Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

Gość RobertG

Arcania - Niewiele kontynuacji jakichkolwiek gier może aż tak zniszczyć całą serie.

Po czytaniu ciągle na internecie o gierkach typu metin2, tibia czy runescape postanowiłem zagrać i zobaczyć co te 90% dzieci i 10% w nich widzi - wyłączyłem po jakichś 15 minutach wszystkie po kolei.

Dungeon Lords - Po jakimś czasie zgubiłem się, przechodziłem większość terenów świata, łaziłem po mieście za nic nie mogąc kontynuować fabuły. Do tego ciągle respwanujące się stwory, które potrafiły denerwować jak nikt. To samo z pierwszymi ''rozdziałami'' w kanałach i teatrze. Był tam troll, którego początkująca postać mogła zabić chyba tylko strzelając do niego 7-15 minut z łuku. Na szczęście nie było limitu strzał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

METIN2 - czas, ktory poswiecilem na te gre byl chyba najgorzej spedzonym w moim zyciu! Moglem w tym czasie... Nie wiem. Pograc w pasjansa, sapera, czy COKOLWIEK. Gra ma glupia grafike, durna fabule (wal kamienia) i do tego nic sie w niej nie dzieje. KIedy podejdziesz do psa, od razu sie na cb rzuca jak glupi, jeden cios i po klopocie. Misje sa bez sensu. Zwlaszcza nie moglem zniesc jak mi dali,,zniszcz metin'' musialem biegac po calej planszy i czekac az z ziemi wyrosnie kamien, a potem miec nadzieje, ze walne w niego jako ostatni, bo przy takim zbiera sie kilkadziesiat osob. Ale najgorsza jest chyba spolecznosc. Przychodzi do cb jakis i mowi ,,NIE MASZ ZBROI'' a ty masz zbroje. I sie z toba wykloca, az w koncu mowi ,,zaraz sie zaloguje na lepszym koncie i po tobie!''.Przez ta durna gre, jestem uprzedzony do RPG! Kupilem Mass Effect, ale toto i tak nie zmylo niesmaku. Moze wiedzmin, albo alpha protocol da rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Counter Strike, nie wiem co bardziej żałosne, gra i gamplay czy jej community.

Na to, że społeczność gry jest taka, czy siaka nie mają wpływu twórcy gry, więc to nie argument - nie mogą przewidzieć przecież kto będzie się w tego CS'a zagrywał. I chyba nie kumasz (bądź też wcale nie grałeś w tą grę) o co tak naprawdę chodzi w Counterze, bo wiesz - z pozoru symulatorem kosiarki on nie jest :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już ja wymieniał, ale dla mniej najsłabszą grą z jaką miałem styczność był Super Taxi Driver. Pozycja ta została dołączona do mojej kierownicy więc z ciekawości wypróbowałem. Gra, mimo swoich niziutkich wymagań - Pentium II 266MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D - cięła się na moim 2,4 GHz procesorze bardziej niż Wiedźmin :laugh: . Do tego bardzo przesadzona reakcja na sterowanie wyżej wspomnianym kontrolerem - lekko przechyliłem "kółko" a taxi już waliła w pobliskie budynki lub inne pojazdy. Grafika wiele pozostawiała do życzenia, zwłaszcza, że wówczas jarałem się GTA III. Uznaję ten tytuł za bardzo mizerną kopię świetnego Crazy Taxi. Polecam masochistom i osobom, które nie mogą zdać egzaminu na prawo jazdy :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijcie mnie... Baldur's Gate. Grafika (wiem, że gra jest stara, ale po pięciu minutach mi, kobiecie - let's say :P - bez zmrużenia oka pykającej w HoMM II wypływały oczy), mało intuicyjne sterowanie, mgła wojny (>.< Coś podobnego było w HoMM IV i też wkurzało...)... Zwyczajnie nie mogłam się przekonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie MMO o potężnych skośnookich wojownikach w których tysiące graczy miało identyczną gębe, takie same błyszczące do bólu zbroje oraz za kazdym ciosem wydawali jęki jak podczas masturbacji rozgrzaną lufą colta udając, że to fajne

Wilczy Szaniec... Biegne, biegne, biegne i... koniec misji.... następna misja, latające karabiny mnie zaatakowały :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanted Guns:

Tak, kupiłem to.

