDA ^^ xP

PO przeszukaniu CDA nie znalazłem ani pianki do golenia (xP) ani... INSIDERA! Czyżby akurat u mnie go nie było, czy już nigdy go nie będzie... trochę szkoda, bo jak się CDA już przeczytało, a do następnego było ho o czasu, to za insidera się łapało i jazda :)

Okładka super :P

Najpierw zlukałem na coverka :P Obejrzałem gameplaya Indiany Legonsa ee... jakoś tak, i fajny był fragment jak w 2 lokacji filmiku (dżungla jakaś) idzie sobie Indiana, potem przełącza się na tego drugiego chłopka a ten *JEB* z łopaty w Indianę xDxDxD

Ogólnie numer całkiem fajny, gdybym jeszcze nie miał kozaków i red factiona od dawna to by było super ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak zawsze świetny. Odniosłem wrażenie, że jest inny papier.

PO przeszukaniu CDA nie znalazłem ani pianki do golenia (xP) ani... INSIDERA! Czyżby akurat u mnie go nie było, czy już nigdy go nie będzie... trochę szkoda, bo jak się CDA już przeczytało, a do następnego było ho o czasu, to za insidera się łapało i jazda :)

Insider na wakacjach nie wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem wcześniej specjalnie dla CDA.

Zdążyłem już przejrzeć i zdziwił mnie brak INSIDERA...

Sprawdziłem już płytkę - nieskromnie pochwalę się swoim screenem w "Screenshocku" (Don) :P

Szkoda, że te mniej przyzwoite nie zostały wykorzystane... :P (Pozdrowienia dla Gregoriusa :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znalazłem ani pianki do golenia (xP) ani... INSIDERA!

Gdybyś uważniej czytał Insidera, wiedziałbyś że powróci o we wrześniu w odmienionej formie ;)

Odnośnie pisma. Dzisiaj jeszcze przed godziną 7.00 raną wybrałem się do najbliższego punktu Kolportera po najnowszy numer CDA. Tradycyjnie zacząłem od (a jakże inaczej) od wstępniaka, a potem od wąchania cudownej woni świeżutkiego (jeszcze ciepłego ;)) papieru z drukarni.

Co do zapowiedzi to prawie nic nie mam do zarzutu. Świetna zapowiedź Cod: World at War chociaż mam nadzieję, że to nie ostatnie informacje o tej grze na łamach pisma. Jedynie co mnie rozczarowało to bardzo, bardzo krótka zapowiedź LotR: Conquest. Cóż, nie można mieć zawsze wszystkiego ...

W "Za pięć dwunasta" bardzo zaciekawił mnie tekst o Pure i oczywiście o Fallout 3 choć wielkim fanem tej ostatniej nie jestem i nigdy nie byłem. Może trzecia część mnie do siebie przekona ?

Dalej Gamewalker, a wnim m.in Retro CDA i felietony. Dobrze, że została dodana informacja o artykule o Czarnobylu na łamach ActionMaga. Gdyby nie to nigdy bym go nie przeczytał.

W recenzjach, jeśli chodzi o liczbę gier słabo, ale przecież mamy sezon ogórkowy. Bardzo dobry tekst o Alone in The Dark (choć nie zgadzam się z oceną i niektórymi sugestiami autora) i Dracula Origin. W tym numerze zabrakło mi recenzji So Blonde i kilku innych mniej ważniejszych gier, ale mam nadzieję, że zostanie to nadrobione ;)

Następnie tekst o Wolfenstein 3D i Kaszanki (ocena grafiki w Hulku mogła by być troszkę wyższa - w końcu prezentuje ona trochę lepszy poziom niż ta z Zipp Racing). Potem Reedycje i Freeware do których oczywiście zajrzałem. Wielkie dzięki za Adventures of Yogi Bear - świetna platformówka * z moim ulubionym bohaterem ze studia Hanna-Barbera.

Na koniec ciekawy tekst "Nieudana rewolucja", najważniejsza jest fabuła, teksty kart graficznych i LCD czy plazma. Chyba pierwszy raz przeczytałem i przeczytam tyle tekstów z gatunku "nie tylko gry" w CDA. I oczywiście na pożegnanie obowiązkowe AR - w tym rysunki Lenca.

* została ona wydana w roku 1993, a nie w 2008 jak pisze w tekście ;)

O dziwo ja na "pełniaki" nie narzekam. Na pewno zagram w Red Faction (czysta klasyka) i MX vs ATV: Unleashed. Może i Stubbs the Zombie mnie do siebie przekona ? W demach zagram na pewno w Fabrykę Stworów i Devil May Cry 4 (niestety nie u siebie). Potem tylko kilka zwiastunów i obowiązkowy wywiad z producentami "Koda".

Ogólnie numer bardzo dobry i nie żałuję tylko wydanych 15 złotych.

P.S Fajnie, że daliście artwork ze Spore'a na cover. Płyta i okładka wspaniale się ze sobą komponują.

