Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2008

Polecane posty

No już trochę poczytałem i krótko: 10/10 za minifelieton "EURO 2008". Mac Abra brawa dla ciebie, wreszcie NORMALNY Polak, który chłodno podszedł do tej sprawy z sędzią Webb'em. Polacy powinni przegrywać 2:0 po I połowie + dostać karnego za faul na Ivanschitzu. Oczywiście nikogo to nie obchodziło. Woleli zbluzgać sędziego. Brawa !! :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA fajne jak to zresztą zwykle bywa. Zaskoczyły mnie dwie rzeczy: Kozacy na płycie (w sobotę chciałem ich kupić, ale wstrzymałem się) i... nie rozcięte kartki. 4 pary stron były z sobą złączone na samym dole, nierozważny czytelnik mógłby pominąć kilka zapowiedzi i recenzji. Nie wiem, czy to błąd drukarni czy coś.

No już trochę poczytałem i krótko: 10/10 za minifelieton "EURO 2008". Mac Abra brawa dla ciebie, wreszcie NORMALNY Polak...

Takich chłodnych Polaków już kilka razy widziałem i czytałem.

Znalazłem jeszcze w AR, że ktoś pracował przy Lwie Leonie. Pamiętam, fajne gierka była, choć trochę sterowanie badziewne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak najlepsza jest tapeta z age of conan XD

Aż tak bardzo cię podnieca babka z gołymi cycami? Ja Już albo się naoglądałem, albo wyrosłem już z tego ;)

CDA fajne jak to zresztą zwykle bywa. Zaskoczyły mnie dwie rzeczy: Kozacy na płycie (w sobotę chciałem ich kupić, ale wstrzymałem się) i... nie rozcięte kartki. 4 pary stron były z sobą złączone na samym dole, nierozważny czytelnik mógłby pominąć kilka zapowiedzi i recenzji. Nie wiem, czy to błąd drukarni czy coś.

Ja nie miałem czegoś takiego. Może po prostu coś się w jednym (twoim) egzemplarzu nie rozcięło.

Mam problem - gdy włączam demo DMC 4 pojawia mi się jakis napis (jeśli będzue trzeba to napisze), i po nacisnieciu ok gra sie wyłacza. Co do numeru - sprawdziło się to co powiedziałem bodaj na 4 stronie - 9+/10

Zapodaj ten tekst. Ja miałem coś takiego na PS3 jak mi się skończył czas grania na trialu (10 minut, tak samo jest tutaj). Ale tobie przecież nie chce się ta gra nawet włączyć, więc jak miałeś w nią grać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. CDA świeżo nabyte. Pierwsze co zrobiłem to wsadziłem płytkę do napędu i zainstalowałem MX vs ATV Unleashed. Potem poszło Stubbs the Zombie. Podczas instalacji zacząłem czytać to co mnie najbardziej ciekawiło czyli zapowiedź Gears of War 2 i Crysis Warhead (reszte doczytam sobie w kibelku :D). Najbardziej mnie cieszy że troszke "zmodyfikowaliście" pudełeczko od płytki bo wcześniej musiałem się namęczyć żeby je otworzyć a teraz leciutko biore i się otwiera. Ale najbardziej się wkurzyłem jak zobaczyłem że połowa okładki z tego pudełka wystaje sobie na zewnątrz i musiałem ją od nowa wkładać... Ale już jest dobrze. Numer dostaje 9999999/10 ode mnie. Wg. mnie najlepszy numer tego tysiąclecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo panowie, ale w tekście o Fallout 3 babol Wam, się trafił. Albo ja czegoś nie pamiętam, albo zdanie:

"Bez bicia przyznam, że choć "jedynkę" uważam za grę wybitną, a pierwszego zejścia po linie do zniszczonej Krypty 13 nie zapomnę do końca życia (...)"

odnosi się do jakiejś innej rzeczywistości growej.

Tekst podpisał AL, który przyznaje, że Fallout2 nigdy nie skończył. To pikuś, bo Fallout1 nigdy chyba nie zaczął, albo mu się Krypty pomyliły. Z tym, że nawet do Vault15 nie schodzi się po linie. Tak więc AL miał pewnie na myśli (zakładając, że jednak grał) coś, co się nazywa Glow i gdzie rzeczywiście schodzi się po linie i co rzeczywiście jest zniszczone. Pewnie wyjdę na falloutowego fanatyka, ale błąd wydaje mi się grubym. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak bardzo cię podnieca babka z gołymi cycami? Ja Już albo się naoglądałem, albo wyrosłem już z tego ;)

Czy ja coś powiedziałem że gdy zobaczę tapetę z gołą babą to odrazu ide do łazienki i sobie robie dobrze? Oj coś mi się widzi że jeszcze nie 'wyrosłeś'...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś powiedziałem że gdy zobaczę tapetę z gołą babą to odrazu ide do łazienki i sobie robie dobrze? Oj coś mi się widzi że jeszcze nie 'wyrosłeś'...

