Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

Pewnie niektórzy po tym poście będą chcieli mnie znaleść i udusić, ale muszę to napisać. Najgorsza gra, w którą grałem to Call of Duty Modern Warfare 2. 4 godziny grania i koniec, do tego beznadziejna fabuła, multi jeszcze daję radę, ale do tego z Black Ops się nie umywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc najgorsze darmowy mmorpg w jakie grałem to zdecydowanie :sick: Metin2 :sick: . Gra bez jakiejkolwiek fabuły.Powtarzalne zadania (zabij 100 czegoś tam i przywlecz sto metrów jelita). Wręcz przymus korzystania z item shopu. Beznadziejnie zrealizowana walka (trzeba zaklikiwać przeciwników na śmierć co w przypadku bossów trwa naprawdę długo, brak jakiejkolwiek taktyki po za "ubić ja najszybciej". Okropnie wolne wbijanie kolejnych poziomów bez korzystania z przedmiotów z item shopu. Grafika w porównaniu z tibią niby fajna bo w 3D ale jakość tekstur i model postaci to dno. Muzyka to porażka na całej lini (do każdego świata przypisany tylko jeden beznadziejny utwór który w kółko się powtarza, co prawda można go zmienić ale reszta jest tak samo beznadziejna więc po co). Jedną z największych wad jest społeczeństwo gry: chamskie, wulgarne. Mnóstwo osób korzysta z czitów botów i mnóstwa innych nielegalnych syfów. Wielu ludzi kradnie przez handel przy użyciu wyżej wymienionych czitów. Grę polecam tylko dla masochistów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że tutaj należy umieszczać gry, które sprawiły szczególny zawód - np. Hut mógłby tu wrzucić APB. Wymienianie produkcji, które ocierają się o amatorstwo jest już kopaniem leżącego.

No dobrze, to ja według tego schematu pójdę:

1. Star Craft - wszyscy wokoło polecali mi tą grę, szczególnie po multi, miesiącami (bo w końcu jestem miłośnikiem strategii) - grałem w to "coś" przez tydzień ostro próbując się przekonać o megafajności tytułu, kampanię również próbowałem i.... i wszystko co było przed i po starcrafcie jakoś bardziej mnie wciągnęło. W tej grze nie było NIC fajnego. A sam interfejs i obsługa tego mega-hitu można porównać z próbami jedzenia słoneczniku przy pomocy dwóch młotków (z wyjmowaniem z torebki i wkładaniem sobie w... włącznie).

2. Unreal Tournament 3 - ee.... co? - to była moja reakcja po pierwszych 15 minutach z tym arcydziełem multiplayerowego FPS. Garfika mnie nie przekonywała, większość momentów w których mój napalony kolega krzyczał "wow", "widziałeś to?!" w ogóle nie wzbudzała mojego entuzjazmu. CS przy tym to bóg multiplejowego świata (a też nie uważam go za rewelację).

3. MineCraft - hmmm? Do tej pory nie rozumiem fenomenu tej gry. Sorry.

4. Call of Duty (1 i 2) - Niewiele jest tak liniowych, zabugowanych gier. Nie da się w to grać. Mimo najlepszych chęci i pomocy znajomego CoD-experta... zawsze wpadałem w jakiś g**** bug. Nienawidzę tego. (i od tej pory nie tykam. Szerokim łukiem omijam wszelkie kontynuacje serii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ardennes Offensive.Zobaczyłem na youtubie,ściągnąłem,przeszedłem jedną misje i usunąłem.Totalna porażka pod każdym względem.Gdy się przejdzie misje, to niewidzialna siła nas zabija.Grafika powala(a bardziej wkłada) twarz do worka.Polecam dla ludzi, którzy chcą się pośmiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, najgorszą grą jestttt... CS !!! Tak wiem że wiele osób kocha CS'a, a ja się pytam ZA CO ?! Gra ma koszmarną grafikę, audio słabe, brak odrzutu np. w ak... Ta gra to dla mnie dno... Nie umywa się nawet do CoD'a 1...

No to błysnąłeś wiedzą... Zważ na lata w jakich obie gry powstawały a będziesz wiedział dlaczego CS nie ma takiej grafiki itd jak CoD. Nim więc następnym razem weźmiesz się za pisanie takich porównań to najpierw się doinformuj :D Po za tym grafika w grach nie jest najważniejsza. Najważniejsza jest grywalność i przyjemność jaką daje gra.