Tak to już koniec. Możecie odetchnąć. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA leży już przede mna, zakupione rano w drodze do pracy...coverka oblukam dopiero w domu bo komp w pracy dysponuje tylko napędem CD ale reszta pójdzie w obroty i oby nie było zbyt wielu interesantów dzisiaj... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się zeźliłem rano - SidiEkszyna dostałem dopiero za 4 razem (od dzisiaj będę to miejsce zwał Salonikiem Ostatniej Szansy - już kiedyś w tym Saloniku CD-A kupiłem, gdy nigdzie indziej jeszcze nie było :lol: ) dodam, że to był ostatni egzemplarz :rolleyes: no, dosyć tych ckliwych historyjek, ważne że CD-A już mam, i zaraz zabiorę się za jego czytanie :) bo póki co to przejrzałem magazyn i powiem krótko - będzie co czytać (i nie myliłem się - reklam jest trochę mniej niż zwykle!) i mam stuprocentową pewność, że będzie się to czytać z przyjemnością B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrociłem ze sklepu. Ale trochę się przestraszyłem. Idę do ruchu a ty facet wyskakuje mi że nie ma nowego nr cda. Patrze na zegarek "TU 7-8" - wszystko ok ale gdzie gazeta. Potuptałem do żab.... ropuchy :) naszczęście tam wszystko było, kupiłem (fiuuu). Dobra zabieram się za czytanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem dzisiaj wyjątkowo wcześnie rano, bo jak najszybciej chciałem kupić CDA i dowiedzieć się czegoś nowego o TES V: Fallout. I jak wrażenia po przeczytaniu beta-testu? Wszystko pięknie...tylko takie informacje już znałem z innych stron internetowych na temat Fallouta. Myślałem, że może w Waszym piśmie w końcu przeczytam coś na temat dialogów w nowym TES`ie...niestety...dostałem to co zwykle, wygląd walki (czyli zwykły FPS z aktywną pauzą), o tym, że Enclawa z martwych wstaje (prawo dla Todda Howarda! Widać, że chłopak i cała jego ekipa jest kreatywna, skoro nie potrafią wymyślić własnej złej organizacji) oraz kradzież i o tym, że będą narkotyki. Fakt...są nowe screeny, których akurat w internecie nigdzie nie znajdę...jeszcze...oraz mały opis Pip-boya, z którym też się jeszcze nie spotkałem...ale ja czuję nie dosyt. Cóż...wiem, że w beta grało się tylko 3 godziny, ale przez ten czas chyba...raczej na pewno można było pogadać chociaż z jednym NPC i napisać jak rozmowy w grze wyglądają...no chyba, że Todd Howard zabronił.

Aha...AL grał w wersje PC...to dlaczego na jednym screenie są znaczki przycisków od Xboxa?

A resztę recenzji i zapowiedzi poczytam sobie później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełne wersje tylko takich więcej, zapowiedz diabła 3 przeczytałem i stwierdzam że gra może być wielkim hitem tylko ta grafika taka WoWowata, dużo kaszanek (aż 3 hmmm) twórcy się nie starają, Action Redaction itp.

Jak dla mnie najlepszy numer w tym roku (oby tak zawsze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zapowiedzi Diablo III jeszcze nie doszedłem, i się zbytnio nie spieszę, bo duże się już naczytałem i pooglądałem filmików i screenów na forach i fansitach. Ale na pewno jeszcze przeczytam. Ale i tak w pierwszej kolejności (zaraz się zabieram) przeczytać muszę CoD WaW bo to w końcu kontynuacja (II wojenna, a szkoda) mojej ulubionej po Battlefield serii wojennej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo fajny, na plus należy zaliczyć:

-Diablo, CoD, Fallout

-Fajne felietony

-3 kaszany!

-ładna okładka

-fajne pełniaki

A niestety na minus:

-mało recenzji, i ogólnie słaby poziom gier recenzowanych

-brak pianki do golenia :D

Jak widać plusów jest więcej niż minusów więc wystawiam numerowi 9- i idę czytać dalej....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. okładka jest chyba najlepsza w tym roku jak i nie w poprzednim. A co do kaszanek, super! ;) Bo był w tym roku taki okres, że w ogóle nie było tego działu (albo jak byłem ślepy i po prostu nie zauważyłem) więc teraz nadrabiają :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, okładka jedna z najlepszych. Bardzo fajne pełniaki, już gram w Red Faction, potem pewnie Zombie. Wreszcie więcej renenzji, porządny temat numeru, obfita kaszanka, nie gorszy betetatest, super zapowiedzi... Jeden z najlepszych numerów w tym roku. Jedyne co mnie wkurza to to, że sprzedawczyni jak podawała mi egzemplarz to tak pogieła u dołu, że zabrała mi z CDA połow przyjemności... ehhhhhh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem nieźle. Czytać będę całość potem, ale już trochę pograłem w zombiaki, oczywiście w tle dla klimatu leciał Miguel & Living Dead. Fajna giera, chociaż zaraz pewnie dojdę do momentu gdzie nie będę mógł czegoś zrobić, i do wieczora wyleci z dysku. RF za to utwierdziło mnie w przekonaniu że FPS mnie nie kręcą, i chyba też odinstaluję. Za Kozaków wezmę się dopiero za tydzień-dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie wkurza to to, że sprzedawczyni jak podawała mi egzemplarz to tak pogieła u dołu, że zabrała mi z CDA połow przyjemności... ehhhhhh...

Mi tam na wyglądzie nie zależy zbytnio. Ważne co jest w środku a nie tam pogięta karteczka czy okładka. Wązne, ze sa fajne recenzje, dobre oceny, super premiery i dopiero te produkowane, NL, AR i Wademekum. Oraz wszystkie inne newsy i ciekawostki. To jest, przynajmniej dla mnie, ważne, anie sam wygląd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...