Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Najlepsza pizza jaką można kupić to zdecydowanie Pizza Hut. Niestety, w mojej mieścinie nie ma żadnego punktu Pizzy Hut, więc pocieszam się Telepizzą (serio, naprawdę mają dobre ciasto i pizzy). Jadłem też pizze z każdego możliwego miejsca w moim mieście i Telepizza jest zdecydowanie najlepsza.

W najbliższym mieście zmienili Telepizzę na Biesiadłowo. Zamawialiśmy stamtąd pizze do szkoły.

Paskudniejszej nie jadłam. :I

DaGrasso i Roma rulz. W Pizza Hut nie próbowałam. :I

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telepizza to tłusta kupa.

generalnie się zgodzę, ale mam ją blisko od pracy i 25zł za 3 małe pizze, które do mnie przyjeżdżają w max. 20 minut i są jeszcze gorące to gud dil

strasznie dobrą pizzę jadłem w Kazimierzu, w siakiejś restauracji na rynku. w tym też mieście jadłem najlepsze gofry ever.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roma rulz

Na pewno nie mówimy o tej samej Roma, ale całkiem blisko mnie jest pizzeria o takiej samej nazwie, która sprzedaje prawdziwą włoską pizzę, czyli kwadratową, na cholernie grubym cieście i z taką ilością składników, że niektórzy mogliby nazwać ją zapiekanką, i pisząc to nie chodzi mi o jakąś głupią bagietkę z serem.

W sumie dobra.

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w mieście jakieś dwa lata temu otworzyli restaurację o nazwie "Mega Jedzenie", przyciągnęli ludzi tym, że sprzedawali kubełki z kurczakiem w panierce jak w KFC (bo u nas w mieście nie ma takich rzeczy), oczywiście większość ludzi się na to rzuciła i poczuła się oszukana, kiedy większość kurczaka była bez panierki xD

Ale wracając do tematu pizzy, właśnie ją tam też mają i kiedyś z kumplami postanowiliśmy sobie wziąć jedną dużą pizze u nich. Było tanio, bo chyba za jakieś 20zł mieliśmy największą pizze tam dostępną, czyli jakieś 40cm średnicy. Po jakiś dwudziestu minutach dostaliśmy pizze - ciasto miało jakieś 4cm grubości, składników tyle, że aż się z tego wysypywało. W sumie to zjedliśmy po jednym kawałku i byliśmy najedzeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie jest co nieco sprzeczne

Niby w którym miejscu? Co prawda byłem we Włoszech ładnych pięć lat temu, ale musiałbym mieć sam nie wiem jaką sklerozę żeby zapomnieć jak wygląda ichnia pizza.

Bo prawdziwa pizza to na cienkim cieście, z małą ilością składników. Tak przynajmniej mówi Magda Gessler, guru gastronomii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Xerber, nie męczy cię pisanie jakie wszystko jest cholernie wielkie, cholernie fajne albo cholernie męczące? Nie wiem czy jesteś wielkim życiowym furiatem i dodawanie przysłówka cholernie pozwala ci lepiej żyć, czy czujesz się dzięki temu bardziej elo, ale weź daj już sobie spokój.

CHOLERNY SPOKÓJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie jest co nieco sprzeczne

Niby w którym miejscu? Co prawda byłem we Włoszech ładnych pięć lat temu, ale musiałbym mieć sam nie wiem jaką sklerozę żeby zapomnieć jak wygląda ichnia pizza.

Bo prawdziwa pizza to na cienkim cieście, z małą ilością składników. Tak przynajmniej mówi Magda Gessler, guru gastronomii.

Nie, według Magdy prawdziwa pizza stoi, nie opada.

Polecam ten filmik:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...