Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2008

Polecane posty

napiszę tylko jedno - recka Zipp Racing jest beznadziejna, kompletnie nic z niej nie mogę zrozumieć jedyne co mi utkwiło w głowie to to że jest chyba 12 wyścigów... błągam nie piszcie takich recek są beznadziejne :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na numer 07/2008 czekałem, czekanie doprowadzało mnie do migotania przedsionków, ale kiedy dopadłem świeży numer, wprost z kiosku ( ciotki ) nie zawiodłem się :D. Wiedziałem że będzie zapowiedź Diablo 3 i CoD WaW, zaskoczyła mnie ( jak najbardziej pozytywnie ) zapowiedz nowego Crysisa ( Warhead ) i beta test ( jak zawsze tylko u was :D ) Fallouta 3. Z kolei recenzją która przekonała mnie do zakupu, okazała się recka Alone in the Dark... . Jestem bardzo ciekaw jak wypadnie zapowiedź NFS Undercover w numerze 08/2008 ( w końcu to urodziny miesiąca :P, oczekuje jakiś ciekawych niespodzianek ), pod tytuł wskazuje że może w końcu w serii NFS pojawi się jakaś fabuła xD...

Pozdrawiam

nCore

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stubbs the Zombie to jedyna z czterech pelnych gier z tego numeru, ktora wymaga lepszego kompa niz posiadam, wiec nie mam zadnych z nia problemow. ;) Swoja droga to jest to jedyna gra z tych czterech ktora mnie interesuje. Recke Zipp Racera da sie zrozumiec, ale mimo to taki udziwniony styl nie trafia w moje gusta.

Poza tym takie male spostrzezenie: wydaje mi sie ze dawniej recenzje byly pisane mniejsza czcionka i byly dluzsze, a teraz natomiast staracie sie dawac mnie tresci a wiecej grafiki. Wydaje mi sie ze to moze byc spowodowane tym, iz chcecie zostac przy tej samej ilosci stron i jakos je zapelniac, a ze gier na PC wychodzi mniej (w tym numerze osiem nowych gier i jedna "sonikowa" kolekcja, skromnie) to i grafik dajecie wiecej, bo i pisac nie ma zbytnio o czym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer wyjątkowo udany, jeżeli chodzi o płytkę to akurat te gry, które chciałem kupić. Najbardziej czekałem na MX vs. ATV Unleashed, na drugim miejscu Stubbs the Zombie. No i genialne SPORE - wszyscy koledzy się zachwycają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym takie male spostrzezenie: wydaje mi sie ze dawniej recenzje byly pisane mniejsza czcionka i byly dluzsze, a teraz natomiast staracie sie dawac mnie tresci a wiecej grafiki. Wydaje mi sie ze to moze byc spowodowane tym, iz chcecie zostac przy tej samej ilosci stron i jakos je zapelniac, a ze gier na PC wychodzi mniej (w tym numerze osiem nowych gier i jedna "sonikowa" kolekcja, skromnie) to i grafik dajecie wiecej, bo i pisac nie ma zbytnio o czym.

A wcale, ze nie. Zawsze mozna by zapelnic tekstami okologrowymi, zapowiedziami, testami sprzetu itd. Foncik jest wiekszy niz kiedys, owszem, bo latwiej sie takowy czyta. Kiedys gierka chodzaca z 800x600 miala takie screeny, ze jak dalej wiekszy niz 5x5 cm to wylazily piksele. Dzis wieksze screeny sa po to, zebyscie mogli dostrzec smaczki grafiki. Proporcje pomiedzy screenami a tekstami zmienily sie - patrzac od 1996 :) - na korzysc screenow (tzn. jest ich wiecej na stronie niz kiedys) ale nie na tyle, by obrazki zdominowaly tekst. Tak czy siak dajemy najwiecej tekstu na strone z calego segmentu pism "gierkowych" co kazdy sobie moze sam policzyc. Czemu tak sie dzieje? Bo strona ma tez ladnie WYGLADAC i tyle. Takie sa zasadu marketingu. Ale nigdy nie ma tak, ze obcinamy tekst, bo trzeba wtawic screeny, co najwyzej gra dostaje strone/dwie wiecej, by weszlo i jedno i drugie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kiedy rozpoczną sie przecieki do następnego numeru cd-a

mnie sie wydaje że jeszcze troche , do następnego numeru zostały jeszcze 2 tygodnie. ( oczywiście nie miałbym nic przeciwko temu żeby już sie zaczęły :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę po czasie ale, ale jakoś ostatnio zajęty bywam, więc dopiero teraz nakreśle parę zdań na temat nowego CDA.

To był pierwszy numer jaki kupiłem od dłuższego czasu. (jak mój komp przejdzie modernizacje i bedzie w stanie uciągnac najnowsze gry to CDA będe czytywał tak często jak niegdyś)

No i jesli chodzi o ogólnie pojęty dział zapowiedzi, tematów numeru i za pięc dwunastych to jst ciekawie bo szykuje się kilka wypasinoch tytułów. Ale już same recenzje to bieda. I nie obwiniam tutaj redakcji CDA bo jak widomo z pustego i Salomon... Tak wieć recenzje to bieda i musze nieśmiało stwierdzić ze w mojej kolekcji CDA ten numerek jest chyba najuboższy jeśli chodzi poziom recenzowanych tytułów.

No ale sytuacje całkowicie naprawia interesujący dział ze sprzętem (dla odmiany testowany sprzęt stoi na poziomie b.wysokim). Tekst o dźwięku skłonił mnie do zakupu słuchawek Fatal1ty, a Konfigurator dostarcza przydanych dla mnie informacji, gdyż zamierzam upgrade'ować kompa. Bardzo przydał sie także teścik nowego Radka HD 4850.

No a na płytce Red Faction i w zasadzie ta gierka nakłonła mnie do kupna numeru. Thx to wszystko. CDA trzyma poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa zastrzeżenia do artykułu o Falloucie 3:

<<a pierwszego zejścia po linie do zniszczonej Krypty 13>> - do V13 wchodziło się przez jaskinię,

a zniszczona była tylko w przypadku wydania jej położenia Supermutantom (Porucznikowi)

.

<<zwłaszcza jeśli mamy znanego z poprzednich części perka "Bloody mess">> - Bloody mess to trait, a nie perk.

...ale to fanowskie czepianie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Gevon - Wejście minijack raczej też tam jest, poza tym, pytanie nie do tego działu.

A odnośnie CDA - właśnie przeczytałem i bardzo mi się podobało, ale mam kilka uwag. A w zasadzie jedną. Dużo z zapowiedzi to takie 'rewelacje spod szafy'. Choćby RE5. 'Do niedawna nie było wiadomo wiele, oprócz tego, że powstaje'(czy jakoś tak). To ciekawe, bo od dłuższego czasu znałem wiele newsów, wystarczyło wejść na residentevil5.pl. To samo tyczy się GoW2 i po części Crysis Warhead. Rozumiem, że jest pewien cykl wydawczy, i to, co jest niusem w momencie pisania, po sprzedaniu pisma nie będzie już tak świeże, ale nie przesadzajmy, wielu graczy czekających na jakieś wieści o konkretnym tytule mogło kręcić nosem i mówić; "To?!?!? Ja to już miesiąc temu widziałem..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...