Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2008

Polecane posty

Hejka!

I jak co miesiąc, kolejny numer CDA do kupienia ? już od 8.07.2008 za standardową cenę 14.99 zł. Tamże 148 stron i DVD9. Wakacje, czyli lato, lato czyli sezon ogórkowy, czyli niespecjalnie jest o czym pisać? Hm, chyba jednak nie w tym miesiącu. :P Co prawda recenzjami specjalnie nie obrodziło (choć za to są aż trzy ?kaszanki? w tym jedna renomowanego wydawcy i o znanym tytule... zawsze coś), ale jest i Alone in the Dark (zdaje się, że to pierwsza ?papierowa? recenzja), i ?legowa? wersja przygód Indiany Jonesa, i Dracula Origin i jeszcze pare innych tytułów, o których warto jednak poczytać, w tym recenzje edycji kolekcjonerskich, tekst o Wolfie 3D z okazji jego... 15-lecia. Jak ten czas leci...

Jest też masa zapowiedzi, w tym Street Fighter IV, Gears of War 2, Resident Evil 5, FIFA 09, Warhead (gra w środowisku Crysisa, poniekąd równoległa do do niego), Majesty 2, Drakesnag, oraz przegląd gier z 1C (byliśmy, widzieliśmy).

Tym niemniej to wszystko to tylko przedsmak przed tym, co teraz podamy na złotej tacy. I będziecie ZASKOCZENI. Tak, jasne, będzie TEŻ sporo o Diablo III (bo Temat Numeru). To chyba jednak żadne zaskoczenie dla graczy, bo każdy o tym pisze, tyle że my bezpośrednio z prezentacji dokonanej przez Blizzarda... J Czy zatem zaskoczy was drugi temat numeru, poświęcony Call of Duty: World at War? Heh, też raczej nie, bo o tym, że będzie mówiliśmy miesiąc temu. (Naturalnie gra ?obczajona? własnoocznie, w siedzibie producenta, a jakże). A co to za zaskoczenie z uprzedzeniem? J No to CZYM was zaskoczymy? Już mówię.

Ha, mamy dla was DUŻY (4 strony!) BETATEST FALLOUT 3. Tak jest, oczy was nie mylą. Byliśmy, widzieliśmy, graliśmy, jako jedyni przedstawiciele polskiej branży gierkowej. I co, spodziewaliście się tego? Hę? No właśnie...!

(A przy okazji jest też beta Pure...).

A co poza tym? Jak zawsze masa różnych tekstów. Khedron miesiąc temu biadał, że źle się dzieje w państwie pc-towym. Po miesiącu całkowicie zmienił opinię. Czemu?

Bo nadeszła właśnie rewolucja ? i jeśli zwycięży, to nie poznamy naszych maszynek (i gier na nie pewnie też). Jaka, czemu, co, gdzie, jak?! To już zobaczycie sami... Lubiany przez was Bartek Klus, zwykle prezentujący historię gier, dziś pokazuje chyba najoryginalniejszy na świecie kontroler ? do sterowania grami za pomocą... myśli. Do tego z wczesnych lat 80-tych... Hut męczy kilku znanych twórców gier RPG w obszernym wywiadzie, z którego wynika jasno, że RPGi rządzą, a ich mechanizmy są implementowane co coraz to inne gatunki gier Padło też sporo innych ciekawych stwierdzeń, ale to już musicie doczytać sami. Jest i dokończenie kursu Blendera, jet Konfigrator, w Trendach pomówimy o samowystarczalnych i gigantycznych miastach przyszłości. Będzie też o dźwięku na PC, a redakcja się odsłoni ? tzn. pokaże swoje muzyczne zabawki i powie czemu je mieć warto.

Nie braknie i testów (w tym najnowszych, najszybszych i wcale nie aż takich drogich kartach graficznych Nvidii i ATI), tudzież stałych kącików, od A jak Action Redaction, poprzez Freeware, Modulatora, Odmienne stany grywalności, Reedycje itd. itp. itd.

Ale CDA to nie tylko tekst ale i cover DVD. A na nim całkiem smacznie się robi, bo z pełniaków mamy i Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse PL ? czyli o tym jak ciężko być zombie, oraz o urokach ciskania w innych własnymi flakami (wszystko naturalnie z przymrużeniem oka, choć sama gra to raczej jednak dla tych starszych graczy jest). Dla zwolenników akcji ? dynamiczna MX vs. ATV Unleashed i starawy ale ciągle jary FPS Red Faction (możliwości engine, w którym można sobie np. drążyć nowe drogi czy przebijać się przez podłogi ? ciągle robią wrażenie). A dla fanów strategii ? druga odsłona Kozaków, czyli Wojny Napoleońskie. Stubbs i Kozacy po polsku, we wszystkich grach można pogrywać w multi (seriale do pobrania z naszej strony WWW).

