Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Ja w sumie nawet nie bardzo wiem czym jest Eurowizja. Tam chyba jakieś piosenki puszczają, tak?

W 90% wygląda to tak, że słuchasz i zastanawiasz się jak to możliwe, że wysłali taki szajs.

Potem oglądasz resztę i uświadamiasz sobie, że tak czuje się praktycznie cała Europa. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napij się, gdy piosenki nie da się zanucić.

Napij się, gdy piosenka jest śpiewana po angielsku, przez osobę która zna język tylko ze słuchu.

Napij się, gdy widząc polską reprezentację nie będziesz wiedział co to za ludzie.

Napij się gdy zespół będzie nieudolnie markował granie. Dolewka za gitarzystę, gdy piosenka jest w pełni klawiszowa.

Napij się, gdy komentator wspomni o wygranej Lordi sprzed paru lat.

Dopij cokolwiek zostało, gdy na polską piosenkę zagłosuje tylko Polska oraz emigracja w UK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandia po raz drugi zownuje eurowizję w fantastyczny sposób, wszystkie moje głosy idą na nich

<3 <3 <3 <3 <3

co prawda mi się też ten kawałek średnio podoba ale nie hejcę bo finy. I to i tak jest lepsze niż 90% eurowizji

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy na Eurowizji mogą śpiewać nie we własnym języku? :pokerglass:

Przecież kiedyś był wymóg, że mają śpiewać tylko po angielsku (w latach, kiedy cię jeszcze na świecie nie było). Wymogu, że trzeba śpiewać w rodzimym języku nie ma i chyba nigdy nie było.

Szkoda że ci kolesie się nie zgłosili:

Nie było zgłaszania się. TVP samo wybrało, co ma pojechać na konkurs Eurowizji.

Edytowano przez SilentBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy na Eurowizji mogą śpiewać nie we własnym języku? :pokerglass:

Przecież kiedyś był wymóg, że mają śpiewać tylko po angielsku (w latach, kiedy cię jeszcze na świecie nie było). Wymogu, że trzeba śpiewać w rodzimym języku nie ma i chyba nigdy nie było.

No u mnie w szkole wisiało na ścianie coś o Edycie Górniak w Eurowizji, i tam było, że złamała regulamin, śpiewając po angielsku

jest to nawet na wikipedii

piosenkarka zdecydowała się zaśpiewać fragment utworu w języku angielskim, ponieważ łatwiej było jej wówczas zaśpiewać z bólem gardła[4][21][22]. Wykonanie wywołało kontrowersje i zostało uznane za naruszenie regulaminu widowiska nakazującego śpiewanie wszystkim uczestnikom swoich propozycji w języku ojczystym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy na Eurowizji mogą śpiewać nie we własnym języku? :pokerglass:

Od 1999, kiedy zdjęli 22-letnią zasadę dyktującą języki. Niektóre kraje nie korzystają z tego, i chełpią się tym, że śpiewają tylko w narodowym, jak Francja czy Andora.

Kocham Eurowizję i wiem o niej wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...