Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

front antydepresantowy i front zmieniający płec - likwiduje powód i skutki

slyszalem kiedys ze ludzie po SRS częściej popełniaja samobójstwo takze ten

Nom, to.

Poza tym, SRS mnie nie interesuje, póki nie wymyślą metody lepszej niż to co jest teraz. ^^"

I tu z pomocą przychodzi włoski naukowiec. Otóż ma on w planach przeszczepienie głowy do nowego ciała. Gdyby taka rzecz była możliwa, byłoby to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób transseksualnych. Bo nie oszukujmy się, obecnie chirurgiczne przerabianie ciała męskiego na kobiece, albo kobiecego na męskie a potem faszerowanie się hormonami, przynosi najwyżej średnie rezultaty pod względem wyglądu.

http://www.tvp.info/...y-to-fantastyka

To nie z Włoch przypadkiem też pochodził "naukowiec" twierdzący, że sklonował człowieka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAA

Moje oczy! Moje uszy!

Nie wiem, naprawdę nie wiem, czemu mój ojciec spędzając czas przed tv zatrzymuje się akurat na talent show. Przecież wszystkie, absolutnie wszystkie są do niczego. Od Wojewódzkiego który chałturzy teraz w "Małych Gigantach" (bo już tylko 6 latki mogą z nim przebywać na jednej scenie), po Zimocha w Celebrity Splash. Teraz właśnie leciał skrót występów "Twoja Twarz brzmi znajomo" - koszmar po prostu! Pschalska jako Kozidrak - AAAAAAA! Choć ten facet przebrany za Chylińską - tak sobie @Trepliev1 wyobrażam jak czasem czytam to co ona pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz właśnie leciał skrót występów "Twoja Twarz brzmi znajomo" - koszmar po prostu! Pschalska jako Kozidrak - AAAAAAA! Choć ten facet przebrany za Chylińską - tak sobie @Trepliev1 wyobrażam jak czasem czytam to co ona pisze.

Akurat jedyny "teleturniej" który byłbym w stanie oglądać gdzie dopiero po trzecim odcinku miałbym myśli samobójcze.

Przynajmniej nie ma tam dzieci w wypadniętym odbytem które zawodząc przechodzą do finału i wszyscy się nad nimi spuszczają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmus tylko się nadaje, bo kiedyś śpiewał rozrywkowo. A Gąsowski ma żal że sam wygrać nie może. :) Reszta to słabizna. Zakazać polskie talent i celebrity show!

Sorry @Trepliev1 - tak obrazowo piszesz o swojej sytuacji życiowej w LJ, że obrazy same mi się na myśl nasuwają.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...