Do tego kilka dem (w tym Spore ? pobawcie się tworzeniem własnego stworka, to naprawdę wciąga. Jest też Devil May Cry 4 i parę innych godnych uwagi), trailery, gameplaye, bonusy, gierki freeware...

No co ja będę dalej ględził... Są wakacje, jest czas by pograć, poczytać i jeszcze raz pograć. J

Zapraszam zatem od 8.07 do kiosków, sklepów i wszelkich innych miejsc, gdzie można wyczaić najnowsze CDA.

No i cieszcie się wakacjami...............

####################ZAWARTOSC PISMA

Kalejdoskop

Gamewalker

Prenumerata

Action Redaction

Tipsy

Action Top

###ZAPOWIEDZI

Resident Evil 5

LotR: Conquest

Crysis: Warhead

Street Fighter IV

Gears of War 2

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

FIFA 09

Drakensang

4x4: Hummer

Captain Blood

Cryostasis: Sleep of Reason

Death Track: Resurrection

Il-2 Sturmovik: Birds of Prey

King?s Bounty: The Legend

Men of War

NecroVision

Theatre of War II

########TEMAT NUMERU

Diablo 3

Call of Duty: World at War

#######ZA PIĘĆ DWUNASTA

Pure

Fallout 3 (TADAM!!!)

###############RECENZJE

LEGO Indiana Jones...

Alone in the Dark

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Dracula Origin

Europa Universalis: Rzym

Nostradamus: Ostatnia Przepowiednia

Warhammer: Mark of Chaos ? Battle...

Sonic Mega Collection Plus

SBK08 Superbike World Championship

#Edycje kolekcjonerskie

Conan: Hyborian Adventures

9 Kompania

#Gry wiecznie żywe

Wolfenstein 3D

#Kaszanka Zone

FSR

Incredible Hulk, The

Zipp Racing

########O GRACH INACZEJ

Reedycje

Modulator

Freeware

Odmienne stany grywalności

Mindlink

Panel RPG (wywiad)

###NIE TYLKO GRAMY

Na luzie

Temat numeru: Dźwięk z PC

Newsy sprzętowe

Konfigurator

Plazma czy LCD?

Nie daj się nabrać

Wademekum: Blender, cz. 2

Trendy: Podniebne miasta

Magazyn

###Testy sprzętu

karta graficzna Sapphire HD 4850

karta graficzna Zotac GeForce GTX 260 i 280

monitory Benq X900, Asus VW198T, Manta LCD 2202

notebook Asus G70

komputer dla gracza ICom Tryton 838 eXtreme LE

aparat Panasonic Lumix DMC-TZ

kamerka Creative Vado

drukarka Epson Stylus Photo R285

klawiatura dla graczy Wolf King Warrior

myszka Media-tech Blade

dysk twardy WD VelociRaptor

##############################################COVER DVD

##### PEŁNE WERSJE

Kozacy II: Wojny Napoleońskie PL

MX vs. ATV Unleashed

Red Faction

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse PL

##### DEMA

Aces of the Galaxy

Devil May Cry 4

Dracula Origin

Spore ? Fabryka stworów

###BONUSY

ActionMag #105

Bonus

Demoscena #2

Esensja #77

FotoSmuggler 07/08

FPP MegaZin #81

Relacja z NTT ESWC 2008

Tawerna RPG #107

Wywiad z twórcami Call of Duty: World at War!

##### GAMEPLAYE

Age of Conan

LEGO Indiana Jones

##### TRAILERY

Call of Duty: World at War

Far Cry 2 ? UbiDays Tech Demo

Team Fortress 2 ? Meet the Sniper

Alone in the Dark (4) ? Combat

Resident Evil 5

Saints Row 2 ? Activities

Street Fighter IV

Prince of Persia

##### FREEWARE

10 Finger Breaktout

Absolute Survival

Adventures of Yogi Bear

Azteca

Chess Mafia

Forbidden Galaxy

Fishing Simulator for Relax

Great Mahjong

Neverball

##### MODULATOR

Fallout: Tactics ? Awaken

Diablo II ? Median

Max Payne 2 ? M:I: New Dawn

##### WADEMEKUM

Wideokurs Blendera cz 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będzie pianka do golenia? :)