Swego czasu grałem w CS i nawet mi się podobał. Jednak obecnie jest on dal mnie symbolem botów, chamstwa itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że tutaj należy umieszczać gry, które sprawiły szczególny zawód - np. Hut mógłby tu wrzucić APB. Wymienianie produkcji, które ocierają się o amatorstwo jest już kopaniem leżącego.

No dobrze, to ja według tego schematu pójdę:

1. Star Craft - wszyscy wokoło polecali mi tą grę, szczególnie po multi, miesiącami (bo w końcu jestem miłośnikiem strategii) - grałem w to "coś" przez tydzień ostro próbując się przekonać o megafajności tytułu, kampanię również próbowałem i.... i wszystko co było przed i po starcrafcie jakoś bardziej mnie wciągnęło. W tej grze nie było NIC fajnego. A sam interfejs i obsługa tego mega-hitu można porównać z próbami jedzenia słoneczniku przy pomocy dwóch młotków (z wyjmowaniem z torebki i wkładaniem sobie w... włącznie).

2. Unreal Tournament 3 - ee.... co? - to była moja reakcja po pierwszych 15 minutach z tym arcydziełem multiplayerowego FPS. Garfika mnie nie przekonywała, większość momentów w których mój napalony kolega krzyczał "wow", "widziałeś to?!" w ogóle nie wzbudzała mojego entuzjazmu. CS przy tym to bóg multiplejowego świata (a też nie uważam go za rewelację).

3. MineCraft - hmmm? Do tej pory nie rozumiem fenomenu tej gry. Sorry.

4. Call of Duty (1 i 2) - Niewiele jest tak liniowych, zabugowanych gier. Nie da się w to grać. Mimo najlepszych chęci i pomocy znajomego CoD-experta... zawsze wpadałem w jakiś g**** bug. Nienawidzę tego. (i od tej pory nie tykam. Szerokim łukiem omijam wszelkie kontynuacje serii)

Po tym poscie wnioskuje, ze patrzysz tylko na grafike. MineCraft to cos genialnego, a Call of Duty II (multiplayer ofc) to jak dla mnie najlepszy FPS jaki wyszedl D:

StarCraft ok, ten juz ma swoj taki wlasny, specyficzny klimat, ktory nie kazdemu musi przypsac do gustu, do tego grafika, jak wiadomo, nie za dobra na te czasy, ale kto by sie przejmowal grafika.

UT3 - nigdy nie gralem, tak wiec sie nie wypowiem :P

Swego czasu grałem w CS i nawet mi się podobał. Jednak obecnie jest on dal mnie symbolem botów, chamstwa itp.

A to juz zalezy od servera. W dodatku, jeslii ktos naprawde chce grac w CSa, to na 100% ma juz od dawna Steama (jak ja lol), tak wiec spotkac bot bedzie trudno na steamowych serverach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc najgorsze darmowy mmorpg w jakie grałem to zdecydowanie :sick: Metin2 :sick: . Gra bez jakiejkolwiek fabuły.Powtarzalne zadania (zabij 100 czegoś tam i przywlecz sto metrów jelita). Wręcz przymus korzystania z item shopu. Beznadziejnie zrealizowana walka (trzeba zaklikiwać przeciwników na śmierć co w przypadku bossów trwa naprawdę długo, brak jakiejkolwiek taktyki po za "ubić ja najszybciej". Okropnie wolne wbijanie kolejnych poziomów bez korzystania z przedmiotów z item shopu. Grafika w porównaniu z tibią niby fajna bo w 3D ale jakość tekstur i model postaci to dno. Muzyka to porażka na całej lini (do każdego świata przypisany tylko jeden beznadziejny utwór który w kółko się powtarza, co prawda można go zmienić ale reszta jest tak samo beznadziejna więc po co). Jedną z największych wad jest społeczeństwo gry: chamskie, wulgarne. Mnóstwo osób korzysta z czitów botów i mnóstwa innych nielegalnych syfów. Wielu ludzi kradnie przez handel przy użyciu wyżej wymienionych czitów. Grę polecam tylko dla masochistów.

Moim zdaniem, najgorszą grą jestttt... CS !!! Tak wiem że wiele osób kocha CS'a, a ja się pytam ZA CO ?! Gra ma koszmarną grafikę, audio słabe, brak odrzutu np. w ak... Ta gra to dla mnie dno... Nie umywa się nawet do CoD'a 1...

