Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Ej, Xerber, nie męczy cię pisanie jakie wszystko jest cholernie wielkie, cholernie fajne albo cholernie męczące? Nie wiem czy jesteś wielkim życiowym furiatem i dodawanie przysłówka cholernie pozwala ci lepiej żyć, czy czujesz się dzięki temu bardziej elo, ale weź daj już sobie spokój.

CHOLERNY SPOKÓJ

bez pisania o gimbusach powiem ci dm, ze jezykowe uzależnienia i przyzwyczajenia to coś całkowicie normalnego i nie oznacza próby bycia bardziej elo niż inni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pizza

Nie tyle co prawdziwa, tylko z dobrze wypieczonym ciastem. Dodatkowo jak da się zrobić "łódkę" z ciasta to jeszcze lepiej.

@Niekryty

Niekrytego kiedyś lubiłem, teraz jest słaby, chociaż ostatni filmik był całkiem spoko.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez pisania o gimbusach powiem ci dm, ze jezykowe uzależnienia i przyzwyczajenia to coś całkowicie normalnego i nie oznacza próby bycia bardziej elo niż inni

ale wulgarne uzależnienia to niepożądane uzależnienia

Rodzi się pytanie, czy istnieją pożądane uzależnienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@8azyl - własny samochód jest pewniejszym środkiem transportu niż komunikacja miejska.

Rower okej, ale tylko jak sa warunki i to nie wszędzie można rowerem jechać.

Ja też do miasta mam 15 km i też jeżdżę tam samochodem. I oczywiście narzekam na innych kierowców którzy tylko uprzykrzają mi życie. :) Ale to że nigdzie nie ma miejsc parkingowych IMHO trzeba zrozumieć i nie wściekać się z tego powodu. U nas przypada 1 samochód na 2 Polaków i każdy nim jeździ i każdy zawsze musi akurat tam i wtedy kiedy ja muszę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie jest co nieco sprzeczne

Niby w którym miejscu? Co prawda byłem we Włoszech ładnych pięć lat temu, ale musiałbym mieć sam nie wiem jaką sklerozę żeby zapomnieć jak wygląda ichnia pizza.

Nigdy w życiu jak byłem we Włoszech, nie jadłem u nich grubej pizzy. Zawsze była cienka i wielka.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...