Jest też Devil May Cry 5

Jeszcze nie ma czwórki a wy już demo piątki macie, wow :lol: :blink:

No i super okładka. Będzie się wyróżniać z mojej kupki CDA :)

ogólnie numer na 9 z małym minusem (mało recenzji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka nie najgorsza - utrzymuje mroczny klimat AitD, sam w sobie numer o wiele lepszy od poprzedniego (Fallout :D:D:D:D), a pełniaki niczego sobie. Zamierzałem kupić Stubbs, a i Red Faction ciekawa sprawa. No i jeszcze KOzacy - wreszcie jakaś fajna strategia. Moje 15 złociszy też macie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jest całkiem dobry. Okładka nie najgorsza. Pełniaki całkiem niezłe zwłaszcza Kozacy 2 chciałem mieć tą grę. Recki też niczego sobie (ciekawy jest oceny dla Alone in the dark). W zapowiedziach Fallout III i Diablo III też odjazd. Już nie mogę się doczekać tego numeru na pewno go kupię..

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry numer. Musze poczytać zapowiedź Gears of War 2 i Crysis: Warhead bo jak narazie na te giery tylko czekam. Okładka fajna jak wcześniejsze. Pełniaki tez niczego sobie. Zawsze mnie ciekawił ten cały Red Faction bo nigdy w niego nie grałem ale widziałem na Hyperze (program telewizyjny o grach) i nareszcie będe mógł pożreć troche mózgów w Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse PL. Z demek napewno zobacze sobie Devil May Cry 4 i Spore. I oczywiście macie moje ciężkie zarobione (bo musiałem czekać kilka miesięcy żeby ciotka przyjechała i dofinansowała mnie) 1500 groszy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pełniaki to wedle ocen 6+, 7+, 8+ i 9. W Stubbsa raczej zagram, bo pomysł mi się podoba. MX będzie w sam raz dla moich braci. Red Faction bardzo chętnie zagram (miałem ją kiedyś z Playa, ale płyta mi się gdzieś zapodziała). Dla mnie najlepszym pełniakiem są oczywiście Kozacy 2 (jedynka była bardzo fajna). Jak widać fulle są naprawdę niezłe. Jednak teraz przejdźmy do głównego dania, czyli pisma. W oczy rzuca się mała liczba recenzji (z których interesuje mnie właściwie tylko Alone in the Dark), ale duża liczba zapowiedzi rekompensuje ten brak. Zapoznam się na pewno ze wszystkimi zapowiedziami (pomijając może ze 2-3 tytuły które mnie nie interesują). No i jeszcze dwa betatesty z których Pure mnie w ogóle nie obchodzi, ale z ciekawością przeczytam betatest Fallout 3. Nie żebym na to czekał, ale wygląda dość ciekawie. Jednak największy rodzynek w numerze to bez wątpienia Diablo 3 i Call of Duty 5. Kolejnym zaskoczeniem jest dość duża liczba kaszanek (czy Eugeniusz Siekiera jeszcze nie oszalał?). Rozczarowaniem jest dla mnie Incredible Hulk. Wyglądało ciekawie na konsolach, ale twórcy musieli dać na PC to co wyszło. Mam nadzieję, że przynajmniej Spider-man: Web of Shadows zrobią taką samą wersję na PC i konsole. Na koniec zostają jeszcze 3 intrygujące dema do przetestowania.

Ogólnie numer to 8+/10.

A okładka dość dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie moge sie doczekac :) mam nadzieje ze z przyslaniem cda do mnie nie bedzie problemu, zaprenumerowalem i nie chce zeby byly jakies opuznienia :) napewno przeczytam zapowiedzi nowego crysisa i gears of war 2, no i oczywiscie prawe wszystkie recenzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Okładka-świetna,taka "stanowcza":)

2)Recenzje-niech przeklęty będzie Sezon Ogórkowy!

3)Zapowiedzi i Tematu Numeru-widać,że jeśli chodzi o tą cześć CDA,zawsze możemy być pewni czegoś......ciekawego.

4)Pełne Wersje-Totalnie nie w MOJE gusta,ale cóż......może następny numer?

5)Publicystyka i Kąciki-Ciekawe,po prostu.