Tak, wiedziałem jak słaba jest ta gra.

Tak, lubię od czasu do czasu pograć w kaszanki.

Tak, ta gra spełniła moje oczekiwania w 100%.

Plus do tego jeszcze wiele randomowych gier dodawanych do (trochę starszych numerów) KSGry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze gry w jakie grałem to :

1.Tibia (najlepszym elementem tam to była muzyka)

2.Metin 2 (Grind...)

3.Plemiona, Greopolis i inne tego typu "strategie"

4.Wilczy Szanie (można było się z tego pośmiać chociaż)

5.Ardennes Offensive (tu nie trza komentarza)

6.Rajd na Berlin (już nie pamiętam który)

7.Mortyr 2

8."Super" Taxi Driver (ach ta fizyka...)

9.Terrorist Takedown

10.Maluch Racer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-i jeszcze The Guild 2(kto to wogóle wymyślił?!

No co ty. Ja przy tej grze spędziłem sporo czasu. Niestety bugi psują tą grę. Raz moja postać poszła wygłaszać kazanie w aptece, innym razem nie chciała isc do ratusza , innym razem stala w nie wiadomym celu w sali balowej czekając na gości którzy nie przyszli. ;) Gra ma ogromne możliwości i jak się je odkryje można się mocno wciągnać, w jakiej innej grze można brać udział w wyborach, w jakiej mieć kościół i głosic kazania, prowadzić własną tawerne (?), ale im dłużej się gra tym bardziej wkurzają błędy. Spędzilem z tą grą mnóstwo czasu i w sumie mi się mocno podobała, a zdrugiej strony chyba bym nie polecił jej komuś. Za dużo wymaga cierpliwości. Niech zrobią Guild 3, taką dwójkę, tylko dopracowaną to będzie to dla mnie najlepsza gra świata :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-i jeszcze The Guild 2(kto to wogóle wymyślił?!

No co ty. Ja przy tej grze spędziłem sporo czasu. Niestety bugi psują tą grę. Raz moja postać poszła wygłaszać kazanie w aptece, innym razem nie chciała isc do ratusza , innym razem stala w nie wiadomym celu w sali balowej czekając na gości którzy nie przyszli. ;) Gra ma ogromne możliwości i jak się je odkryje można się mocno wciągnać, w jakiej innej grze można brać udział w wyborach, w jakiej mieć kościół i głosic kazania, prowadzić własną tawerne (?), ale im dłużej się gra tym bardziej wkurzają błędy. Spędzilem z tą grą mnóstwo czasu i w sumie mi się mocno podobała, a zdrugiej strony chyba bym nie polecił jej komuś. Za dużo wymaga cierpliwości. Niech zrobią Guild 3, taką dwójkę, tylko dopracowaną to będzie to dla mnie najlepsza gra świata :D

wiesz ja się do niej jakoś niespecjalnie przekonałem,ale to chyba dlatego że jest trochę podobna do Simsów :dry:

zresztą gdzieś tam jeszcze siedzi moja płyta z grą.dlaczego?.szczerze mówiąc niewiem :icon_question: pewnie z sentymentu :icon_rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metin 2- i nie chodzi mi o rozgrywkę, muzykę, animacje, grafikę(bo to wszystko jest fatalne i na naprawdę niskim poziomie) co o ludzi z polski grających w ten chłam zawsze jak coś krytykuje to mówię "moim zdaniem" ale teraz się powstrzymam bo to zdanie naprawdę wielu ludzi :) ludzie w to grający są naprawde na niskim poziomie intelektualnym, co prawda nie wszyscy żeby nikogo nie urazić, ale naprawdę duża większość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...