Dobra. Nie będę się kłócił, bo to i tak do niczego nie doprowadzi. Ale i tak stoję przy swoim.

Macie jakąś radę na migające menu w Stubbsie?

Ja bym spróbował zmienić rozdzielczość. Ale to tylko mój pomysł, więc nie jestem pewien. A tylko menu ci tak miga, czy gra też?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer fajowy. Po pierwsze, świetna okładka pisma. Po drugie, jeszcze lepsza okładka covera :) Ale zauważyłem pewną zmianę, pudełko od płytki jest teraz inne, mniejsze. Hmm co dalej, świetne NL i AR nie gorsze. Recki. Ucieszyliście mnie recką LotR: Conquest oraz oczywiście Opowieści z Narnii: Książe Kaspian. W końcu, żadne pismo nie napisało recki o tej grze (chyba, że się mylę, to powiedzcie). I mały cytacik z recki Kaspiana: "Tu na mój uśmiech pod wąsem (...) zasłużył Ryczypisk - wojownik, rycerz i szczur, jakich mało - robiący z zastępami wrogów mniej więcej to, co średniej wielkości kombajn ze zbożem." Spodobał mi się ten cytat, zwłaszcza, że to o mnie (żart:P). (A Ryczypisk to mysz, a nie szczur, z gwoli ścisłości :)). Pełniaki - wyśmienite, dziękuję za Stubbs the Zombie, polowałem na tą gierkę. A i Red Faction, fajnie, że zamieściliście, pogram se w końcu w FPSa. Szkoda, że nie wydrukowano mojego listu w AR (a tak się cieszyłem, że może tam trafi :P). Ogółem - super numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając recenzję Hulka (kaszana), tak się zacząłem zastanawiać, po kiego oni takie gry robią? ja rozumiem, że to wszystko jest takie na odwal się, żeby jak najwięcej kasy przy jak najmniejszym nakładzie pracy, ale im się to chyba nie opłaca. Bo ja nie wiem kto jest na tyle głupi by to kupić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz w Diablo III, jesteś noobem!

Najnowszy numer oczywiście bardzo dobry (jak każdy inny :P) ale czy Diablo III będzie grą dla "supernoobów" ? ? ? :( W numerze 149, w felietonie czytelnika wydrukowaliście "małą definicje nooba" autorstwa Demogorgona Białego... W 100% słuszną, przedstawiającą nooba jako gracza psującego innym graczom przyjemność płynącą z rozgrywki. Zatem czy użycie terminu "supernoob" jest trafne? Nie chce nikogo pouczać ani nie chce się czepiać ale jak dla mnie słowo Newbie oznaczające osobę początkującą i nie określające jej negatywnie było by o wiele stosowniejsze... ale i tak jest ok :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo podoba się Blender a raczej dalszy ciąg korzystania z tego programu. Oraz większość recenzji.... no i oczywiście Tematy numeru :)

Dopiero zacznę czytać konkretniej ten numer więc za dużo nie mówię by nie zapeszyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo CDA nie może być chyba sprzedawane bez płyty ? Dzisiaj kupiłem CDA i nie dostałem płyty bo coś tam nie było zatwierdzona czy coś. Nie kupowałem w kiosku tylko w hipermarkecie i jedynie mogę iść w późniejszym czasie po płytę np. dzisiaj po południu z paragonem. A jak powiedziałem, że już nie chcę czekać i kupię gdzie indziej to powiedzieli, że tak nie można. Jaja jakieś ? Dlaczego sprzedają CDA bez płyty ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol chyba nie mogą sprzedawać CDA bez płyty bo płyta jest częścią całości. Ale kupiłeś wkońcu bez płyty czy nie ? Jak ci mówią że nie możesz iść i kupić gdzie indziej to idź tam i ich zbluzgaj bo można iść se gdzie indziej kupić i już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie z takim czymś spotkałem , tylko że wtedy dali mi płytke przy kasie od razu. Podobno wyjmowali ze wszystkich gazet bo ludzie kradną płytki czy coś takiego. :) Tylko że to było w takim większym kiosku, i nie wiem jak ludzie mogli ukraść plyty jak CDA i inne gazetki z grami były zaraz koło kasy :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...