Summa Summarum -raczej kupię(chyba że konkurencja znowu da takiego pełniaka jak TW,że na CD nie będę miał już funduszy z mojego magazynowego budżetu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby sezon ogórkowy, ale gazeta zapowiada sie naprawde interesująco, wiele interesujących artykułów ( Diablo III, Fallout 3 :wub: ) + ciekawe pełne wersje gry, więc ode mnie możecie liczyć na 15 złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo III -> główny powód, dla którego kupię ten numer. Potem Fallout 3, FIFA 09 też może być interesująca :P Ciekawe, czy WOGÓLE coś zmienią... :P Pełniaki niezłe, w Stubbsa zagram, w MX vs. ATV i Red Faction też. Ale na okładce spodziewałem się jakiegoś arta z Diablo 3... Logo jest niezłe, ale pewnie musicie coś zostawić, na numer z recenzją tegoż :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie każdą zapowiedź gier z EA traktuję, jak bajkę. Dlatego zostawiam je na sam koniec, na wieczór, a po takiej Fifie 09 i ich obietnicach, ze zmienią spojrzenie na gry, śpię jak niemowlę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze - jak na ten okres numer w wyszedł naprawdę porządnie. Ale mam kilka uwag:

- Tematy Numeru totalnie nie dla mnie - nigdy nie grałem w ŻADNĄ grę Blizzarda, w żadne Call of Duty oraz żadnego Fallouta. :) Zdecydowanie bardziej przypadają mi zapowiedzi - bo w TM najchętniej zobaczyłbym Still Life 2, TRU (nowe info!) czy Arcanię lub dodatek do G3 (oczywiście wszystko na podstawie tego coście widzieli i wyciągnęli.

- z pełniaków zobaczę Stubbsa oraz MX vs ATV Unleashed + Red Faction jak znajdę czas. :)

- <ironia> ile CDP zapłacił Wam za Alone na okładce? :) </ironia> Mam już tę grę do testów i nie jestem nią zachwycony... choć ma to coś w sobie, przyznam. Właśnie - powiedzcie proszę, że Alone in the Dark recenzował Siekiera ;)

- kupię, jakże by inaczej :)

Ale Antologię + Diablo2 muszę kupić. Tak samo jak i CoD4. Fallouty mam z Wyborczej :D

Aha - mógłby ktoś powiedzieć w którym numerze była recenzja MX vs ATV Unleashed oraz Red Faction? Wyszukiwarki w nowym CMS-ie nie uświadczysz. :)

NIe nazywajcie mnie proszę nie-graczem, po prostu mam inne tytułu w które gram z chęcią. :) Tak się złożyło po prostu ;] Zazwyczaj TM baaardzo mi pasują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- z pełniaków zobaczę Stubbsa oraz MX vs ATV Unleashed + Red Faction jak znajdę czas. :)

- <ironia> ile CDP zapłacił Wam za Alone na okładce? :) </ironia> Mam już tę grę do testów i nie jestem nią zachwycony... choć ma to coś w sobie, przyznam. Właśnie - powiedzcie proszę, że Alone in the Dark recenzował Siekiera ;)

Owszem, a placic nam nie musiak, bo jak sie sresli Fallouta (juz mial okladke przy TN), CoD5 (bo bolu sztampowa), Diablo 3 (brak dobrej okladkowej grafy), to jaki jest w sumie wybor, a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak na lipcową posuchę bardzo dobry. Pełniaki nie zawiodły- Stubbs the Zombie i MX vs ATV Unleashed w najbliższych dniach będą moimi pozycjami obowiązkowymi. Jeżeli chodzi o samo pismo, to również się nie zawiodłem- jest Diablo III, czego chcieć więcej, sam ten artykuł wystarczy, by numer był atrakcyjny :rolleyes::) W połączeniu z nowym Call of Duty i Falloutem tworzy prawdziwą mieszankę wybuchową. Z recenzji najciekawszymi tytułami wydają się być Alone in the Dark i... The Incredible Hulk, czyli kolejny "hicior", na którym widnieje logo SEGA. Znowu potraktowali PC jak śmietnik. Poza reckami interesują mnie te nowe karty graficzne. W takim razie czekam na wtorek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniakami mnie na maxa zawiedliście.. po prostu liczyłem na coś więcej..

