Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

skończyłem drugiego Shadow Warriora
świetny shooter
mam nadzieję, że wyjdą jakieś deelceki (płatne czy nie), dodatkowe bronie, poziomy, skille, tryby gry, bo nie bardzo jest po co teraz odpalać NG+
gra pokazuje, że pierwszoosobowe hack'n'slashe mają sens, jeśli są zrobione dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dobiłem wreszcie wymaganej rangi na zakup Imperialnego Kuriera. Opłaciło się:

Spoiler

Cvc29O7WAAEb7Eb.jpg

Cvc2_oDXgAEIJ7v.jpg

Cvc3IGcXYAAYbtS.jpg

Zapasu kasy mi starczyło na wymaksowanie większości systemów, muszę jeszcze porządny generator mocy znaleźć i zainstalować, oraz kupić uzbrojenie które nie ssie tak jak standardowe na każdym statku. Wtedy będę mógł komfortowo grindować do następnego celu, Imperialnego Klipera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie miałem (i wątpię czy będę miał) okazji zagrać w Demon's Souls i Bloodborne.

Anyway, jak niejeden tutaj, ograłem już początek kampanii. Podobał mi się 'brutalny' motyw z prologu, że jak gracz zginął, to po prostu zmieniała się perspektywa żołnierza i heja dalej. Potem ograłem trochę pierwszej kampanii, no i trzeba przyznać, że druga misja (skradanie się w lesie) bardzo mi się wizualnie podobała. Mam nadzieję, że w multi też jest jakiś taki klimatyczny las.

Generalnie mam teraz dylemat czy kontynuować kampanię w DS2 czy może w BF1 :P chyba jednak pocisnę w Soulsy, bo dalej jestem a i kampania na pewno dłuższa, niż BF, gdzie i tak potem będę cisnął w multi. Przynajmniej będzie odskocznia od OV...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, OnceAThief napisał:

gameplay>grafika

To prawda, ale DUSK wygląda tak paskudnie, że nie uwierzę w żadne INSPIRACJE graficzne pierwszym kłakiem. Są "brzydkie" gry z kierunkiem artystycznym i są też takie leniwe wypierdki jak to. Oby coś z tym zrobili, bo bije po oczach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Abyss napisał:

To prawda, ale DUSK wygląda tak paskudnie, że nie uwierzę w żadne INSPIRACJE graficzne pierwszym kłakiem. Są "brzydkie" gry z kierunkiem artystycznym i są też takie leniwe wypierdki jak to. Oby coś z tym zrobili, bo bije po oczach. 

z tego co wyczytałem robi tę grę jeden gość
wątpię, że grupę docelową tej gry obchodzi grafika, aby gameplay się zgadzał

a w ogóle po co ten hejt :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden gość? Cóż, w takim wypadku jest to nawet usprawiedliwione. A przypierniczam się, bo mi się ten "artstyle" nie podoba i wygląda nędznie, ale skoro robi go rekreacyjnie po godzinach jeden typek, to podziwiam chęci i nie oczekuje od niego cudów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica? To idiotyczne. Poza tym pisząc, że tylko takie CHCESZ CZYTAĆ dajesz znać że takie mają być właśnie pisane, duh.

To jak wielką skwierczącą kupą okazała się Mafia 3 idealnie nadaje się na jakiś rasistowski dowcip. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lordeon napisał:

Bo robienie gier umyślnie paskudnych w myśl "i tak się sprzeda" ew. "hurr dudd retrostyle, ziomek, poczuj się jak w latach 90 XX wieku" jest IMO idiotyczne. Rozumiem rozpikselowane gry, jeśli całość wygląda naprawdę nieźle (CotN, Shovel knight), takiego stylizowania na pierwszego/drugiego Q nie rozumiem wcale. Wybacz,jestem jednak wzrokowcem

dobry pixelart zajmuje dużo czasu
nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek stwierdził, że gra jest za brzydka, żeby w nią grać
i strasznie lubię rozpikselowaną grafikę w stylu właśnie Quake'a albo Hexena, bo przypomina mi początki stulejowania z gierkami na zżółkniałym pececie
>i tak się sprzeda
już to widzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...