Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

18 minut temu, SilentBob napisał:

@Germanotta ale wiesz, że ja sobie tak dla jaj piszę? :) Nie wiem, dlaczego miałabyś się przejmować czyimś zdaniem. To twoje życie. Najważniejsze, żebyś czuła się szczęśliwa.

Może czuje się szczęśliwa, kiedy inni mają na jej temat dobre zdanie? Jak większość ludzi na świecie? Są oczywiście ważniejsze sprawy i czasem należy zdanie innych olać, ale skończmy z tymi bajkami o ludziach, którzy mają zdanie absolutnie wszystkich dookoła w głębokim poważaniu.

Poza tym, to nie chodzi tutaj przecież nawet o nie tylko samą Germę, tylko o jej faceta, co nie? Od mężczyzny się oczekuje, że stanie w obronie imienia swojej partnerki/matki/siostry, więc nie widzę problemu z tym, że Germa się zrobiła defensywna (wiem, kalka z angielskiego), kiedy w sumie obrażasz jej chłopaka.

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mysquff napisał:

Może czuje się szczęśliwa, kiedy inni mają na jej temat dobre zdanie? Jak większość ludzi na świecie? Są oczywiście ważniejsze sprawy i czasem należy zdanie innych olać, ale skończmy z tymi bajkami o ludziach, którzy mają zdanie absolutnie wszystkich dookoła w głębokim poważaniu. 

Jestem w stanie zrozumieć osoby, które się przejmuja kimś na żywo 

Ale randomem z neta którego pewnie się nigdy w życiu nie zobaczy? Tylko można sobie nerwy popsuć 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JamesVoo napisał:

Ale randomem z neta którego pewnie się nigdy w życiu nie zobaczy? Tylko można sobie nerwy popsuć 

W sumie to chyba masz rację. Jakoś wydawało mi się to podświadomie tak absurdalne, że mój mózg brał pod uwagę tylko osoby znane IRL.

EDIT: Z drugiej strony, to uważam, że tak naprawdę powinno się przejmować każdą opinią, bo to wartościowy feedback, ale trzeba filtrować po prostu, czy są to trafne uwagi czy nie. 

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tesu napisał:

Ten uczuc, kiedy nie zgadzasz sie z @nevya tak bardzo, ze az zaczynaja cie bolec zeby...

Z perspektywy palacza biernego muszę jednak stwierdzić, że tysiąc razy bardziej wolałbym, żeby ludzie palili e-fajki niż tradycyjne papierosy.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mysquff napisał:

Z perspektywy palacza biernego muszę jednak stwierdzić, że tysiąc razy bardziej wolałbym, żeby ludzie palili e-fajki niż tradycyjne papierosy.

Z perspektywy palacza biernego (ale z przeszloscia) musze jednak stwierdzic, ze tysiac razy bardziej wolalbym, zeby ludzie nie paliki wcale. Vapy niby nie smierdza, ale uzywajacy ich ludzie maja tendencje do czestszego i dluzszego inhalowania sie nimi niz osoby palace tradycyjne papierosy, bo moga to robic w wiekszej ilosci miejsc. No i moja opinia nie dotyczyla tylko tytoniu, wiec ten tego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tesu napisał:

Z perspektywy palacza biernego (ale z przeszloscia) musze jednak stwierdzic, ze tysiac razy bardziej wolalbym, zeby ludzie nie paliki wcale.

Myślałem, że to oczywiste. 

7 minut temu, Abyss napisał:

Istnieje bardzo niewiele randek wartych przejechania całej Polski. 

Oboje wsiądźcie w pendolino i spotkajcie się połowie drogi. Przy okazji, zapunktujecie tym u yojca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Abyss napisał:

No i byś się nie zgodziła, nie chce mi się szukać cytatu na mój temat, ale jestem złyyyyyyy. 

Abyss, czy ty się wreszcie nauczysz? Przecież ten cytat to na pewno był ewidentny test na twoją pewność siebie.

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było w Xardasie przecież. Ja wiem, że kobieta zmienną, ale nie przesadzajcie. 

W ogóle rozmawiamy o hipotetycznych randkach, ale kontynuujmy, bo dawno nie jakiejś nie miałem - nawet hipotetycznej!

Hehe hehe

he 

: | 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...