Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

MMORPG na pięć liter :) chodzi oczywiście o TIBIE ;) Naprawdę nie wiem co ludzie widzą w tej grze :P. Rozumiem że niektórzy nie mają sprzętu na WoW czy innego topowego MMORPG'a ale litości. Wiem ,że nie grafiką gra stoi ale do klasowego MMORPG Tibi naprawde wiele brakuje Pierwszy raz jak zobaczyłem u kumpla to myślałem ze miałem do czynienia z emulatorem pegazusa ;) o zgrozo. Pamiętam jak wchodząc to pracowni komputerowej w bibliotece widziałem tabuny ludzi grających w to coś ;) było to dla mnie nie do pomyślenia ;) jeszcze jak pomyśle ze ludzie się od tego uzależniają to już w ogóle zaczynam się poważnie zastanawiać czy to ludzie są dziwni.. czy to ze mną jest coś nie w porządku xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller : Overdose . Dostałem od kolegi na urodziny przeszedłem jakieś 3/4 (z trudem) i nie moge się nadziwić jak można tak zepsuć Painkillera ;/

Na drugim miejscu mam ... tfu ... Metin2 , grę która niegdyś zabrała mi jakieś 3 miesiące życia . A znajomi ostrzegali :(

A i była jeszcze gra o tytule Airborne Troops (?) - dostałem ją na klasowe mikołajki , zagrałem 5 minut. Wyrzuciłem. Aż wstyd mieć coś takiego na półce ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszym miejscu Terrorist takedown

wojna w kolumbii,po prostu to było cos strasznego,ohydna grafika,AI wroga(gdy dwóch stło koło siebie,gdy zaszczeliłem jednego,drugi stał jak słup soli, :icon_sad: ,wogule w tej grze nic nie jest dobre,koszmarna gra.

na drugim miejscu jest painkiller overdose, pierwsze części były spoko,ale ta jest ,nudna, z głupią fabułą,ma koszmarnom grafe,wogule w tej grze chodzi sie po nieudanych lokacjach(baza kosmitów...litości :icon_lol: )i tnie sie hordy wrogów pojawiających sie niewiadomo zkąd.

To są dwie najkoszmarniejsze gry w kture grałem :icon_smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako wieloletniego fana RPGów grą która mnie rozczarowała to Wiedźmin.

Gra nudna,z fatalnym systemem walki,tak samo z sytemem rozwoju postaci,plus te erotyczne karteczki dla dzieci,gra w której jest pełno przkleństw i gołych bab.

Dlatego odradzam tą gre dla prawdziwego fana RPGów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na wszelkie urodziny musiałem podać konkretny tytuł gry jaką chce dostać jako prezent ponieważ każdy mój kolega/ciocia/dziadek itd kupowały mi wszelkiej maści gry od city interactive. pewnego dnia z satysfakcją te kaszanki(w które oczywiście wpierw zagrałem) wywaliłem do śmietnika i szczęśliwy patrzyłem jak śmieciarka gniecie wszystkie śmieciory na jedną miazge

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... sądzę że był to rajd na berlin: oblężenie. Gra nawet fajnie się zaczynała ale okazała się straszną kaszaną. Ta nie realistyczna broń, znikający przyjaciele i trupy, tryb easy( nie jestem casualem po prostu grałem u kuzyna z jego save)na którym nie da rady umrzeć :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kajko i Kokosz: Szkoła Latania

- Gry dodawane do płatków śniadaniowych

- Gry na podstawie filmów :/

Z tymi filmowymi grami to generalnie masz rację ale jest jeden chlubny wyjątek - X-Man Origins Wolverine. Choć gra wykorzystuje licencje filmu to jednak nie dość, że ukazuje wiele szczegółów pominiętych w filmie to jeszcze jest niesamowicie dobrą grą akcji.

Dla mnie najgorszym czymś co wpadło mi w ręce był Painkiller Resurrection - jak można było tak skopać legendę czyli pierwszą część. Owszem, zdarzało mi się zainstalować jeszcze gorsze gnioty ale nic mnie tak bardzo nie rozczarowało jak w/w "dzieło" :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin- jak dla mnie konkretna dawka kaaszanki.

A teraz jazda hejterzy.

A czemu jesteś tak nastawiony do graczy? Przecież nie każdy obrzuci Cię błotem za to, że nie lubisz jakieś tam gry.

Moim skromnym zdaniem, gra ma wiele niedociągnięć technicznych. Odczuwałem boleśnie skutki braku możliwości skakania. Walka też monotonna. Ale klimat rekompensuje mniejsze ( i te większe) braki. No i fabuła nie przypadła mi do gustu.

Ale grą wybitną Wiedźmin nie jest.

Trochę spokoju, by ci się przydało, bo masz nerwowe nastawienie do społeczności growej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...najgorsza gra w jaką miałem (nie)przyjemność zagrać? call of duty modern warfare 2.ta gra nie zasługuje na ocene 0, to szajs!!!!!!!

