Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Kampania w HotS może nie jest tak dobra jak w WoL, ale kilka misji to cudo. No i filmiki, które moim zdaniem są niesamowite.

@lorde

Ja tam masakrowałem co się dało. Na ile starczyło mi wojsk, tyle zostawiałem zgliszczy. Przeważnie zmiatałem całą mapę, chociaż to zależy od poziomu trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to wcześniej masz wybór. Sorka ale dawno nie ogrywałem kampanii Terran. Wiesz, to wcale nie jest problem zorganizować obronę i w międzyczasie uskuteczniać Krążowniki i Banshee, którymi można roznieść pół mapy. Chociaż jak jeszcze nie ukończyłeś, możesz mieć wybór. U mnie przy powtórzeniu misji tego nie ma. Chociaż to i tak przedsmak tego, co Cię czeka w dodatku. Takie dylematy w HotS trafiają się często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest o wiele prostszy do ukończenia niż podstawka. I większość misji to czasówki, mimo braku licznika, ale przeważnie trzeba się spieszyć. Na zabawę nie ma czasu, szczególnie na poziomie trudnym i brutalnym, ale moce Sary mają wtedy sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle jest transmizogonia? Czasem wydaje mi się, że każdego dnia w umysłach tych dziwaków powstaje jakieś nowe pojęcia nazywające sposób w jaki są uciskani.

Also - te laski czy tam transy które i tak by nie kupiły gry, ale sobie wypisują pierdoły że ten żart je tak obraził, że jednak nie kupią. Oh, Internet...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pillars of Erika

aha

Co to w ogóle jest transmizogonia? Czasem wydaje mi się, że każdego dnia w umysłach tych dziwaków powstaje jakieś nowe pojęcia nazywające sposób w jaki są uciskani.

Zgaduję, że to nienawiść do kobiet, który zmieniły płeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony macie ludzi którzy nie zagrają w takiego Dragon Age'a bo homopropaganda

Ja nie zagram bo to po obiektywnie słaba gra tongue_prosty.gif

Ale tak po prawdzie to wkurza mnie to całe ciśnienie na zajmowanie się jękami i petycjami jakiś mniejszości w grach, jakieś gaypride by EA games i robienie z tego wielkiego "problemu" podczas kiedy nikt nie interesuje się coraz to bardziej debilnymi modelami biznesowymi różnych firm. Please kill videogames.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...