Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

na raty nic nie dostanę
 

3 minuty temu, Sosna564 napisał:

biorąc w abonamencie zapłacisz dużo więcej, choć będzie to rozłożone w czasie :v

no właśnie, nie obchodzi mnie, że zapłacę wiecej
telefon i tak muszę doładowywać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Sosna564 said:

biorąc w abonamencie zapłacisz dużo więcej, choć będzie to rozłożone w czasie :v

Tak naprawdę, to nie zawsze tak jest. Za każdym razem to wyliczam i czasem się zdarza, że biorąc zniżkę do abonamentu wychodzi nawet trochę taniej. Możliwe że usługodawca ma jakąś umowę z producentem, kupuje hurtowo i dostaje telefony sporo taniej, nie wiem. Mimo wszystko to zawsze warto po prostu policzyć.

Ostatnio tak chyba miałem z mobilnym routerem 3G do internetu LTE. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Stillborn napisał:

UE jest za bardzo lewicowa, by nam to groziło. 

Cóż, ale to jest równia pochyła nawet jeśli przejdzie to tylko i wyłącznie w przypadku USA, biorąc pod uwagę z jakich zawirowań i trików prawnych można skorzystać tylko na podstawie tego, że jakiś serwer znajduje się na ich terenie. To realne zagrożenie dla całego internetu moim zdaniem. 

Rzeczy ujawnione przez Snowdena też nie dotyczyły tylko USA... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Przetlumaczymy mi to ktos na angielski:

"Mam nadzieję, że Undertaker wygra pojedynek z Romanen. Kibicuję Goldbergowi i licze  na dobry pojedynek. Cikeawe jaka walka będzie kończyła WM"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, b3rt said:

Za chwilę zlecą się profesjonaliści twierdzący że w dzisiejszych czasach zegarek to strata pieniędzy i szpanerstwo bo wszystko masz w smartfonie.

Właśnie mi padła bateria w zegarku i muszę powiedzieć, że całkowicie się nie zgadzam. Od rana chyba dziesięć razy chciałem sprawdzić godzinę na zegarku, a nie chciało mi się wyciągać telefonu. 

Pierwszy na pewno ładniejszy, ale może się okazać, że ten wskaźnik dnia/nocy w rzeczywistości będzie wyglądać trochę tandetnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mysquff napisał:

Właśnie mi padła bateria w zegarku i muszę powiedzieć, że całkowicie się nie zgadzam.

Ktoś kiedyś pochwalił się zakupem zegarka w zakupowym i rozpętała się mała wojna że po co zegarek. To chyba Metalus był o ile pamiętam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...