A czemuż to? Założę się, że ci nie poszedł na maksymalnych detalach albo nawet ci się nie włączył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...najgorsza gra w jaką miałem (nie)przyjemność zagrać? call of duty modern warfare 2.ta gra nie zasługuje na ocene 0, to szajs!!!!!!!

kolejne gry to: nfs most wanted,nfs carbon,overspeed i tym podobne

z RPG-ów to wiedźmin

zFPS-ów to (oprócz cod:mw2) ghost recon:advanced wafighter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...czas otworzyć , zakurzone pudełka gier sprzed kilku lat i w nie zagrać ale na pewno nie zagram więcej w Xop plus.Jedna z najbardziej nudnych i monotonnych gier jakie mogłem widzieć i w jakie mogłem grać.Gra jest brzydka bez sensowna i nudna.Wcielamy się w niej w kierowcę bojowego statku kosmicznego wielkości mrówki i niszczymy inne statki , które strzelają w nas pastą do zębów i ogórkowymi bombami i są zasilane szkłem.Bossowie widnieją na pól naszego ekranu i na sekundę wystrzeliwują w nas około tysiąca pokrojonych ogórków.Gra jest cholernie trudna :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruczku 11 działał dobrze na średnio-niskich detalach

a nie spodobał mi się bo:

a)fabuła do kitu

b)multi może i niezły ale to nie to co COD4:MW

Nie można było tak na początku?

Jeśli o mnie chodzi, to nie mogę zrozumieć fenomenu gier typu Sins of Solar Empire, bądź Nexus. Zbyt dużo opcji i chaotyczne działania w kosmosie, skutecznie mnie odstraszyły od tych produkcji. Oczywiście, że dla fanów wymienione wady są zaletami, ale ja jestem dość "niedzielnym" graczem i wymagam od gier trochę relaksu, a nie użerania się z interfejsem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas więc na argumenty

nfs:most wanted i nfs carbon

-fabuła w tych obydwu grach jest zła (przynajmniej według mnie)

overspeed

-ogólnie kaszanka

ghost recon:advanced warfighter

-wysoooki poziom trudności

-wymagania nie adekwatne do jakości grafiki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę tu umieszczał produkcje, które podstępnie chciały mnie zdemotywować do grania. Każda z nich początkowo naprawdę mi się podobała i wciągała.

Ostatnio:

- Loki

a) trudna i czasochłonna

b) jak po wieeelu godzinach się rozkręcisz i szczęśliwy myślisz, że już przed Tobą finał, to okazuje się, że to dopiero początek

- Two Worlds

a) kolejna, w której końca nie widać

b) zakręcona fabuła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu jesteś tak nastawiony do graczy? Przecież nie każdy obrzuci Cię błotem za to, że nie lubisz jakieś tam gry.

Moim skromnym zdaniem, gra ma wiele niedociągnięć technicznych. Odczuwałem boleśnie skutki braku możliwości skakania. Walka też monotonna. Ale klimat rekompensuje mniejsze ( i te większe) braki. No i fabuła nie przypadła mi do gustu.

Ale grą wybitną Wiedźmin nie jest.

Trochę spokoju, by ci się przydało, bo masz nerwowe nastawienie do społeczności growej :)

Nie nie mam, czill. Poprostu masa osob ta tym foro mam wrazenie modli sie do Geralta, widzac to po ilosci wiedzminow w zestawianiech najlepszych gier, i w avatarach. Tak wiec przewidzialem, ze zacznie sie masowe rzucanie miechem, ale jednak nie, to dobrze.

Gra moim zdaniem byla slaba. Grafika nie zachwycala (choc mogla sie podobac, racja), kliatu nie poczulem, walka moim zdaniem jak i sterowanie bylo zrobione kompletnie nie "pode mnie", a fabula... coz jak sama nazw mowi, fabula zostala oparta na ksiazkach Sapkowskiego. Fak tycznie byla mega, ale to zasluga pisarza, ktory stworzyl ten swiat, historie, a wiec nie wliczam jej w ocene gry. Jak dla mnie 5/6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra moim zdaniem byla slaba. Grafika nie zachwycala (choc mogla sie podobac, racja), kliatu nie poczulem, walka moim zdaniem jak i sterowanie bylo zrobione kompletnie nie "pode mnie", a fabula... coz jak sama nazw mowi, fabula zostala oparta na ksiazkach Sapkowskiego. Fak tycznie byla mega, ale to zasluga pisarza, ktory stworzyl ten swiat, historie, a wiec nie wliczam jej w ocene gry. Jak dla mnie 5/6.

Jak 5/6 to, nie jest taka słaba :)

Jeśli nie czytałeś sagi Sapkowskiego, to nadrób zaległości, bo nie będziesz musiał patrzeć na te wszystkie błędy i sterowanie :)

Nie wiem czemu wszyscy atakują tycoony wszelkiej maści. Ostatnio lubię pograć w takie "luźne" gry i nieźle odpoczywam po ciężkim dniu :) bardzo relaksujące, bo można podbudować morale(wszystko w naszych rekach :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...