Tak z obydwoma się zgadzam to są najgorsze gry w jakie kiedykolwiek grałem ja też nie rozumiem jak można takie coś oczywiscie, bez obrazy po prostu taka jest moja opinia i nie zmienie jej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... najgorsza gra... jeśli by porównać K&L:DM i K&L:DD to to 2 jest dnem. Jak dla mnie - duuuuużo słabsza. A jeśli chodzi o MMORPG to ja stawiam na 4 Story... za dużo tego wszystkiego, wszystko takie pomieszane. Takie jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-Blades. Tragiczny system walki (nie sposób grać), zerowa fabuła (ot - laska dotknęła jakiejś kuli i się zaczęła świecić... W sensie laska, nie kula), średniawa grafika... Kupiłam grę razem z Playem. Najgorzej ulokowana kasa w całym moim życiu. A najgorsze jest to, że giera była na okładce czasopisma reklamowana jako "Devil May Cry w bikini". Moje alter ego zaczęło rytmicznie tłuc głową w ścianę. Bo ta gra w ogóle nie ma szans w porównaniu z takim choćby DMC 4 (bardzo dobra gra, ale powtarzalność, backtracking i wrzucenie na siłę Dantego nieco umniejszają ją w moich oczach... Wolę DMC 3 :P). Czwarty Diabeł dosłownie MIAŻDŻY ową rosyjską budźetówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym poscie wnioskuje, ze patrzysz tylko na grafike. MineCraft to cos genialnego, a Call of Duty II (multiplayer ofc) to jak dla mnie najlepszy FPS jaki wyszedl D:

StarCraft ok, ten juz ma swoj taki wlasny, specyficzny klimat, ktory nie kazdemu musi przypsac do gustu, do tego grafika, jak wiadomo, nie za dobra na te czasy, ale kto by sie przejmowal grafika.

UT3 - nigdy nie gralem, tak wiec sie nie wypowiem :P

Tylko na grafikę? A skąd to przekonanie? Dlatego, że dałem same starsze gry na liście? W nowe nie gram za bardzo, a jeśli już to nie mam wobec nich większych oczekiwań, więc nie ma też szczególnego zawodu - a w końcu o to chodziło - jaka gra sprawiła szczególny zawód :)

Jestem zbyt stary, żeby patrzeć tylko na grafikę, przez większość mojego życia gry chwaliło się za grywalność i fabułę, a nie jak w ostatnich latach - za DX 11. Ale nie ukrywam - grafika też w jakiś sposób wpływa na mój odbiór gry. Szczególnie kiedy ktoś reklamuje mi takiego "unreala" jako cud technologii i najbardziej miodną grafikę na PCta a okazuje się... przykrą niespodzianką.

Co do starcrafta - akurat tutaj grafika była całkiem niezła względem oczekiwań (pamiętam do dziś, że podobała mi się dbałość o różne detale w terenie i jednostkach, wliczając w to całkiem niezłe animacje) - jednak sama grywalność i interfejs zabijały ten "mega-hit"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze o grze online ktora mi sie nie podobala.. a mianowicie: nie podobal mi sie Guild Wars. Wybiegasz z miasta tylko w niewelkiej druzynie i praktycznie nie masz juz komuniacji z innymi graczami. Bez dolaczenia do gildi miales jeszcze wieksza lipe. Jak sie tluc z kims to tylko na wysepkach spcjalnych (ie pamietam nazwy). Niektore questy ciagnely sie monotonnie szmat czau.. Dla mnie to byla strata kasy, a kumpel tak zachwalal... ; P

EDIT: nie podobala mi sie tez Tibia. Chodzace wielkie piksele po ekranie i brak nieba.. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, najgorszą grą jestttt... CS !!! Tak wiem że wiele osób kocha CS'a, a ja się pytam ZA CO ?! Gra ma koszmarną grafikę, audio słabe, brak odrzutu np. w ak... Ta gra to dla mnie dno... Nie umywa się nawet do CoD'a 1...

Winnerek, ale CS ma (a raczej miał, zwłaszcza 1.5 i 1.6) świetną grywalność, potem -> im lepsza grafika -> tym mniej zainteresowania grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem MoH Airborne. Mam wiele gier, ale to były najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Grafika ładna, ale taka sztuczna- plastikowa można by rzec. Broń taka bezdźwięczna jakby. Może i jakiś tam odgłos wydawały, ale on siębardziej kojarzył z pistoletem na kulki :dobani:. Odrzut też miały żaden. Multi nudne. Dodatkowo wkurzający znak coś na kształt litery "x" kiedy strzelaliśmy do wroga. Fatalny również system chowania się za osłoną. Drugim tytułem jest wdłg. mnie C&C Wojny o Tyberium. Możecie mnie za to zjechać. Mnie to i tak nie obchodzi. Nie wiem czemu, ale nie przypadła mi do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...