Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

5 minut temu, nevya napisał:

lepsze to niż zwykłe fajki czy zielsko

Rozgrzane chemikalia wdychane do płuc lepsze niż tytoń i marihaen. Na dodatek nie mamy jeszcze żadnych wyników iż "vapowanie" jest zdrowsze. 

Znalezione obrazy dla zapytania drake reaction

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, OnceAThief napisał:

jest jakiś powód dlaczego ludzie "vape'ują" poza tym, że koledzy przecież też "vape'ują"?

Cóż, kiedy stawało się to popularne głównym argumentem było "bo tańsze niż papierosy, bo można palić wszędzie, bo zdrowsze (xDDDD)". Kiedyś ktoś nawet powiedział, że dzięki temu rzuca. 

Teraz to nie wiem, bo w sumie mam głęboko takie argumenty. 

@nevya

Lecter wyjdź 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie vapował, bo w sumie ta maszynka do vapowania wygląda dużo ładniej niż zwykłe papierosy, a dodatkowo nie śmierdzi się po tym jak po fajkach. W sumie to już mnie znajoma kiedyś częstowała i całkiem fajnie to działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nevya napisał:

Wykop mnie znowu przerasta

A jakie zdjęcia tam wrzuciłaś?

2 godziny temu, Germanotta napisał:

ale na dobrych ocenach zależy mu bardziej niż na

Doh, ale Abyss ma rację ze swoją kpiną. Matura i klasa maturalna to naprawdę nie jest nie wiem co i nie wymaga jakiś super nakładów czasowych. A oceny nie mają tu nic do rzeczy, to nadal w sporej mierze opierdzielanie się. I mówię to mając stypendium za oceny i dość niezłe wyniki z matury.

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Ja po prostu zmierzam do tego, że najdalej rok po maturze człowiek stwierdza jak bardzo to był bezwartościowy moment w życiu, a teraz na studia i tak biorą praktycznie każdego (bo niż demograficzny i za studentów leci kaska) więc warto się starać tylko na papierze. 

To. Studia nie są już elitarne. Matura nie jest odsiewem (choć nie zawsze, duży nabór na niszowy kierunek przymusił moją znajomą - bardzo ogarniętą dziewczynę i z niezłymi wynikami - do niestacjonarnych jakiś czas temu), odsiewem będzie pierwszy rok studiów i sesje. No i same studia tak naprawdę większości ludzi są niepotrzebne, bo myślą, że studia to szkoła zawodowa. A do tego większość tych tytułów, o ile komuś na samym tytule nie zależy, nie ma znaczenia.

 

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Cóż, mogło być gorzej. Mógł być wege. 

To nie byłoby gorsze. Znaczy zależy od motywacji jeszcze. Mógł ew. trenować crossfit i studiować prawo.

 

Godzinę temu, Abyss napisał:

Rozgrzane chemikalia wdychane do płuc lepsze niż tytoń

Tak. Mam gdzieś na co ktoś będzie zdychać, ale na ogół e-papieros śmierdzi mniej od zwykłego, przynajmniej dla mnie jako osoby postronnej. Już wolę jak ktoś fajkę pali niż zwykłe papierosy, których smrodu nie cierpię. A ich szkodliwość... co mnie ona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, SilentBob napisał:

wyszukałem sobie w guglu.

Chryste Panie, Germanotta, powiedz po prostu że on ci się podoba z wyglądu zewnętrznego i chcesz się z nim rypać, a nie o jakichś wnętrzach gadasz, bo koleś jest najwidoczniej płytki jak kałuża.

Mój drogi Bobie, możesz już ucichnąć, bo wiesz mniej niż nic i herezje głosisz, nie mając przy okazji na dany temat zielonego pojęcia. :) 
Nie wszyscy, u których występują pojedyncze cechy (aka granie w CS, czy vapowanie), zamykają się w obrębie społeczeństwa znanego jako "sebiksiarska gimba".
Tak, ludzie się od siebie różnią.
I nie, nie chodzi o wygląd. Również nie widzę powodu, dla którego miałabym kłamać.

20 godzin temu, voda22 napisał:

Tfw czasami koledzy częstują mnie elektrykiem i fajnie jest wtedy

Tfw twój brat kiedyś palił i możesz odziedziczyć po nim jego stary sprzęt

20 godzin temu, nevya napisał:

oj weź, i to niby ma być straszna wada?
lepsze to niż zwykłe fajki czy zielsko

pisałam to bardziej w kontekście odebrania tego przez ludzi na forume
tru, jakikolwiek kontakt po normalnych fajkach jest mało przyjemny
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...