Moze wiec warto miec REALISTYCZNE oczekiwania? Wtedu rozczarowanie bedzie mniejsze albo zadne. "Na maks rozczarowany". No to ciekaw jestem co bys napisal jakbysmy wrzucili 4 gry na poziomie "Mars Bunt robotow"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, a placic nam nie musiak, bo jak sie sresli Fallouta (juz mial okladke przy TN), CoD5 (bo bolu sztampowa), Diablo 3 (brak dobrej okladkowej grafy), to jaki jest w sumie wybor, a?

chociaż mnie sie ta okładka podoba to nie miałbym nic przeciwko lego indiana jones, albo drakula orgins na niej. A w ostateczności można by dać na okładke jakąś kaszanke. Oryginalnie by było :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wiec warto miec REALISTYCZNE oczekiwania? Wtedu rozczarowanie bedzie mniejsze albo zadne. "Na maks rozczarowany". No to ciekaw jestem co bys napisal jakbysmy wrzucili 4 gry na poziomie "Mars Bunt robotow"?

Dla mnie starczy jedna znana i lubiana, pozostałe trzy mogą być o Buncie Robotów :)

Wg. mogli byście trochę zmienić politykę i zamiast po trochu dla każdego (3 średnie średniaki), jedna dobra gra typu Two Worlds czy Splinter Cell i trochę dla każdego czyli + coś słabszego aby się zmieścić w kosztach (Bunt Robotów? ;p). Nie mówię o konkretnym gatunku raz może być taki drugi raz inny. Po prostu zamiast trzech średnich wolał bym jedną dobrą (o RF nic nie mówię, bo jest świetne! tylko staare..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzje, jak na sezon ogórkowy całkiem niezłe (najbardziej ciekawi mnie ocena klockowej wersji przygód Indiany Jones'a, demko było BARDZO obiecujące), Alone in the Dark (chociaż oceny w necie są mocno rozbieżne). Z tematu numeru interesuje mnie najnowsza część Call of Duty, Diablo III mnie nie interesuje (Wybaczcie mi, bo wiem, że zgrzeszyłem...). 3 kaszanki (wow!), a także sporo ciekawych tekstów (w tym Na Luzie, Action Redaction...). Z gier na pewno zagram w Stubbs'a, MX vs. ATV oraz Red Faction (trzeba sprawdzić tego moda dodanego w (póki co obecnym) numerze :P )

Macie moje 15 zł, tylko dlaczego trzeba czekać aż do wtorku...

No i cieszcie się wakacjami...............

Dziękujemy, z tym numerem na pewno będą udane ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na sezon ogórkowy to wg mnie numer się udał z powodu zapowiedzi i tematu numeru. To co odrazu mnie zainteresowało to Diablo III, Fallout 3 no i recka Alone in the Dark.

A teraz o cover DVD:

-spodziewałem się tego edytora do Spore B)

-Red Faction - jak to mówią "stare ale jare", na pewno pogram

-Kozacy II - ostatnio w Clicku była Bitwa o Europę,

-MX vs ATV - dawno temu grałem w demo, będzie super :)

-Stubbs The Zombie - kolejna gierka z CDProjekt, nawet miałem zamiar kupić a tu proszę taka niespodzianka

Ogólnie jest OK. Kupię jak zawsze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisu Smugglera wychodzi na to, że numer 07/2008 będzie przefajny:) Smugg tak wymieniał i wymieniał kolejne artykuły, jakby numer miał jakieś 16 stron więcej. a nie ma, czyli reklam pewnie jest trochę mniej (albo arty są krótkie... nie, lepiej bądźmy optymistami :) )

co mamy w numerze? kolejny raz (chyba 10 z rzędu) więcej zapowiedzi niż recenzji, co mi w ogóle nie przeszkadza, i tak przeczytam je wszystkie :rolleyes: ale faktycznie, beta Fallouta 3 zaskoczyła mnie (że już, tak szybko :lol: ). z recenzji interesuje mnie ocena... LEGO Indiana Jones :lol: (mam zamiar kupić).

pełniaki - na pewno zagram w Red Faction. właściwie to spełniliście niejako moje marzenie - niedawno zaintrygowała mnie zapowiedź Guerilli i pomyślałem, że chciałbym zagrać sobie w poprzednie części. tak więc za RF - wielkie DZIĘKUJĘ ;)

coś jeszcze? jak zdążę przed wyjazdem - MV vs MTX Unleashed (lubię samochodówki a dość rzadko je dajecie).

okładka - hmmm... ciekawa :) pierwsza myśl - logo CD-Action też powinno być czarno białe :lol: a na poważnie - nigdy mi się nie podobały okładki z białym tłem, więc i w tej się nie zauroczyłem. ale wiem, że książki nie osądza się po okładce, liczy się jej treść - a o nią jestem co miesiąc spokojny ;)

niech ten wtorek szybko nadejdzie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...